تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 18 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 180

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی هلند | لاله های نارنجی

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

برادر این فن خالی که که شما داری با قاطعیت میگی خیلی اشتباه کرده یکی از بزرگترین مربی های دنیاست.
    حتما دلیلی داشته که بازیکنا رو اینطور انتخاب کرده.
    بعدشم بلیند که بازیکن خوبیه چرا شما باهاش مخالفی ؟
    در هر حال امسال روی بازی های هلند و بلژیک یه حساب وبژه ای باز کردم، امیدوارم جفتشون برسن فینال
    عزیز تو بزرگی فن خال که اصلا هیچ شکی نیست ، بزرگی ایشون نه حالا ، بلکه سال 1995 وقتی با اون تیم جوون و گمنام قهرمان اروپا شد به همه ی دنیا ثابت شد ، اما به هر جهت من فکر می کنم هر مربی بزرگی یه سری اشتباهاتی رو داره ( خب طبیعیه چون انسان هستش و اشتباهاتش ) و این مسائل هم به نظر شخصی من اشتباه هستش شاید شما بگی که نه درسته و تصمیماتش خیلی هم خوب هستش اما من طبق بازی هایی که از جوون های هلند دیدم و طبق مسائلی که کم و بیش 20 ساله از تیم ملی هلند در جریانش هستم فکر می کنم ایشون شاید دچار اشتباه شده باشه ( البته اینجا ممکنه من هم اشتباه فکر کنم )

در مورد بازی بلیند من حدود 15-16 بازی ازش دیدم که حتی تو یکی از این موارد هم اگه قرار بود من نمره ای بدم بهش نمره ی قبولی هم نمی دادم به ایشون ( تازه منی که سال هاست طرفدار هلند هستم و اکثر هلندی ها رو خیلی دوست دارم ) ، 2 نمونه از بازی های ایشون که ویدئوش حتما در سایت ورزش 3 موجوده رو بگم خدمتتون : بازی هلند _ فرانسه که با برتری 2-0 فرانسه تموم شد و بازی نایمخن و آژاکس که 2-2 شد و علیرضا جهانبخش 2 تا گل زد به این تیم. این 2 تا رو به عنوان نمونه شما ببینید. اون باخت هلند و مساوی آژاکس بخاطر اشتباهات این آقا بودش.

عرض کردم شاید هم من اشتباه کردم ( یعنی حتما بنده هم اشتباه می کنم ، خدا که نیستیم ، تک تک انسان ها اشتباه می کنند ، و اصلا چه خوب که حرف های من غلط باشه ، ما که عشقمون هلنده و سرفرازی هلند باعث شعف ماست ) ، اما در آینده بیشتر در مورد ترکیب انتخابی ایشون صحبت می کنم.

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام دوستان من طرفدار هلند نیستم ولی تیم خوبی است وبازیکنان خوبی مثله روبن دارد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من متوجه شدم که کوین استروتمن برای جام مصدوم شده خیلی خیلی خیلی حالم گرفته شده
    می تونست یکی از پدیده های جام باشه
    باور کنید غیبت افرادی مثل فاندرفارت هم به اندازه ی استروتمن مهم نیست
    البته رسانه های بی شعور ما فقط فاندرفارت رو میشناسن
    خیلی بد شد امیدم کم شد همواره باید بدشانسی گریبانگیرمون بشه اونوقت احمق هایی مثل آرژانتین و برزیل و تیم های دیگه با ترکیب کامل کامل باید تو جام گربه رقصونی کنن

4. این کاربر از amirarsalaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

خوب هلند تا الان تو بازی های دوستانه غنا رو 1-0 و ولز رو 2-0 شکست داده.
    من دیروز شنیدم فن پرسی مصدوم شده. البته این مصدومیت جدی نبوده و حالش خوبه

6. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام به همه ی نارنجی دوستان عزیز
    شرمنده که این تاپیک رو رها کردم به امان خدا و ممنونم از دوستانی که پست اول رو به جای من تهیه و تنظیم کردن.به خدا نبودم در انجمن 20 روز به خاطر مشکلات شخصی....بازم شرمنده

خبر بدی که این روزا شنیدم مصدومیت یکی از دوست داشتنی ترین بازیکنامون یعنی رافائل فان در فارته... و از دست دادن جام جهانی... به نظرم خیلی میتونست به کارمون بیاد...مخصوصا تجربه ی بالاش...حیف شد واقعا...

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

.

نگاه کارشناس میشائیل بالاک

هلند از جمله تیم‌هایی است که با فوتبال تهاجمی خاص خودش طرفداران را تا دقیقه 90 مجذوب فوتبال می‌کند.

چرخاندن توپ در تمامی نقاط زمین و پاسکاری‌های متوالی کار را برای رقیب این تیم دشوار کرده و آنها را در زمین خودی محبوس می‌کند. این همان فلسفه فوتبال هلند است که با آمدن لوئیس فان‌ گال به خوبی در برنامه‌های تاکتیکی تیم گنجانده شده است اما نقطه ضعف هلند که در تمامی تورنمنت‌های اخیر گریبانگیر آنها شده، به زمانی باز می‌گردد که آنها بعد از دریافت گل اول و عقب افتادن از نظر روحی و روانی از هم می‌پاشند. در گذشته حضور بازیکنی مانند مارک ون بومل می‌توانست تا حدودی این ضعف را جبران کند اما الان هلند چنین بازیکن باتجربه‌ای هم ندارد تا بدون رهبر داخل زمین چشم به درخشش نفراتی مثل روبن، اسنایدر و فان پرسی بدوزد. به شخصه زیاد نگران کیفیت فنی هلند نیستم و تنها امیدوارم از نظر روحی و روانی افت نکنند.

روزنامه خبرورزشی/

9. این کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

فقط امیدوارم بازی اول رو با پیروزی پشت سر بزاریم تا بازیکن های جوون دچار یاس و تاامیدی نشن.
    امیدم تو این جام بعد از فن خال به به خط حمله هست البته خط دفاعی خوبی داریم ولی از نظر اسمی زیاد سنگین نیستن.
    خیلی دوست دارم هلند با فینالیست شدنش مشت محکمی به دهن حاج رضایی بزنه.

11. این کاربر از steps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

امشب بازیه.
    پس این طرفدارای نارنجی پوش کجان؟؟؟

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

نمیدونم چرا به فن خال اعتماد دارم !!

امیدوارم همون هلند 2010 تکرار بشه ...

14. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط امیدوارم بازی اول رو با پیروزی پشت سر بزاریم تا بازیکن های جوون دچار یاس و تاامیدی نشن.
    امیدم تو این جام بعد از فن خال به به خط حمله هست البته خط دفاعی خوبی داریم ولی از نظر اسمی زیاد سنگین نیستن.
    خیلی دوست دارم هلند با فینالیست شدنش مشت محکمی به دهن حاج رضایی بزنه.
    آره واقعن بازی اول دوست دارم جبران عدم موفقیت فینال قبلی رو بکنیم نه بخاطر انتقام از اسپانیای بخت برگشته بلکه به لحاظ اینکه روبن احمق گل خالی رو نزنه تو پای دروازه بان
    بی خیال بابا آقای حاج رضایی بنده خدا فوتبال امروز رو خوب نمیتونه تحلیل کنه وگرنه خیلی آدم محترمیه کلا و نظرات زیبایی هم داره
    یادمه اولین بازیمون تو ۹۸ با بلژیک صفر صفر شدیم آقای حاج رضایی گفت به هلند اصلن امید ندارم اما از بازی دوم همه رو قلع و قمع کردیم

نگاه کارشناس میشائیل بالاک

هلند از جمله تیم‌هایی است که با فوتبال تهاجمی خاص خودش طرفداران را تا دقیقه 90 مجذوب فوتبال می‌کند.

چرخاندن توپ در تمامی نقاط زمین و پاسکاری‌های متوالی کار را برای رقیب این تیم دشوار کرده و آنها را در زمین خودی محبوس می‌کند. این همان فلسفه فوتبال هلند است که با آمدن لوئیس فان‌ گال به خوبی در برنامه‌های تاکتیکی تیم گنجانده شده است اما نقطه ضعف هلند که در تمامی تورنمنت‌های اخیر گریبانگیر آنها شده، به زمانی باز می‌گردد که آنها بعد از دریافت گل اول و عقب افتادن از نظر روحی و روانی از هم می‌پاشند. در گذشته حضور بازیکنی مانند مارک ون بومل می‌توانست تا حدودی این ضعف را جبران کند اما الان هلند چنین بازیکن باتجربه‌ای هم ندارد تا بدون رهبر داخل زمین چشم به درخشش نفراتی مثل روبن، اسنایدر و فان پرسی بدوزد. به شخصه زیاد نگران کیفیت فنی هلند نیستم و تنها امیدوارم از نظر روحی و روانی افت نکنند.
    کاملن نظر دلنشین و درستی هست
    و همه ی ما این رو خوب میدونیم که طرفدار سلاطین نارنجی بودن به معنای وفاداری به فلسفه ی فوتبال پرمغز و زیبایی های این رشته هست، ما مثل تیم های دیگه نیستیم که برای رسیدن به جام دست به هر کار کثیفی بزنیم

امشب بازیه.
    پس این طرفدارای نارنجی پوش کجان؟؟؟

میلاد جان همه اینو میدونیم که اگر کسی می خواهد از هلند بگوید باید فردی متمدن باشد و از پیشرفتگی ذهنی خاصی برخوردار باشد تا زیبایی فوتبال هلند را درک کند و خودت میدونی که تعداد این جور افراد زیاد نیست، دیروز به یکی گفتم طرفدار هلندم او فرق کرواسی و هلند رو نمیدونست چیه شما چه توقعی از همچین اجتماعی داری؟ شما اگر میخواهی بدانی که در چه محفلی بیشتر چشم ها دوخته شده به بازی های هلند باید بری سراغ مربیان درجه ۱ اروپا که می خواهند از هلند چیز یاد بگیرند

خبر بدی که این روزا شنیدم مصدومیت یکی از دوست داشتنی ترین بازیکنامون یعنی رافائل فان در فارته... و از دست دادن جام جهانی... به نظرم خیلی میتونست به کارمون بیاد...مخصوصا تجربه ی بالاش...حیف شد واقعا...
    ازون مهم تر غیبت کوین استروتمن هست که من خیلی خیلی خیلی ناراحت و عصبی شدم از شنیدن این خبر او یکی از پدیده های جام می تونست باشه بدون شک

16. این کاربر از amirarsalaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •