تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 32 اولاول ... 21272829303132 آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 313

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی آرژانتین | آلبی سلسته

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض آنری: برای رونالدو احترام قائلم اما مسی بهترین بازیکن جهان است

ستاره سابق تیم ملی فرانسه و هم‌تیمی سابق لیونل مسی او را بهترین بازیکن فوتبال جهان می‌داند اما برای کریستیانو رونالدو نیز احترام زیادی قائل است.

لیونل مسی در جام‌ جهانی ۲۰۱۴ تلاش زیادی کرد تا تیمش را به قهرمانی برساند اما در نهایت موفق نشد چرا که تیمش در دیدار فینال به سد بزرگ آلمان خورد و با قبول شکست یک بر صفر برابر آلمان نتوانست به قهرمانی برسد.

تیری آنری، ستاره سابق تیم ملی فرانسه به تمجید از این بازیکن پرداخت و گفت: مسی همه ویژگی‌های یک بازیکن خوب را دارد و بازیکنی است که می‌تواند گل‌های زیادی را برای تیمش به ثمر برساند. او همیشه در خدمت تیم است و نباید از این موضوع چشم‌پوشی کرد. مسی بازیکنی است که می‌داند چطور گلزنی کند.

در واقع او از کوچک‌ترین فرصت‌ها گل می‌سازد که این باعث شده به یک بازیکن ارزشمند تبدیل شود. به همین خاطر فکر می‌کنم مسی با توجه به استعداد ذاتی که دارد بهترین بازیکن جهان است. البته کار رونالدو را نیز تمجید می‌کنم. او تلاش زیادی کرده است تا به این جایگاه برسد.

آنری در ادامه گفت: درست است که رونالدو بازیکنی است که با تمرین و تلاش به این جایگاه رسیده است اما مسی با توجه به استعداد ذاتی که دارد توانسته خودش را به جایگاه بهترین فوتبالیست جهان برساند و الگوی خیلی خوبی برای کودکان است. البته بحث درباره این که مسی بهتر است یا رونالدو در سال‌های گذشته به موضوعی تکراری تبدیل شده است. دوست من، لوئیس ساها به من گفت که رونالدو در تمرینات منچستر چقدر تمرین می‌کند.

برای رونالدو احترام زیادی قائلم اما با توجه به استعداد ذاتی که مسی از آن برخوردار است، او را بهترین بازیکن جهان می‌دانم.

نام «لیونل مسی» و «کریستیانو رونالدو» در فهرست اولیه نامزدهای بهترین بازیکنان اروپا در فصل گذشته دیده می‌شود اما با توجه به قهرمانی آلمان به نظر می رسد یک بازیکن آلمانی به عنوان بهترین بازیکن اروپا انتخاب شود.

"فوتبال"

2. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض هلـند - آرژانتیــن

چند تصویر از جام جهانی 1998 بازی هلند و آرژانتین :

محتوای مخفی: تصاویر 
    گل کلودیو لوپز نتیجه بازی رو 1-1 کرد.

شوت باتیستوتا به سمت دروازه هلند بعد از گل دوم هلند

شوت آریل اورتگا ..باز هم تیر دروازه به کمک هلند می آید

صحنه پنالتی که گرفته نشد (خطای یاپ استام روی اورتگا )

و بازی با نتیجه 2-1 به نفع هلند به پایان رسید.

پاسارلا سرمربی آرژانتین و دستیارش الخاندرو سابلا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصاویـر دیـدنـی از بازی آرژانتیـن و هلنـد در جام جهانی 2014 و پیـــروزی آرژانتیــن

Last edited by V E S T A; 24-07-2014 at 16:59. دليل: اضافه کردن محتوای مخفی

4. 6 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض بدل دی ماریا

این فرد شباهت زیادی به دی ماریا ستاره آرژانتین و باشگاه رئال مادرید دارد

6. 8 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض دلیل ناراحتی و جدایی احتمالی دی ماریا از رئال مادرید

دی ماریا از رئالی‌ها ناراحت است،اما هنوز مشخص نیست در این تیم می ماند یا نه؟

به نقل از الکونفیدنشال،آنخل دی ماریا فقط به یک دلیل از مسئولان باشگاه رئال مادرید عصبانی است و تصمیم گرفته تا از این تیم جدا شود.

پس از مصدومیت این بازیکن در بازی مقابل بلژیک در جام جهانی رئالی‌ها ایمیلی را به فدراسیون آرژانتین می فرستند تا به این بازیکن برای بازی در تیم ملی زیاد فشار نیاورند.رئالی‌ها این کار را در مورد رونالدو هم کرده بودند و ایمیلی را با همین مضمون به فدراسیون پرتغال فرستاده بودند.اتفاقی که باعث ناراحتی دی ماریا شده است.به گفته این بازیکن او انتظار نداشته تا رئالی‌ها چنین ایمیلی را به فدراسیون آرژانتین بفرستند و از آنها بخواهند تا به این بازیکن،بازی ندهند.

"فوتبال"

8. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض مسـی و خـانـواده اش

مسی درباره همسرش انتونلا: از وقتی ۵ سالش بود میشناسمش..
    دختر عموی بهترین دوست من بود.. بزرگ شدن همدیگه رو دیدیم

مسی بعد از استراحت چند روزه به همراه خانواده اش به بارسلونا بازگشت

10. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

پیرو خبری که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشته بودم:

«لیونل مسی » ستاره آرژانتینی تیم بارسلون اسپانیا، اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت مالی وی از رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد و گفت: از روزنامه فرانسوی که این خبر دروغ را منتشر کرده است، شکایت می کند.

به گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی الشروق الجزائر روز شنبه نوشت : روزنامه کمپتیتور (LeCompetiteur) فرانسه بر روی صفحه اجتماعی توییتر خود فاش کرد که « لیونل مسی » قصد شکایت از این روزنامه را دارد.

لیونل مسی تصریح کرد: این روزنامه فرانسوی با نشر اکاذیب مبنی بر کمک یک میلیون یورویی از سوی من به اسراییل به من تهمت زده است.

روزنامه یادشده پیش از این از کمک یک میلیون یورویی لیونل مسی به رژیم صهیونیستی بخاطر صعود تیم آرژانتین به دیدار نهایی جام جهانی 2014 خبرداده بود.

این خبر موجب خشم مسلمان بویژه در کشورهای عربی از لیونل مسی شد.

اما مسی همه این اخبار را تکذیب و تاکید کرد که از روزنامه فرانسوی به دلیل حتک حیثیت، شکایت خواهد کرد.

مسی تصریح کرد که به رژیم صهیونیستی کمک نکرده است و کمک های وی فقط برای توسعه بیمارستان ها، مدارس و مردم فقیر جهان اختصاص دارد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 3 کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

14. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض تماشاگران بازی فینال

16. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض ماسکرانو بهترین هافبک جام جهانی ۲۰۱۴

شرکت داده های ورزشی «اوپتا»، در تحلیلی آماری از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴، خاویر ماسکرانو را بهترین هافبک این رقابت‌ها معرفی کرد.

اوپتا یک شرکت جمع آوری داده های ورزشی است که مقر آن در لندن قرار دارد اما در شهرهای لیدز، مونیخ، باسانو دل گراپا، میلان، پاریس، مادرید، مونتویدئو و آمستردام هم دفتر نمایندگی دارد.

این شرکت اکنون با توجه به عملکرد خاویر ماسکرانو هافبک تیم ملی آرژانتین در جام جهانی، وی را به عنوان بهترین هافبک مسابقات جام جهانی انتخاب کرده است.این بازیکن ۳۰ ساله علاوه بر این با ۳۰ تکل موفق، بهترین تکل زن کل مسابقات هم بود. از این نظر استفن دی وری مدافع تیم هلند با چهار تکل موفق کمتر، در مکان دوم قرار دارد.

ماسکرانو به همین نسبت در حملات آرژانتین هم موفق عمل کرد و با ۵۱۵ پاس کامل پس از تونی کروس (۵۴۴ پاس) و فیلیپ لام (۵۳۰ پاس) از تیم آلمان، در مکان سوم بهترین پاس دهندگان قرار گرفت.

"فوتبال"

18. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض بهترین گزینه مربیگری آرژانتین، منوتی است

دیگو مارادونا از آرژانتين به خاطر «بازي نكردن» انتقاد كرده و خواسته سزار لوئيس منوتي، مربي سال 1978 اين تيم كه جام‌جهاني‌ را براي آنها به ارمغان آورد، هدايت تيم را بر‌عهده بگيرد: «اگر تيم را خوب جمع و جور مي‌كرديم، مي‌توانستيم رقيب‌مان را ببريم.»

نه سابه‌يا را دوست دارم نه جانشينش را

اسطوره فوتبال آرژانتين كه نقش زيادي در برد 3 بر 2 اين تيم بر آلمان غربي در جام‌جهاني‌ 1986 داشت، از خوليو گروندونا، رئيس فدراسيون فوتبال اين كشور براي انتخاب مربي انتقاد كرده: «نه سابه‌يا را دوست دارم نه كسي كه قرار است جايگزينش شود، يعني روسو را.» او در بازي خيريه‌اي كه در كوردوبا برگزار شده بود به خبرنگاران گفت: «يكي هست كه فراموشش كرده‌ايم؛ منوتي كه الان بيكار است چون زماني با مافيا مبارزه مي‌كرد.»

5 برابر بهتر

البته سابه‌يا هنوز اخراج نشده و وقت دارد در مورد تمديد قراردادش فكر كند اما مارادونا كه در جام‌جهاني‌ 2010 خودش هدايت تيم را بر‌عهده داشت گفته ليونل مسي زير نظر سابه‌يا نتوانست آن‌طور كه بايد بازي كند: «مسي با من به عنوان يك مربي 5 برابر بهتر از زماني كه با سابه‌يا كار مي‌كرد، فوتبال بازي مي‌كرد. لطفاً در مورد اينكه او چطور براي تيم فداكاري كرد صحبت نكنيد.»

مافيا راه را براي من سخت كرد

ستاره آرژانتين در اين جام جايزه توپ طلا را از آن خود كرد، در كل 4 گل زد و يك پاس گل هم داد تا تيمش براي اولين بار بعد از جام‌جهاني‌ 1990 به فينال راه پيدا كند اما مارادونا به مقايسه وضعيت تيم در زماني پرداخته كه منوتي در جام‌جهاني‌ 1978 و 1982 داشت: «مافيا راه را براي من هم سخت كرد اما هيچ‌وقت نمي‌تواند جلوي مردم را بگيرد كه من را دوست نداشته باشند.»

khabarsport

20. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •