تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 180

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی هلند | لاله های نارنجی

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

11 تاپیک هواداران تیم ملی هلند | لاله های نارنجی

مطالب زیر از کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ...

خب فهرست 30 نفره تیم ملی هلند واسه جام جهانی اعلام شده :

دروازه‌بانان: ياسپر کيلیسن (آژاکس)، تيم کرول (نيوکاسل انگليس)، ميشل فورم (سوانزي انگليس) و يورئون زوئت (پي اس وي آيندهوون)

مدافعان: پاتريک ون آنهولت (ويتسه آرنهم)، دالي بليند و يوئل فلتمان (آژاکس)، داريل يانمات، ترنس کونگولو، برونو مارتينس ايندي و استفان دي ورای (همگي از فاينورد)، کريم رِکيک (پي اس وي آيندهوون)، پل فرهائگ (آگزبورگ آلمان) و رُن فلار (استون‌ويلاي انگليس)

هافبک‌ها: جوردي کلاسيه و توني ويلهنا (فاينورد)، برودي فر (نوريچ انگليس)، جاناتان دي‌گُزمن (سوانزي انگليس)، نيجل دي يونگ (ميلان ايتاليا)، وسلي اسنايدر (گالاتاسراي ترکيه)، رافائل فن‌در فارت (هامبورگ آلمان) و جورجينيو وينالدوم (پي اس وي آيندهوون)

مهاجمان: ژان پل بوئتيوس (فاينورد)، ممفيس دپاي (پي اس وي آيندهوون)، کلاس يان هونتلار (شالکه آلمان)، درک کويت (فنرباغچه ترکيه)، جرمين لنس (ديناموکيف اوکراين)، روبين فن‌پرسي (منچستريونايتد)، آرين روبن (بايرن مونيخ آلمان) و کينسي پرومس (توئنته)

خب در مورد این اسامی باید بگم که همگان قبول دارن که ما امسال قطعا یکی از ضعیف ترین تیم های این 20 سال گذشته رو خواهیم داشت. من تو این 20 سال تا جایی که یادمه هیچ وقت نشده که ما دفاع وسطی تو تیم ملی هلند نداشته باشیم که مثلا تو تیم هایی مثل بارسلونا و میلان و منچستر و خلاصه تیم های بزرگ اروپا بازی نکنه. که امسال متاسفانه ترکیب هلند اینجوری هستش. نکته ای که در مورد خط دفاعی هلند به نظرم با دیدن این 5-6 بازی اخیرشون باید گفته بشه حضور یه گلر نه چندان مطمئن به نام کیلیسن ( گلر آژاکس ) هستش که این هم جزو اون دسته از انتخاب های عجیب و غریب فن خال هستش که واقعا آدم رو متعجب می کنه ! آخه کی گلر های لیگ برتر رو به گلر آژاکس ترجیح نمی ده؟ اون هم یه گلر خیلی خوبی مثل تیم کرول که می تونه در آینده به بهترین تیم های اروپا هم بره ( هرچند نیوکاسل هم تیم خیلی بزرگیه ). و یا 2-3 تا انتخاب خیلی بد تو خط دفاع داره که قطعا اگر اینجوری بمونه هلند باز مثل یورو 12 می تونه با 3 تا باخت حذف ! بشه. مثل دلی بلیند ! دفاع چپ فوق العاده کند تیم آژاکس که نه تنها خیلی کند هستش بلکه خیلی هم مدافع خوبی نیستش و من اگه بودم حتما از سرعت و توانایی بالای دفاعی پاتریک و آنهلت استفاده می کردم چون بلیند در بازی های گذشته و مثلا در بازی برابر فرانسه چندین و چند اشتباه بزرگ داشت و اگر هم تو جام جهانی بازی کنه قطعا به خاطر پدرش خواهد بود.

یه مورد دیگه تو خط دفاع حضور یه بازیکن فوق العاده کند دیگه به تام رون فلار ( مدافع آستون ویلا ) هستش که یکی از کند ترین دفاع وسط های تاریخ هلند هستش و من اگه باشم این 4 تا رو به این فاجعه ی ملی ترجیح می دم ( کریم رکیک / برونو مارتینز ایندی / استفان دی ورای و ترنس کنگلو ) . باز هم امیدوارم تا قبل از جام جهانی و تو بازی های تدارکاتی آقای فن خال به سر عقل بیاد و از این 3 بازیکنی که در بالا اسم بردم استفاده نکنه ( کیلیسن / بلیند و فلار ) و گرنه هلند هیچ شانسی واسه صعود از گروهش هم نداره.

و تو خط هافبک و قسمت دفاعی حالا که دیگه استروتمن رو به خاطر مصدومیت نداریم امیدوارم فن خال در کنار استفاده از کلاسی از فر ( بازیکن نوریچ ) استفاده کنه که خیلی تنومند و قدرتی هستش و تکنیک خوبی هم داره. این 4-5 تا پست و قسمتی که صحبت کردم نگرانی های اصلی من هستند و در صورت عدم رفع اشکال هلند فقط یه زنگ تفریح واسه سایر تیم ها خواهد بودش.

درباره ی این لیست 30 نفره هم خیلی دوست دارم اسامی زیر از تیم ملی کنار گذاشته بشن اما احتمالش با توجه به سلیقه ( ی کج ! ) فن خال خیلی ضعیف هستش :

یاسپر کیلیسن / رون فلار / دلی بلیند / درک کویت / جرمین لنس و رافائل فندر فارت. ما به اندازه ی کافی ستاره و بازیکن جوون تر از فندر فارت تو تیم ملی داریم ... و باز هم به نظرم از بین اسنایدر و فندر فارت یک نفر به کار هلند میاد و می شه از قدرت کلاسی / دی گزمان / فر / وینالدوم و ویلنا استفاده کردش. در مورد خط حمله هم می شد از لوک کاستانیوس و لاکادیا به جای هانتلار استفاده کرد اما خب فن خاله دیگه !

چقدر خوب می شد من سرمربی تیم ملی هلند می شدم ، من می دونم این فن خال با این لجاجتش در استفاده از 4-5 بازیکن بی استعدادی که اسم بردم هلند رو به فنا می ده هرچند کلا هلند شانسی واسه قهرمانی و شگفتی سازی نداره اما می شه به دیدن بازی های قشنگ از ستاره های جوونش امیدوار بودش.

موفق باشید
    Last edited by City 17; 18-05-2014 at 17:47. دليل: اضافه کردن مطالب کاربر Hamid Hamid به پست اول

2. 8 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

باز هم جمع دوستان داره جمع میشه

4. 3 کاربر از steps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahid78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    yazd.php

پيش فرض

ایول

6. این کاربر از vahid78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

دوستان لطفا پست اول رو ویرایش کنید و یکم از هلند بنویسید. یه مقدار هم می شه از اطلاعاتی که من واسه یورو 12 نوشتم و جمع آوری کردم استفاده کرد :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

8. 5 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

آقا جان همسایتون بیا این پست اول رو یه ویرایش کوچولو کن و 2 خط توضیح بنویس و یه عکس بزار ، هر کی میاد تو تاپیک امضای شما رو فقط می بینه . خیلی تاپیک سوت و کوره.

خب فهرست 30 نفره تیم ملی هلند واسه جام جهانی اعلام شده :

دروازه‌بانان: ياسپر کيلیسن (آژاکس)، تيم کرول (نيوکاسل انگليس)، ميشل فورم (سوانزي انگليس) و يورئون زوئت (پي اس وي آيندهوون)

مدافعان: پاتريک ون آنهولت (ويتسه آرنهم)، دالي بليند و يوئل فلتمان (آژاکس)، داريل يانمات، ترنس کونگولو، برونو مارتينس ايندي و استفان دي ورای (همگي از فاينورد)، کريم رِکيک (پي اس وي آيندهوون)، پل فرهائگ (آگزبورگ آلمان) و رُن فلار (استون‌ويلاي انگليس)

هافبک‌ها: جوردي کلاسيه و توني ويلهنا (فاينورد)، برودي فر (نوريچ انگليس)، جاناتان دي‌گُزمن (سوانزي انگليس)، نيجل دي يونگ (ميلان ايتاليا)، وسلي اسنايدر (گالاتاسراي ترکيه)، رافائل فن‌در فارت (هامبورگ آلمان) و جورجينيو وينالدوم (پي اس وي آيندهوون)

مهاجمان: ژان پل بوئتيوس (فاينورد)، ممفيس دپاي (پي اس وي آيندهوون)، کلاس يان هونتلار (شالکه آلمان)، درک کويت (فنرباغچه ترکيه)، جرمين لنس (ديناموکيف اوکراين)، روبين فن‌پرسي (منچستريونايتد)، آرين روبن (بايرن مونيخ آلمان) و کينسي پرومس (توئنته)

خب در مورد این اسامی باید بگم که همگان قبول دارن که ما امسال قطعا یکی از ضعیف ترین تیم های این 20 سال گذشته رو خواهیم داشت. من تو این 20 سال تا جایی که یادمه هیچ وقت نشده که ما دفاع وسطی تو تیم ملی هلند نداشته باشیم که مثلا تو تیم هایی مثل بارسلونا و میلان و منچستر و خلاصه تیم های بزرگ اروپا بازی نکنه. که امسال متاسفانه ترکیب هلند اینجوری هستش. نکته ای که در مورد خط دفاعی هلند به نظرم با دیدن این 5-6 بازی اخیرشون باید گفته بشه حضور یه گلر نه چندان مطمئن به نام کیلیسن ( گلر آژاکس ) هستش که این هم جزو اون دسته از انتخاب های عجیب و غریب فن خال هستش که واقعا آدم رو متعجب می کنه ! آخه کی گلر های لیگ برتر رو به گلر آژاکس ترجیح نمی ده؟ اون هم یه گلر خیلی خوبی مثل تیم کرول که می تونه در آینده به بهترین تیم های اروپا هم بره ( هرچند نیوکاسل هم تیم خیلی بزرگیه ). و یا 2-3 تا انتخاب خیلی بد تو خط دفاع داره که قطعا اگر اینجوری بمونه هلند باز مثل یورو 12 می تونه با 3 تا باخت حذف ! بشه. مثل دلی بلیند ! دفاع چپ فوق العاده کند تیم آژاکس که نه تنها خیلی کند هستش بلکه خیلی هم مدافع خوبی نیستش و من اگه بودم حتما از سرعت و توانایی بالای دفاعی پاتریک و آنهلت استفاده می کردم چون بلیند در بازی های گذشته و مثلا در بازی برابر فرانسه چندین و چند اشتباه بزرگ داشت و اگر هم تو جام جهانی بازی کنه قطعا به خاطر پدرش خواهد بود.

یه مورد دیگه تو خط دفاع حضور یه بازیکن فوق العاده کند دیگه به تام رون فلار ( مدافع آستون ویلا ) هستش که یکی از کند ترین دفاع وسط های تاریخ هلند هستش و من اگه باشم این 4 تا رو به این فاجعه ی ملی ترجیح می دم ( کریم رکیک / برونو مارتینز ایندی / استفان دی ورای و ترنس کنگلو ) . باز هم امیدوارم تا قبل از جام جهانی و تو بازی های تدارکاتی آقای فن خال به سر عقل بیاد و از این 3 بازیکنی که در بالا اسم بردم استفاده نکنه ( کیلیسن / بلیند و فلار ) و گرنه هلند هیچ شانسی واسه صعود از گروهش هم نداره.

و تو خط هافبک و قسمت دفاعی حالا که دیگه استروتمن رو به خاطر مصدومیت نداریم امیدوارم فن خال در کنار استفاده از کلاسی از فر ( بازیکن نوریچ ) استفاده کنه که خیلی تنومند و قدرتی هستش و تکنیک خوبی هم داره. این 4-5 تا پست و قسمتی که صحبت کردم نگرانی های اصلی من هستند و در صورت عدم رفع اشکال هلند فقط یه زنگ تفریح واسه سایر تیم ها خواهد بودش.

درباره ی این لیست 30 نفره هم خیلی دوست دارم اسامی زیر از تیم ملی کنار گذاشته بشن اما احتمالش با توجه به سلیقه ( ی کج ! ) فن خال خیلی ضعیف هستش :

یاسپر کیلیسن / رون فلار / دلی بلیند / درک کویت / جرمین لنس و رافائل فندر فارت. ما به اندازه ی کافی ستاره و بازیکن جوون تر از فندر فارت تو تیم ملی داریم ... و باز هم به نظرم از بین اسنایدر و فندر فارت یک نفر به کار هلند میاد و می شه از قدرت کلاسی / دی گزمان / فر / وینالدوم و ویلنا استفاده کردش. در مورد خط حمله هم می شد از لوک کاستانیوس و لاکادیا به جای هانتلار استفاده کرد اما خب فن خاله دیگه !

چقدر خوب می شد من سرمربی تیم ملی هلند می شدم ، من می دونم این فن خال با این لجاجتش در استفاده از 4-5 بازیکن بی استعدادی که اسم بردم هلند رو به فنا می ده هرچند کلا هلند شانسی واسه قهرمانی و شگفتی سازی نداره اما می شه به دیدن بازی های قشنگ از ستاره های جوونش امیدوار بودش.

موفق باشید

10. 4 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز farhad_persona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

امسال هلند کار سختی داره. اسنایدر دیگه اون اسنایدر قدیم نیست و روبن هم تو لحظه های حساس خراب میکنه.

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

آقا جان همسایتون بیا این پست اول رو یه ویرایش کوچولو کن و 2 خط توضیح بنویس و یه عکس بزار ، هر کی میاد تو تاپیک امضای شما رو فقط می بینه . خیلی تاپیک سوت و کوره.
    ...
    سلام

چند روز قبل به ایجاد کننده تاپیک S0R3N4 اطلاع دادم که مقوله ای به اسم "رزرو پست" نداریم و بهتره حداقل توضیحات مختصری رو بدن، الان بعد از چند روز پاسخی داده نشده.
    => مطالب پست شماره 5 این تاپیک رو به پست اول اضافه کردم، اگه مطلب/عکس یا مورد دیگه ای هست که بخواید به پست اول اضافه بشه، میشه اضافه کرد.

13. 2 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اقا چرا خبری نیست اینجا؟
    مثل دوره قبل نشه وقتی هلند برزیل رو برد تازه طرفدار زیاد شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

یادش بخیر من یورو 2000 چقدر هلند رو دوست داشتم!عاشق مارک اوورمارس و بودوین زندن بودم..نمی دونم چرا خیلی وقته هلند نتونسته ستاره ی درست و حسابی رو کنه!الان چندین ساله که روبن و ون پرسی و اسنایدر ستاره های هلند موندن.

امسال شدیداً منتظرم ببینم لوییس ونگال می خواد با این سیستم جدید سه دفاعه ش چکار کنه!

16. 3 کاربر از aliano بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

من از همینجا حمایت خودم رو از هلند اعلام میکنم . هلند یکی از تیم های است که هیچ وقت به اون چیزی که استحقاقش رو داشته نرسیده .

بنده که طرفدار ایتالیا - هلند - کلمبیا و بلژیک هستم ولی دو تیم اول در اولویت قرار دارن . فینال رویایی بنده هم تقابل این دو تیم با همدیگه است . هر چند نمیدونم با توجه به شرایط جدول میتونن در فنیال به هم برسن یا نه ؟!

در کل با آرزوی موفقیت برای این تیم دوست داشتنی

18. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 18 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •