تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل ریست شدن بعداز آپدیت کردن Bios

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض مشکل ریست شدن بعداز آپدیت کردن Bios

با عرض سلام و خسته نباشید

میرم سر اصل مطلب بعد از نصب ویندوز روی یکی از لپ تاپ های قدیمی و نصب درایور با صفحه آبی Blue screen مواجه میشدم که از بایوس ایراد میگرفت البته فکر کنم بهرحال از سایت رسمی فایل بایوس را دانلود کردم و نصب کردم بعداز نصب کامل زمانی که خواست ریست شود مجدد Blue Screen داد دستگاه را خاموش کردم و حالا زمانی که روشن میکنم بعداز 4-5 ثانیه بعداز بوت خاموش میشود حرارت دستگاه نیز بیشتر از قبل شده خواهشمندم کسانی که تجربه لازم را دارند جهت رفع عیب بنده رو راهنمایی کنند چون باید ظرف یکی دو روز اینده دستگاه رو پس بدم .

لازم به ذکر است که سایت دستگاه متاسفانه فقط یه مدل مدل نرم افزار بایوس جهت دانلود ارایه داده که واسه سال 2005 میباشد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظر راهنماهاتون هستم با تشکر

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

ترکوندیش رفت دیگه هیچ کاری نمیشه کرد بندازش بره

شوخی می کنم

اصولا صفحه آبی یا همون Fatal Error ربطی به بایوس نداره. شما یکبار بایوس رو دوباره آپدیت کن و ویندوز رو هم دوباره نصب کن. البته صفحه آبی می تونه مشکل از رم هم باشه ولی اگر بعد از نصب ویندوز این اتفاق افتاده ویندوز رو عوض کن با یک سی دی جدید(ویندوز جدید) امتحان کن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام

ترکوندیش رفت دیگه هیچ کاری نمیشه کرد بندازش بره

شوخی می کنم

اصولا صفحه آبی یا همون Fatal Error ربطی به بایوس نداره. شما یکبار بایوس رو دوباره آپدیت کن و ویندوز رو هم دوباره نصب کن. البته صفحه آبی می تونه مشکل از رم هم باشه ولی اگر بعد از نصب ویندوز این اتفاق افتاده ویندوز رو عوض کن با یک سی دی جدید(ویندوز جدید) امتحان کن.

باسلام دوست عزیز باید بگم که دستگاه بیش از حد ممکن داغ میشه و فن cpu خاموش و روشن میشه و نا منظم کار میکنه این ربطی به اینکه آپدیت کردم داره اخه قبل از این هم زیاد توجه نمیکردم به این موضوع الان باز ویندوز داره سیستم روشن میشه داخل ویندوز هم میره ولی بعداز 3 دقیقه خاموش میشه

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام دوست عزیز باید بگم که دستگاه بیش از حد ممکن داغ میشه و فن cpu خاموش و روشن میشه و نا منظم کار میکنه این ربطی به اینکه آپدیت کردم داره اخه قبل از این هم زیاد توجه نمیکردم به این موضوع الان باز ویندوز داره سیستم روشن میشه داخل ویندوز هم میره ولی بعداز 3 دقیقه خاموش میشه
    پس اگر فن سی پی یو مشکل داره باید ببرید درستش کنند چون تو لپ تاپ ها تعویض فن سخت تر از PC هست. اما اینکه بعد از سه دقیقه خاموش میشه. شاید موقع نصب بایوس مشکل پیش اومده باشه بخاطر همین اگر می دونید از بایوس هست مشکل بایوس رو دوباره نصب کن ویندوزت هم عوض کن. البته پیشنهاد می کنم ویندوز دستکاری نشده رو دانلود کن از نت و با کد خود لپ تاپت(که معمولا زیر لپ تاپ برچسبش هست) نصبش کن.

البته باید بررسی بشه ممکنه مشکل اصلا از بایوس نباشه. ولی اگر مطمئن هستید بعد از آپدیت بایوس این مشکل پیش اومده پیشنهاد می کنم بایوس رو دوباره از اول نصب کن. اما همون سسی پی یو هم که گفتید داغ میکنه ممکنه باعث مشکل ریستارت شدن بشه.

موفق باشید

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست عزیز احتمالا درست بایوس رو نصب نکردید و در کار فن cpu هم مشکل به وجود اوردید چون فن cpu با تنظیمات بایوس کار میکنه بنظرم بایوس رو یه بار دیگه دست یه حرفه ای بدید براتون نصب کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •