تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 32 اولاول ... 192526272829303132 آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 313

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی آرژانتین | آلبی سلسته

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اگه بحث پنالتیه که به فرض هم اگه پنالتی باشه بزاریدش تصفیه اون پنالتی که داور تو بازی با ایران نگرفتش
    فکر نمی کنم فوتبال ورزش مناسبی برای حل و فصل اختلاف ها و تسویه حساب های تیمی باشه شاید ورزشی مثل کیک بوکسینگ برای تسویه حساب ها مناسب تر باشه ولی اینکه داخل زمین فوتبال حرکات مربوط به ورزش کیک بوکسینگ رو ببینیم و فوتبال رو مرتبط بدونیم با تسویه حساب های تیمی این یه مقدار عجیب به نظر میاد و ناعادلانه اس که حساب خیلی از تیم ها که در طول جام جهانی داور به نفعشون گرفته بود تو بازی های نیمه نهایی و نهایی تسویه نشد نه به روش کیک بوکسینگ نه به روش فوتبالی

خارج از مسئله تسویه حساب .. قضیه مربوط به پنالتی بازی ایران و آرژانتین فکر میکنم حل شده و اصلا مربوط به این بحث نیست .

داور ایرانی که تو جام جهانی هم حضور داشت این مسئله رو تایید کرده و اعتراض به فیفا رو هم اشتباه دونستن :

فغانی فاش کرد: خطای روی دژاگه پنالتی نبود!

خبرلایو- یکی از جنجالی ترین صحنه های داوری جام جهانی، داستان خطای پابلو زابالتا به روی اشکان دژاگه در جریان مسابقه تیم های ایران و آرژانتین بود.

پیش از حضور در رقابت های جام جهانی به عنوان داور ذخیره، علیرضا فغانی تاکید داشت که حس می کند در جام جهانی به عنوان داور اول قضاوت خواهد کرد. حس فغانی اما به او راست نگفت تا این داور خوب ایرانی، در ۷ مسابقه جام جهانی به عنوان داور چهارم انتخاب شود و فرصت قضاوت به دست نیاورد.
    یکی از جنجالی ترین صحنه های داوری جام جهانی، داستان خطای پابلو زابالتا به روی اشکان دژاگه در جریان مسابقه تیم های ایران و آرژانتین بود. بلافاصله پس از این مسابقه سیل واکنش ها به این تصمیم آغاز شد و نه فقط ایرانی ها، بلکه بسیاری از چهره های سرشناس دنیای فوتبال آن را تقبیح کردند.
    به نظر می رسد نظر فیفا در این مورد کاملا متفاوت است. به گفته فغانی فیفا تصمیم مازیچ را صحیح می داند : «کمیته داوران این صحنه را پنالتی نمی‌دانست چون معتقد بود مدافع آرژانتین قبل از اینکه به بازیکن ایران برخورد کند، توپ را زده بود. فدراسیون فوتبال پس از پایان این دیدار از داور صربستانی شکایت کرد و جالب است که تنها کشوری که از یک داور شکایت کرد، ایران بود».

فغانی:اعتراض ما به فیفا اشتباه بود/چرا آن زمان که شجاعی خطای صددرصد پنالتی داد کسی اعتراض نکرد؟

داور خوب کشورمان می گوید در مرحله مقدماتی جام جهانی خیلی از داوری ها به نفع ایران بوده است.
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علیرضا فغانی داور خوب کشورمان که در جام جهانی در مسابقات زیادی به عنوان داور چهارم حضور داشت یک گلایه از مسئولان فدراسیون فوتبال کرد و گفت:«بعد از بازی با آرژانتین فدراسیون ایران به خاطر قضاوت داور بازی به فیفا شکایت کرد.این اتفاق نباید می افتاد.تا به حال هیچ کشوری به فیفا به خاطر مسائل داوری شکایت نکرده است.»
    او که مهمان برنامه "بیست چهارده"بود ادامه داد:«در بازی با قطر مسعود شجاعی خطای پنالتی صددرصد انجام داد.داوری ها در خیلی از مسابقات به نفع ما بوده است اما نباید در جام جهانی اعتراض می کردیم.

فک کنم جای مدافعان باید مهاجمان باشه.
    ممنون

متن رو ویرایش کردم .
    Last edited by V E S T A; 15-07-2014 at 13:33.

2. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض آلمان خشن تر از آرژانتین

دو تیم فینالیست در تعداد کارهای زرد رقم برابری دارند

آی اسپورت- از بازی اینطور به نظر نمی‌ آمد اما آلمانی ها بیش از آرژانتین اقدام به خطا کردند. آنها 20 بار بازیکنان آرژانتین را با خطا متوقف کردند در حالی که آرژانتینی ها 16 بار این کار را انجام دادند.

دو تیم فینالیست در تعداد کارهای زرد رقم برابری دارند و هر دو اخطار دریافت کردند که البته به نظر می‌ رسید داور ایتالیایی در دادن کارت دوم به آگرو و پالاسیو مراعات آرژانتین را کرد. این جدول، جدول انضباطی دیروز است همان که آلمان از جنگ پا پس نکشیدند.

4. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

بازگشت آرژانتینی‌ها/ رئیس جمهور هم به استقبال یاران مسی آمد

مسی، لاوتزی و دمیکلیس در حال پیاده شدن از هواپیما

دی‌ماریا، بازیکن تیم ملی آرژانتین که دیدار نیمه نهایی و فینال جام جهانی را به خاطر مصدومیت از دست داده بود

مصاحبه آلخاندرو سابه‌یا، سرمربی آرژانتین در بدو بازگشت به کشورش

بازیکنان آرژانتین از داخل اتوبوس نظاره گر هوادارانی هستند که به استقبال تیمشان آمده اند

هیجان هواداران آرژانتین بعد از بازگشت تیم ملی کشورشان

حرکت وسایل حمل و نقل با بازگشت کاروان آرژانتین در خیابان های این کشور تا حدودی کند شد

جلسه کادر فنی و بازیکنان آرژانتین با كریستینا فرناندز دی كریشنر، رئیس جمهور آرژانتین و حضور مسی در کنار رئیس جمهور

6. 7 کاربر از Iman-Emperatour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ماریو گوتزه و لیونل مسی پس از بازی یکشنبه شب با هم عکس گرفتند. ماریو گوتزه از مسی به عنوان نابغه یاد کرده و او را تحسین کرده بود.

8. 13 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفا حذف شود
    Last edited by mehrdad8086; 15-07-2014 at 16:13.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین با انتشار پیامی برای مردم کشورش هم از انها تشکر کرد و هم عذر خواست. مسی که این پیام را در صفحات شخصی اش در توئیتر ، اینستاگرام و فیسبوک منتشر کرده خطاب به مردم آرژانتین گفته:
    « اول از همه باید از این استقبال گرم تان تشکر کنم. شرمنده مان کردید .» او سپس با اشاره به اتفاقات بازی فینال نوشته است:« استقبال گرمتان باعث شرمندگی مان شد. عذر می خواهم برای اینکه نتوانستیم آنی باشیم که می خواستید و شادی را به شما هدیه کنیم.»

مسی و یارانش این عکس دسته جمعی را هم از مراسم استقبال و حاشیه دیدار با رئیس جمهور منتشر کرده اند.

11. 6 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

به نظر من صحنه برخورد هیگویین با نویر خطا بود هیگویین داشت تو مسیر توپ حرکت میکرد و چشمش به توپ بود نویر با علم به اینکه میدونست با هیگویین برخورد میکنه زانورو سپر کرد و سلامت بازیکن حریفو به خطر انداخت به همین خاطر بازی خطرناک انجام داده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BBC Sport و خیلی دیگه از جاهارو هم نگاه کردم به اون صحنه مشکوک هستن:

13. 6 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض اهدای پاداش آلبی‌سلسته به بیماران سرطانی

بازیکنان تیم ملی آرژانتین پاداششان را در جام‌جهانی به یک مرکز درمان بیماران سرطانی اهدا کردند. تیم ملی آرژانتین با قبول شکست یک بر صفر برابر آلمان در رده دوم جام جهانی بیستم قرار گرفت. بازیکنان تیم ملی آرژانتین پس از کسب مقام دومی در جام جهانی پاداش های خودشان را به یک مرکز درمان بیماران سرطانی اهدا کردند.

مارسلو اسکوپینارو، مدیر یک مرکز درمان بیماران سرطانی در آرژانتین گفت: از بازیکنان تیم ملی کشورم تشکر می‌کنم که این اقدام زیبا را انجام دادند و پاداششان را به این مرکز خیریه اهدا کردند. در مجموع 135 هزار دلار از این طرح جمع‌آوری شده است که خیلی می‌تواند برنامه های ما را جلو ببرد.

اسکوپینارو ادامه داد: این حرکت که از سوی لیونل مسی به ما پیشنهاد شد نشان دهنده اتحاد بازیکنان آرژانتین و مردم کشور بوده است. از طرف خودم یک تشکر ویژه از مسی می کنم که رابطه خوبی با این مرکز داشته است. او به خوبی اهمیت درمان کودکان را می‌داند و همکاری خیلی خوبی با ما داشته است.

مسی و ماسچرانو 12 هزار یورو کمک کردند !

دو هفته ی پیش بازیکنان آرژانتینی بارسلونا به یک بیمارستان در آرژانتین کمک مالی کردند . تنها یک روز پس از باخت آرژانتین از آلمان در فینال جام جهانی نگذشته بود که جزئیاتی از میزان پرداختی به این بیمارستان منتشر شد . به اساس این گزارش مسی و ماسچرانو چیزی در حدود 12 هزار یورو به این بیمارستان کمک کردند . این پول برای تامین مالی بیمارستان در مرکز سرطان شناسی هزینه میشود .

15. 7 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض مورینیو: مسی بدون قهرمانی در جام جهانی هم یکی از بهترین های تاریخ است

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است که لیونل مسی برای آنکه به عنوان یک بازیکن بزرگ تاریخ فوتبال شناخته شود، نیازی به قهرمانی در جام جهانی ندارد.

مسی 27ساله که عامل صعود تیم آرژانتین به فینال جام جهانی 2014بود،اما تیمش درفینال مقابل آلمان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد،اکنون این سوال در باره اش مطرح است که آیا این بازیکن می تواند هم تراز دیه گو مارادونا و پله برزیلی قلمداد شود. مورینیو سرمربی تیم چلسی که در دوران سرمربیگری رئال مادرید طی سالهای 2010 تا 2013 با باشگاه رقیب آنها بارسلونا رابطه متلاطمی داشت، از مسی دفاع کرد.

او گفت:" احترام به او وقتی پیروز می شود آسان است، اما وقتی می بازد کار دشواری است. او همچنان یک بازیکن تاریخی است و نیازی به قهرمانی جهان به وی‍ژه در یک دهه گذشته ندارد. برای من پله ، پله است و مارادونا، مارادونا. شاید او به همان نسلی تعلق دارد که من متولد شدم. به همین علت برای من مارادونا مارادونا است."

مورینیو در پاسخ به این سوال که آیا مسی به خاطر شکست آرژانتین باید مقصر شناخته شود گفت: به هیچ وجه. مورینیو بجای آن تقصیر را به گردن الخاندرو سابه یا سرمربی آرژانتین به خاطر تعویض لاوتزی با آگرو انداخت.

" مایلم بدانم چرا لاوتزی در نیمه دیدار در رختکن ماند. آرژانتین در دو خط چهار نفره بازی می کرد. هنگامی که سابه یا آگرو را به جای لاوتزی به زمین آورد، آرژانتین آرایش خود را از 4-4-2 به 4-3-3- تغییر داد و توازن زیادی را از دست داد. با رفتن لاوتزی مسی مجبور بود بیشتر بدود. با این تعویض تیم آرژانتین توازن و به ویژه انرژی را که در وقت اضافه به آن نیاز داشت، از دست داد."

17. 5 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

مارتينو جانشين احتمالي سابه‌يا در آرژانتين

نايب رييس فدراسيون فوتبال پاراگوئه از قطعي شدن حضور مارتينو روي نيمکت مربيگري آرژانتين خبر داد.

آرژانتين با هدايت آلخاندرو سابه‌يا در جام جهاني 2014 برزيل به فينال رسيد، اما با شکست برابر آلمان نتوانست به عنوان قهرماني برسد.

آلخاندرو سابه‌يا پيش از فينال جام جهاني 2014 برزيل اعلام کرده بود که قصد ندارد قراردادش را با فدراسيون فوتبال آرژانتين تمديد کند.

فدريکو آکوستا، نايب رييس فدراسيون فوتبال پاراگوئه اعلام کرد: خراردو مارتينو به پيشنهاد فدراسيون فوتبال آرژانتين جواب مثبت داده است و به عنوان سرمربي جديد اين تيم منصوب خواهد شد.

خراردو مارتينو فصل گذشته هدايت بارسلونا را بر عهده داشت، اما نتوانست با اين تيم جامي را به دست آورد تا با ناکامي اين تيم لندني را ترک کند.

آکوستا درباره حضور مارتينو روي نيمکت آرژانتين گفت: مارتينو يکي از گزينه‌هاي هدايت آرژانتين نيست، بلکه او سرمربي جديد آرژانتين است و جواب مثبتش را نيز به رييس فوتبال اين کشور اعلام کرده است.

خراردو مارتينو در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي هدايت تيم پاراگوئه را بر عهده داشت.

یه نفر به من بگه اونجایی که قرمز کردم یعنی چی ؟؟؟
    Last edited by albertxx; 16-07-2014 at 11:17.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •