تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: داغ کردن لپتاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض داغ کردن لپتاپ

سلام
    وقت بخیر
    یه لپتاپ Asus N550JV دارم.جدیدا خیلی داغ میکنه...حتی در حالت کار معمولی مثلا برای یه فیلم دیدن یا گشت اینترنت داغ میکنه و دمای سی پی یو تا 90-95 درجه بالا میره با اینکه پروسسش در حد 10-20 هستش...مشکل میتونه از کجا باشه؟؟؟لپتاپم همیشه روی سطح صیقلی هستش.این مشکل حدود یک هفته هست بوجود اومده...گاهی وقتا خوب میشه و دوباره داغ میشه.از کجا میتونم مطمین شم که فن سی پی یو درست کار میکنه؟؟؟این لپتاپ رو برام از دوبی آوردم و کانفیگش یه ذره با اونی که تو بازار هست متفاوته...ممنون میشم راهنمایی کنید.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    وقت بخیر
    یه لپتاپ Asus N550JV دارم.جدیدا خیلی داغ میکنه...حتی در حالت کار معمولی مثلا برای یه فیلم دیدن یا گشت اینترنت داغ میکنه و دمای سی پی یو تا 90-95 درجه بالا میره با اینکه پروسسش در حد 10-20 هستش...مشکل میتونه از کجا باشه؟؟؟لپتاپم همیشه روی سطح صیقلی هستش.این مشکل حدود یک هفته هست بوجود اومده...گاهی وقتا خوب میشه و دوباره داغ میشه.از کجا میتونم مطمین شم که فن سی پی یو درست کار میکنه؟؟؟این لپتاپ رو برام از دوبی آوردم و کانفیگش یه ذره با اونی که تو بازار هست متفاوته...ممنون میشم راهنمایی کنید.

علت های مختلف داره این مشکل مثل ویروس ، خوب عبور نکردن هوا کثیف شدن و خاک گرفتن ، درست کار نکردن فن استفاده نکردن از کول پد

اگه ویروسی نیست سیستم و با کول پد هم همینطوری است، شما باید لپ تاب رو باز کنید یک خاک گیری کنید سی پی یو رو خمیر بزنید و اگه فن روون کار نمیکنه روغن بزنید بهش و دوباره تست کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

علت های مختلف داره این مشکل مثل ویروس ، خوب عبور نکردن هوا کثیف شدن و خاک گرفتن ، درست کار نکردن فن استفاده نکردن از کول پد

اگه ویروسی نیست سیستم و با کول پد هم همینطوری است، شما باید لپ تاب رو باز کنید یک خاک گیری کنید سی پی یو رو خمیر بزنید و اگه فن روون کار نمیکنه روغن بزنید بهش و دوباره تست کنید

میبخشید دکمه تشکر کجاست ؟؟؟
    در مورد ویروس مطمین نیستم...لپتاپم اویرا فری روش نصبه ولی تو این چند ماهی که نصب کردم به غیر از فایلهای کرک به چیزی گیر نداده واسه همین شک دارم که درست کار بکنه!!! شما پیشنهادتون برای آنتی ویروس چیه؟؟؟
    در مورد خمیر سیلیکون: اخه من 6 ماهه خریدمش..یعنی به این زودی؟؟؟
    دیشب بازش کردم و فقط چشمی تستش کردم...فن سی پی میچرخید اما نمیدونم سرعتش کافی بود یا نه...یه مقدار خیلی کمی خاک داشت اما خیلی کم بود !!!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

میبخشید دکمه تشکر کجاست ؟؟؟
    در مورد ویروس مطمین نیستم...لپتاپم اویرا فری روش نصبه ولی تو این چند ماهی که نصب کردم به غیر از فایلهای کرک به چیزی گیر نداده واسه همین شک دارم که درست کار بکنه!!! شما پیشنهادتون برای آنتی ویروس چیه؟؟؟
    در مورد خمیر سیلیکون: اخه من 6 ماهه خریدمش..یعنی به این زودی؟؟؟
    دیشب بازش کردم و فقط چشمی تستش کردم...فن سی پی میچرخید اما نمیدونم سرعتش کافی بود یا نه...یه مقدار خیلی کمی خاک داشت اما خیلی کم بود !!!
    از آنتی ویروس ESEt smarty security v7 استفاده کنید

به نظر من اگه امکانش رو دارید یک خمیر خوب بازم بزنید برای تست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •