تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 136

نام تاپيک: سینما خانگی های پایونیر pioneer

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadiii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

برعکس سینما خانگی سونی من جزییات صدا را عالی پخش می کنه جوری که مثلا اگر یک صحنه فیلم مثلا تیر اندازی باشه با تمام وجود احساس می کنی
    صدای شلیک گلوله را یا مثلا اگر صحنه ای باشه از شیشه خورد شدن قشنگ انگار جلوی خودت دارند شیشه خورد می کنند خلاصه جزییات صدای سونی محشر هست
    داداش پیام بهت دادم و کلیپ از سیستم هام برات فرستادم چرا جواب نمیدی؟
    Last edited by farzadiii; 24-05-2014 at 02:16.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farredsky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چند تا عکس به پست 3 اضافه کردم

منو بلندگوها

اینجا ولوم هر بلندگو به صورت دستی تنظیم میشه

اتصالات پشت آمپ

اگر ورودی AV تلویزیون رو انتخاب کنید با فشار کلید sat یا dvd تصویر و صدای ورودی های AV مربوط به این وزودی ها در پشت امپ نمایش داده میشود و اگر ورودی تلوزیون زروی HDMI باشد با فشار کلید مربوطه یکی از 4 ورودی HDMI نمایش داده میشود

فقط روی ورودیAV میتونید به منوی تنظیمات و یا منوی پخش اهنگ از usb دسترسی داشته باشید
    عملکرد مربوط به پخش اهنگ از usb خیلی کند انجام میشه و وقتی می خواین l مثلابه منوی اولusb برگردید چندین ثانیه طول می کشه و تاخیر داره .
    اما با اتصال usb به بلوری عملکرد سریع و خوبه و منوی بلوری پلیر قشنگ تر هست

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اما انواع انتخاب هاب نوع خروجی صدا

در مود اکشن و دراما- rock/pop --classic صدا حالت سالن سینما رو داره
    در مود ext .stereo همه بلندگوها فعال هستند و صدا واضح تر هستش ( من بیشتر از این مود استفاده می کنم )
    مود های اکو هم وضوح صدا نسبتا خوب هست

حالت midnight --loudness هم در هر یک از این مود ها قابل خاموش و روشن کرده هست . به ترتیب برای شنیدن سوروند بهتر و باس بهتر در ولوم های کم -

عملکرد ARC هم درست کار میکنه یعنی با همون کابل HDMI (که باید ورژن 1.4 باشه ) که امپ به تلوزیون وصل شده صدای تلوزیون ( مثلا کانال های شبکه ها یا فلش مموری متصل به تی وی ) هم به امپ منتقل میشه . باید ورودی TV انتخاب بشه

hdmi control برای بلوری کار میکنه و اگر بلوری رو روشن کنید تلوزیون هم روشن میشه .
    Last edited by farredsky; 24-05-2014 at 20:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    منم حدود یک ماهی میشه این سیستم رو گرفتم ولی با امپ 823 به نظرم فوق العادس وتواین رنج قیمتی حرفی نمیمونه هم ازلحاظ قدرت وهم تفکیک کاره منو به خوبی راه میندازه و اصلا با سونی و غیره قابل قیاس نیست

5. این کاربر از mazdakxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

برعکس سینما خانگی سونی من جزییات صدا را عالی پخش می کنه جوری که مثلا اگر یک صحنه فیلم مثلا تیر اندازی باشه با تمام وجود احساس می کنی
    صدای شلیک گلوله را یا مثلا اگر صحنه ای باشه از شیشه خورد شدن قشنگ انگار جلوی خودت دارند شیشه خورد می کنند خلاصه جزییات صدای سونی محشر هست
    داداش پیام بهت دادم و کلیپ از سیستم هام برات فرستادم چرا جواب نمیدی؟
    البته اگه اشتباه نکنم شما صدایه دالبی رو میگی درسته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

براحتی هم پخش بلوری و هم امپ با کامپیوتر شبکه میشه وبا انواع گوشی اندروییدی و ایفون درحالت air play فیلم و موزیک پخش میشه که بنظرم خیلی کاربردیه

8. این کاربر از mazdakxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من خودم با خیلی از دوستام چه تو این سایت وغیره مشورت گرفتم برایه خرید سینماخانگی ولی همه پیشنهاد بالای 5 میلیونی میدادن که برای من سخت و غیره قابل قبول ولی با مبلغ حدود 2600 به نظرم خرید منطقی کردم

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

امپ من 523 که شبکه نداره ولی بلوری م داره . بلوری شما مدل 160 هست ؟ من سعی کردم با wifi direct وصل بشه خوب وصل نشد و فقط یه عکس اومد رو صفحه و باز fail میشد . ؟؟

صدای ساب خیلی زیادنیست به نظر شما؟ تنظیماتی خاصی انجام دادید ؟
    امروز که صدایxbox رو بهش وصل کردم جالب بود : وقتی توپ ینگ پنگ از میز رد میشد و بیرون میرفت صدای برخورد توپ پینگ پنگ از پشت سر می اومد .
    Last edited by farredsky; 25-05-2014 at 23:14.

11. این کاربر از farredsky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

بله 160 وبه راحتی با وایرلس وصله سختی نداره انگار میخوای با گوشیت به وایرلس وصل شی.ساب که صدا نداره برای بیسه ولی پشتش دو تا پیچ تنظیم داره واینکه ببین ازتو امپ ساب فعال باشه .راستش من اصلا نمیتونم صدا رو زیاد کنم واقعا همه چیز به لرزه در میاد مخصوصا وقتی بیس رو بالا ببرم.البته باید تو قسمت شبکه که میری وایرلس رو فعالش کنی چون پیش فرض وایرلس غیره فعاله
    Last edited by mazdakxp; 26-05-2014 at 00:39.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

البته کاش شما هم 823 میگرفتی ولی بهترین کارو کردی که بلوری گرفتی چون با اون هم یکسرس از تنظیمات شبکه بخاطر وجود وایرلس براحتی جواب میده.ولی شک نکن که بهترین خرید روانجام دادی

14. این کاربر از mazdakxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •