تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 32 اولاول ... 12181920212223242526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 313

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی آرژانتین | آلبی سلسته

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

روحیه بچه هامون به خاطر همین چیزا خیلی بالا میره من خوشبینیم داره افزایش پیدا میکنه هرچند بهتره زیاد به شکممون صابون نزنیم و توکل به خدا کنیم چون آلمان واقعاً تیمیه که توان شکست مارو متأسفانه داره
    اما راضی ام به رضای ذات حق اویی که اون بالاس و از دل بنده هاش خبر داره
    خدایا کاری کن در ماراکانا فریاد آرژانتینی مسی رو غرق در شادی و جام طلایی در دست ببینم 4سال پیش تا حالا اشکهای معصومانش تو بغل عمو دیه گو از یادمون نرفته

2. این کاربر از dashmojtaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dashmojtaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان حتی اسم ورزشگاه هم برای ما میتونه یه جورایی الهام بخش باشه دقت کردین تا حالا؟؟؟
    ماراکانا ... مارادونا !!

پروفشنال Lord of english's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

روحیه بچه هامون به خاطر همین چیزا خیلی بالا میره من خوشبینیم داره افزایش پیدا میکنه هرچند بهتره زیاد به شکممون صابون نزنیم و توکل به خدا کنیم چون آلمان واقعاً تیمیه که توان شکست مارو متأسفانه داره
    اما راضی ام به رضای ذات حق اویی که اون بالاس و از دل بنده هاش خبر داره
    خدایا کاری کن در ماراکانا فریاد آرژانتینی مسی رو غرق در شادی و جام طلایی در دست ببینم 4سال پیش تا حالا اشکهای معصومانش تو بغل عمو دیه گو از یادمون نرفته
    جسارتا همون خدایی که شما ازش دم میزنی فریاد آلمان ها رو در 4 جام پیاپی هم میشنوه

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض ماسکرانو: درد وارده به بدنم بعد از تکل توپ روبن، فجیع بود، ولی ارزش آن را داشت

به گزارش Independent انگلیس، گلادیاتور خط میانی آرژانتینی ها در مورد تکل فوق العاده تاثیرگذارش در انتهای بازی مقابل هلند روی پای روبن که یک گل مسلم برایشان خرید، گفته است:

"فکر کردم زمان سنجی ام غلط بود و به توپ نمی رسم، ولی تا حد ممکن به بدنم فشار آوردم تا آن تکل را بزنم. درد ناشی از آن حرکت، فجیع بود. خودم را پرتاب کردم و حتی می توانستم اخراج شوم و به حریف پنالتی بدهم. هر کسی ممکن بود به چنین شرایطی بیفتد، ولی من خوش شانس بودم."

ماسکرانوی 30 ساله پیش از آن در طی بازی هم با مصدومیتی از ناحیه سر مواجه شده بود، ولی معتقد است تمام درد و رنج ناشی از بازی مقابل هلند، ارزش آن را داشته است چون حضور در فینال جام جهانی، اوج دوران بازی او خواهد بود: "در انتها بسیار گریه کردم، چون برای رسیدن به این لحظه، خیلی خیلی صبر کرده بودم."

6. 9 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض آگوئرو: تمام فشار روی آلمان است

سرخیو آگوئرو، مهاجم تیم ملی آرژانتین در خصوص دیدار فینال جام جهانی 2014 برزیل گفت: آلمان در کنار برزیل همواره یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام جهانی بوده‌اند.

آلمان‌ها خود را تا دیدار پایانی رسانده‌اند و حالا باید با آنها روبرو شویم. ما باید بازی خودمان را انجام دهیم و اینکه تمام فشار این بازی روی ژرمن‌هاست خود برای ما یک امتیاز بزرگ به حساب می‌آید.

وی افزود: می‌خواهیم در بازی فینال توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم ولی از طرفی دیگر آلمان هم تیم فوق‌العاده‌ای است، چون بازیکنانش چندین سال است کنار هم بازی می‌کنند و به خوبی یکدیگر را می‌شناسند.

مهاجم منچسترسیتی تصریح کرد: کاملاً واضح است که آرژانتین همیشه برای پیروزی پا به میدان می‌گذارد ولی گاهی اوقات در جریان بازی لازم است تا احتیاط کنیم. همه می‌دانیم که هدف‌مان چیست و به همین منظور تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا به آن برسیم.

مهاجم 26 ساله آلبی‌سلسته در پایان خاطرنشان کرد: در بازی فینال به هر روش ممکن باید به پیروزی برسیم. آلمان قطعاً نگران ما خواهد بود. آلبی‌سلسته بازیکنانی در خط حمله‌اش دارد که می‌توانند خط دفاعی آلمان را به دردسر بیاندازند.

آخرین بازی که آرژانتین موفق شده بود به فینال جام جهانی برسد سال 1990 بود که با قبول شکست یک بر صفر مقابل آلمان به عنوان نایب قهرمانی رسید.

"فرارو"

8. 6 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در آخرین تمرینات تیم ملی آرژانتین لیونل مسی با ابن حرکت برگردان در بازی سپک تاکرا همبازیانش را به وجد آورد. به نظر می‌رسد لئو این روزها روحیه خوبی دارد و خودش را آماده رویارویی با آلمان می‌کند.

10. 8 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض دانشگاهی در آلمان پیش بینی کرد:آرژانتین قهرمان میشود!

این نرم افزار شانس قهرمانی آرژانتین را ۵۱% و شانس قهرمانی آلمان را ۴۹% میداند.

یک دانشگاه علوم کامپیوتر در برلین با استفاده از یک نرم افزار پیش بینی کرده که آرژانتین برنده بازی میشود! این نرم افزار براساس الگوریتم های پیچیده ای کار میکند و فاکتورهای زیادی را درنظر میگیرد که از جمله آنها نمرات بازیکنان، متوسط سنی تیم،تعداد گل‌ها و .... است.

این نرم افزار شانس قهرمانی آرژانتین را ۵۱% و شانس قهرمانی آلمان را ۴۹% میداند. البته سازنده این نرم افزار اضافه کرده که اگر این فاکتور را هم درنظر بگیریم که آرژانتین در قاره خودش بازی میکند شانس قهرمانی اش تا ۵۵% هم افزایش پیدا میکند!

12. 9 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

چقد ادعان این طرفداران آلمان! توی این تایپیک بیشتر فقط vestaعزیز اخبار مربوط به آرژانتین رو میگه.یعنی از وقتی 7تا به برزیلی که شانسی بالا اومده بود و اصلا رو فرم نبود زدن دیگه شده یه وضعی! جام مال شما انقد خودتو داستان نکنید! یکشنبه بیاد بره این بنده خداها راحت بشن!

14. 2 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چقد ادعان این طرفداران آلمان! توی این تایپیک بیشتر فقط vestaعزیز اخبار مربوط به آرژانتین رو میگه.یعنی از وقتی 7تا به برزیلی که شانسی بالا اومده بود و اصلا رو فرم نبود زدن دیگه شده یه وضعی! جام مال شما انقد خودتو داستان نکنید! یکشنبه بیاد بره این بنده خداها راحت بشن!
    هردو تیم عالی هستن .

به نظرم تو یه بازی که هر دو طرف شایستگی قهرمانی رو دارن و هردو اقتدار و قدرتشون رو با رسیدن به فینال ثابت کردن ،بهتر هست فقط از دیدن بازی قشنگ دو تیم لذت ببریم و فقط به این فکر کنیم که قراره یه بازی جذاب و پر هیجان رو ببینم..

شخصا هر دو تیم رو دوست دارم آرژانتین اولین تیم مورد علاقم هست و آلمان دومین تیم .هر کدوم قهرمان بشن لایق هستن و باعث خوشحالی .

16. 3 کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Sara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Sea

پيش فرض

انتظار می رود بیش از 100000 طرفدار آرژانتین در انتظار بازی فینال - بسیاری بدون بلیط - در برزیل گرد هم آیند.

18. 3 کاربر از Sara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •