تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خاموش شدن تبلت بعد از اتصال به اینترنت

در آغاز فعالیت Nilofar abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض خاموش شدن تبلت بعد از اتصال به اینترنت

با سلام و خسته نباشی...من مدتی هست که تبلت اسوس ویو تب اسمارت خریدم....اوایل فقط از نت وای فای استفاده میکردم و مشکلی هم نبود....اما الان حدودا 3 ماهه که از نت سیم کارت استفاده میکنم...گاهی اوقات همزمان با کانکت شدن و گاهی اوقات چند ثانیه یا چند دقیقه بعد از اتصال خاموش میشه....زمانی هم که خاموش میشه گاهی اوقات تا چند دقیقه روشن نمیشه....میشه داهنمایی کنید که آیا مشکل از تبلته یا سیم کارت؟!!!چون الان بازم که با وای فای وصل میشم خاموش نمیشه....سیم کارتمم رایتله....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

با سلام و خسته نباشی...من مدتی هست که تبلت اسوس ویو تب اسمارت خریدم....اوایل فقط از نت وای فای استفاده میکردم و مشکلی هم نبود....اما الان حدودا 3 ماهه که از نت سیم کارت استفاده میکنم...گاهی اوقات همزمان با کانکت شدن و گاهی اوقات چند ثانیه یا چند دقیقه بعد از اتصال خاموش میشه....زمانی هم که خاموش میشه گاهی اوقات تا چند دقیقه روشن نمیشه....میشه داهنمایی کنید که آیا مشکل از تبلته یا سیم کارت؟!!!چون الان بازم که با وای فای وصل میشم خاموش نمیشه....سیم کارتمم رایتله....
    سلام شما یه بار تبتونو فکتوری ریست کنید اگه کردین و درست نشد یه بار تبتونو فلش کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mesdakh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و خسته نباشید..
    تبلت مدل p901 دارم..چند روزه مرتب خاموش و روشن میشد..حافظه پر نبود..گوشی را ریست فاکتوری کردم..باز هم خاموش روشن میشه..حتی در مراحل ریست چندین بار خاموش و روشن شد تا صفحه اومد..‌ولی وقتی به اینترنت متصل میشم..خاموش میشه..فعلا مشکل خاموش و روشن شدن نداره..تا به اینترنت وصل میشم خاموش میشه.اندروئید اورجینال پنج داره..میخواستم ببینم نیاز به فلش داره؟؟رام ارجینال را دانلود کردم..

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفا یکی کمک کنه..ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سلام و خسته نباشید..
    تبلت مدل p901 دارم..چند روزه مرتب خاموش و روشن میشد..حافظه پر نبود..گوشی را ریست فاکتوری کردم..باز هم خاموش روشن میشه..حتی در مراحل ریست چندین بار خاموش و روشن شد تا صفحه اومد..‌ولی وقتی به اینترنت متصل میشم..خاموش میشه..فعلا مشکل خاموش و روشن شدن نداره..تا به اینترنت وصل میشم خاموش میشه.اندروئید اورجینال پنج داره..میخواستم ببینم نیاز به فلش داره؟؟رام ارجینال را دانلود کردم..
    Try disconnecting the battery . This is a common problem with Samsung tablets and is often resolved by just disconnecting the battery for a few minutes. This video is a battery replacement video but shows how to get into the battery and how to unplug it. You don't need to remove the battery . Follow the video only as far as the disconnect.

نوشته مشگل از باطری هه

با قطع اتصال باتری و وصل مجدد یا جایگزینی باطری درست میشه ..

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون از شما
    دیروز تبلت را فلش کردم با رام تک فایله..راحت فلش شد و لی در مرحله اپتیمایز کردن اپها خاموش میشه..بعد از چندین بار خاموش شدن ،یکبار به صفحه تنظیمات رسید ولی باز هم با اتصال به اینترنت شروع به ری استارت کرد..ولی وقتی به اینترنت وصل نیست..مشکلی نداره..

اگه رام ۴ فایله بریزم میشه مشکل حل بشه یا از باطریه؟؟

ویدیو تعویض باتری را دیدم..ممنون
    Last edited by mesdakh; 13-01-2021 at 14:29.

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

سلام ممكنه از باتري باشه رام هاي رسمي نصب مي كني ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •