تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 136

نام تاپيک: سینما خانگی های پایونیر pioneer

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

البته اگه اشتباه نکنم شما صدایه دالبی رو میگی درسته؟
    اره دالبی را میگم

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    منم حدود یک ماهی میشه این سیستم رو گرفتم ولی با امپ 823 به نظرم فوق العادس وتواین رنج قیمتی حرفی نمیمونه هم ازلحاظ قدرت وهم تفکیک کاره منو به خوبی راه میندازه و اصلا با سونی و غیره قابل قیاس نیست
    داداش دقیقا از چه لحاظ پایونیر برتر هست نسبت به سونی ؟
    شما سینما های جدید سونی را دیدی سری m ?
    برای مقایسه این مدل پایونیر با سونی شما باید این مدل را با سونی m3 مقایسه کنید که کاملا سونی برتره و دو ساب هم داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من به شما و حرفاتون احترام میذارم .بهتره که دراین مورد صحبتی نکنیم

4. این کاربر از mazdakxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من به شما و حرفاتون احترام میذارم .بهتره که دراین مورد صحبتی نکنیم
    ممنون که احترام میذارید
    اما اگر دلیل قانع کننده ای دارید که پایونیر به طور 100 درصد بهتر از سونی است من با کمال میل حرف شما را قبول می کنم
    من تعصب خاصی روی برندی ندارم
    اما خودم شخصا اول سینما سامسونگ داشتم راضی نبودم بعد ال جی خریدم دیدم بد تر از سامسونگ هست الان سونی دارم خیلی راضیم و صدای خیلی خوبی داره
    صدای پایونیر را گوش ندادم
    شاید بهتر از سونی باشه شاید هم نباشه
    من نمی دونم
    اما می دونم که این سینما های پایونیر که باند ها و ساب های بزرگی دارند باید با مدل m3 یا m5 سونی مقایسه بشند که اون مدل های سونی هم بانداش ووفری هستند و دو سابه هستند
    حالا اگر نکات مثبت پایونیر را نسبت به سونی
    و نکات مثبت سونی را نسبت به پایونیر بگید ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم فقط به شرطی که بدون تعصب به مارکی و با تجربه کردن هر دو نظر بدید

6. این کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

قطعا 100 درصدی وجود نداره.من مثله خیلی از دوستانی که اینجا هستند و واقعا تو این کار استاد هستند تجربه ای ندارم به هرحال منم چون از ظاهر این مدلهایی که نام بردید خوشم نیومد اصلا تست صدا هم نگرفتم.به هرحال سیستم شما هم بسیار عالیهومبارکتون باشه همیشه دست بالای دست هستش ولی با باید با مبلغ کمتر بهترین خرید رو داشت

8. این کاربر از mazdakxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farredsky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بله با توجه به قیمت برخی مدلهای سامسونگ( 6 ملیون ) و ال جی تا 2400 این مدل ها با امپ و پلیر جدا انتخاب خوبیه.

10. این کاربر از farredsky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

کاملا درست و منطقه راستش من قبل از این یه مدل از ال جی رو داشتم که اونم بدک نبود ولی با این سیستم وقتی موزیک گوش میدم یه صداهایی رو میشنوم که با ال جی ملموس نبود.

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

قطعا 100 درصدی وجود نداره.من مثله خیلی از دوستانی که اینجا هستند و واقعا تو این کار استاد هستند تجربه ای ندارم به هرحال منم چون از ظاهر این مدلهایی که نام بردید خوشم نیومد اصلا تست صدا هم نگرفتم.به هرحال سیستم شما هم بسیار عالیهومبارکتون باشه همیشه دست بالای دست هستش ولی با باید با مبلغ کمتر بهترین خرید رو داشت
    اره موافقم باید با کم ترین قیمت بهترین را خرید

13. 2 کاربر از farzadiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    من بتازگی یک سیستم پایونیر با آمپ 520 و بلندگوهای سری rs77 و بلوری 440 پایونیر گرفتم اما به پیشنهاد فروشنده به جای ساب یه جفت بلندگوی P&W گرفتم.

اول یه خورده تو ذوقم خوردچون صدای خوبی نداشتم اما بعد که به آمپ کمی تسلط پیدا کردم تونستم صدای خوبی چه برای فیلم و چه برای موسیقی بگیرم. این که می گم صدای خوب منظورم در حد خودم هست.

فروشنده خودش برام سیستم رو نصب کرد و بلندگوهای استند پایونیر و P&W رو با هم سری کرد. صدا خیلی قوی بود اما همونطور که گفتم کیفیت مورد انتظارم رو نداشت. اما با کمی تنظیم ابتدایی صدا خیلی فرق کرد.

امروز که وقتم آزاد بود شروع کردم به تست بلندگوها، و بلندگوها را جدا جدا به آمپ وصل کردم.
    بلندگوهای پایونیر به مراتب از p&w ها قویتر هست و صدای بیشتری رو می شه ازشون شنید . اما بلندگوهای p&w صدای آرامش بخشتری داره.

به نظرم برای پارتی بلندگوهای پایونیر خیلی بهتر عمل می کنه و برای موسیقی لایت بلندگوهای P&W خیلی بهتر هست.

از لحاظ تفکیک و ... من خیلی وارد نیستم. و می تونم بگم که من اصلا نیازی به بیس احساس نکردم. (البته با تنظیم کردن آمپ و برای محیط خونه)

از لحاظ مقایسه با سونی، من صدای سونی رو تو نمایندگیش شنیدم صدای خیلی خیلی قوی داشت و تمام تنم رو می لرزوند. در واقع شنیدن همون صدا بود که من رو از سینماخانگیهای الکی سامسونگ و سونی به سمت سینماهای حرفه ای تر آورد. تو همون نمایندگی، صدای سینماخانگی دیگه ای از سونی رو تست کرد اما اصلا صدای قوی ای نداشت و افسرده گی بود.

برای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید بگم که با توجه به صدایی که من شنیدم و رضایتی که خودتون دارید عوض کردن سینما خانگی سونی با پایونیر اصلا رضایت بخش براتون نخواهد بود. چون نهایتا به نظرم هم رده هستند حالا شاید یه نقاط قوتی سونی داشته باشه و یه سری نقاط قوت پایونیر اما اونجور نیست که تفاوتی آنچنانی احساس کنید.

برای من سیستم سونی m3 خیلی گرون بود. 2800 بدون بلوری. در حالیکه پایونیر با بلوری واسم 2300 دراومده و گرنه شاید همون سونی رو می گرفتم.

مشکلاتی که من الان با سیستمم دارم به صورت زیر هست:
    • آمپ خیلی کم امکاناته (منو روی صفحه تلویزیون نداره و usb نداره و ...) البته آمپ من قدیمی هست و آمپهای جدید این امکان رو داره.
    • بلوری وایرلس نداره، usb رو خیلی بد می خونه (البته با 160 فرقی نداره) فعلا نتونستم پیش فرض پخش کردن رو بزارم روی usb . چون الان وقتی بلوری روشن می شه درایو به صورت پیش فرض خونده می شه.
    • و درنهایت هماهنگی بین تلوزیون، آمپ و بلوری سخت هست. باید چند تا کنترل کنارت باشه !

و سوالی که به شدت ذهنم رو درگیر کرده:
    • تفاوت کیفیت آمپ 523 با 520
    • تفاوت کیفیت بلوری 440 با 160

چون فروشنده خیلی روی این موضوعات تاکید داشت!

15. این کاربر از navid507 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    من بتازگی یک سیستم پایونیر با آمپ 520 و بلندگوهای سری rs77 و بلوری 440 پایونیر گرفتم اما به پیشنهاد فروشنده به جای ساب یه جفت بلندگوی P&W گرفتم.

اول یه خورده تو ذوقم خوردچون صدای خوبی نداشتم اما بعد که به آمپ کمی تسلط پیدا کردم تونستم صدای خوبی چه برای فیلم و چه برای موسیقی بگیرم. این که می گم صدای خوب منظورم در حد خودم هست.

فروشنده خودش برام سیستم رو نصب کرد و بلندگوهای استند پایونیر و P&W رو با هم سری کرد. صدا خیلی قوی بود اما همونطور که گفتم کیفیت مورد انتظارم رو نداشت. اما با کمی تنظیم ابتدایی صدا خیلی فرق کرد.

امروز که وقتم آزاد بود شروع کردم به تست بلندگوها، و بلندگوها را جدا جدا به آمپ وصل کردم.
    بلندگوهای پایونیر به مراتب از p&w ها قویتر هست و صدای بیشتری رو می شه ازشون شنید . اما بلندگوهای p&w صدای آرامش بخشتری داره.

به نظرم برای پارتی بلندگوهای پایونیر خیلی بهتر عمل می کنه و برای موسیقی لایت بلندگوهای P&W خیلی بهتر هست.

از لحاظ تفکیک و ... من خیلی وارد نیستم. و می تونم بگم که من اصلا نیازی به بیس احساس نکردم. (البته با تنظیم کردن آمپ و برای محیط خونه)

از لحاظ مقایسه با سونی، من صدای سونی رو تو نمایندگیش شنیدم صدای خیلی خیلی قوی داشت و تمام تنم رو می لرزوند. در واقع شنیدن همون صدا بود که من رو از سینماخانگیهای الکی سامسونگ و سونی به سمت سینماهای حرفه ای تر آورد. تو همون نمایندگی، صدای سینماخانگی دیگه ای از سونی رو تست کرد اما اصلا صدای قوی ای نداشت و افسرده گی بود.

برای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید بگم که با توجه به صدایی که من شنیدم و رضایتی که خودتون دارید عوض کردن سینما خانگی سونی با پایونیر اصلا رضایت بخش براتون نخواهد بود. چون نهایتا به نظرم هم رده هستند حالا شاید یه نقاط قوتی سونی داشته باشه و یه سری نقاط قوت پایونیر اما اونجور نیست که تفاوتی آنچنانی احساس کنید.

برای من سیستم سونی m3 خیلی گرون بود. 2800 بدون بلوری. در حالیکه پایونیر با بلوری واسم 2300 دراومده و گرنه شاید همون سونی رو می گرفتم.

مشکلاتی که من الان با سیستمم دارم به صورت زیر هست:
    • آمپ خیلی کم امکاناته (منو روی صفحه تلویزیون نداره و usb نداره و ...) البته آمپ من قدیمی هست و آمپهای جدید این امکان رو داره.
    • بلوری وایرلس نداره، usb رو خیلی بد می خونه (البته با 160 فرقی نداره) فعلا نتونستم پیش فرض پخش کردن رو بزارم روی usb . چون الان وقتی بلوری روشن می شه درایو به صورت پیش فرض خونده می شه.
    • و درنهایت هماهنگی بین تلوزیون، آمپ و بلوری سخت هست. باید چند تا کنترل کنارت باشه !

و سوالی که به شدت ذهنم رو درگیر کرده:
    • تفاوت کیفیت آمپ 523 با 520
    • تفاوت کیفیت بلوری 440 با 160

چون فروشنده خیلی روی این موضوعات تاکید داشت!
    داداش ممنون از نظرت
    من خودم در حال حاظر دو تا سینما سونی دارم یکی sz1000 و یکی برای اتاقم که مدلش dz840 هست
    در مورد سونی باید بگم که دوام محصولاتش به مراتب بیشتر از پایونیر هست
    سونی بیس قوی تری میده نسبت به پایونیر البته مقایسه بین هم رده ها
    امکانات سونی کامل تره
    من که هیچ وقت سونی را ول نمی کنم
    ما از کوچیکی با hifi های سونی بزرگ شدیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •