تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 18 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 180

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی هلند | لاله های نارنجی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

چقدر ایتالیایی ها و هلندی ها با هم متحدند (طرفدار هر دوتیم هستند)

من خودم تیم دومم هلنده و میبینم دوستان دیگه ای رو هم در کنار خودم میبینم hamid hamid ، russel ، behzad ، ahmad و ...

چقدر این 4 سال میتونست خاطرات خوبی برای ما رقم بخوره که نشد... (هلند2010 ، ایتالیا2012)

هلند کشور کوچیکیه و با این حال پر از استعداد های ناب فوتباله و این دلیل علاقه مندی من بهشه

و ایتالیا که اصالت و عشق و تعصب و همه چیزه ...
    من هم از گذشته برادران دی بوئر، دنیس برکمپ و فیلیپ کوکو را به واسطه بازی های زیباشون دوست داشتم
    اما زیاد به هلند امسال امیدوار نیستم مخصوصا با مصدو مشدن بازیکن کلیدیشون ((همون همبازی مهدوی کیا در هامبورگ اسمش الان حضور ذهن ندارم حوصله سرچ هم ندارم ))
    بابا ....
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به نظر من به چالش کشیدن نحوه ی علاقه هر فرد به هر چیزی کاملا بستگی به اون فرد داره

کسی نمیتونه بگه دلیلی که تو میگی واسه علاقه مندید به فلان موضوع، به نظر من بی معنیه
    خوب این موضوع هرچیزی که بوده باعث علاقه شده.

خود من ایتالیا رو دوست دارم. اما نه بازیهاش رو دنبال کردم نه از سن و سال همه بازیکنا خبر دارم. اما من از قدیم طرفدار 2 تا تیم بودم. یکی هلند یکی ایتالیا.

فقط و فقط هم واسه بازیکناش بوده و نوع بازیشون.

مثلا اون زمانی که ون نیستلروی تو تیم هلند بود من عاشق این بازیکن بودم. اونم بخاطر نوع بازیش بود. اما فکر نکنم قیافه این بازیکن انقدر خاص باشه که بگیم همه عاشقش میشن!
    یا مثلا روبرتو باجیو . خیلی قیافه خاصی نداشت اما همه میدونن چه بازیکنی بود.

همین مالدینی. درسته که میگن بخاطر قیافه اش خیلی ها ازش خوششون میاد. اما مالدینی قوی ترین مدافع اون زمان بود. یه جوری تو ضد حمله ها خودش رو میرسوند به 18 قدم که هیچکس باورش نمیشد اینقدر توان در این آدم باشه!
    خیلی بازیکناهی دیگه. مثلا همین پیرلو! به نظرم بهترین بازیکن که ارسالهای قوی و دقیقی داره.

و در مورد بوفون.
    نمیدونم کی زندگی نامه اش رو خونده.
    اون زمانی که خودش رو به آب و آتیش میزد که جای تولدو رو بگیره.
    +

به طور کلی علاقه من شاید مربوط به تیم الان ایتالیا نباشه اما من به این تیم امید دارم که بتونه به همون ساختار گذشته اش در جام جهانی حضور پیدا کنه
    جدا" جالبه ها نه ؟

پ ن : سرکار اتقیا ، wow ... چه اسامی ای یادآور شدید ... جای ادگار داویدز رو هم خالی کنید بینشون ...
    در مورد مصدومیت هم فکر کنم منظورتون رافائل فن در فارت هست... وقتیکه اسنایدر حضور داره مهره چندان کلیدی ای محسوب نمیشه ایشون...
    Last edited by banii; 30-05-2014 at 14:16.

2. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من هم از گذشته برادران دی بوئر، دنیس برکمپ و فیلیپ کوکو را به واسطه بازی های زیباشون دوست داشتم
    اما زیاد به هلند امسال امیدوار نیستم مخصوصا با مصدو مشدن بازیکن کلیدیشون ((همون همبازی مهدوی کیا در هامبورگ اسمش الان حضور ذهن ندارم حوصله سرچ هم ندارم ))
    حالا اگه برادران بگن ما از تیم خواهران هلند یا تماشگارانش خوشمون میاد صدتا حرف براشون در میارنا.

ولی تیم هلند همواره جذاب ترین و یک دست ترین تماشاگران رو داشته، که رنگ مو و پیراهن و نشاط نارنجیشون همیشه ست هست.

محتوای مخفی: ! 

4. 5 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

حالا اگه برادران بگن ما از تیم خواهران هلند یا تماشگارانش خوشمون میاد صدتا حرف براشون در میارنا.

ولی تیم هلند همواره جذاب ترین و یک دست ترین تماشاگران رو داشته، که رنگ مو و پیراهن و نشاط نارنجیشون همیشه ست هست.

محتوای مخفی: ! 

راسل جان امان جونه من نزار اینجا گرد و خاک کنم تازه از جبهه ایتالی برگشتم من
    اقا اصن من از بچگی عاشق ادگار داویدز بودم حله؟

6. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من فکر میکنم نارنجی پوشان امسال بتونن حقشون رو بگیرن . البته خیلی از بازیکنها جدید هستن

یه چیزی گیر آوردم از لیست بازیکن ها :
      محتوای مخفی: لیست بازیکن ها 

• جاسپرسیلسن: سیلسن دروازه‌بان تیم ملی هلند متولد 1989 با 5 بازی ملی در باشگاه آژاکس هلند دروازه‌بانی می‌کند.
    • تیم کدول: کدول دروازه‌بان تیم ملی هلند متولد 1988 با 5 بازی ملی در باشگاه نیوکاسل انگلستان دروازه‌بانی می‌کند.
    • میشل ورم: ورم دروازه بان تیم ملی هلند 1983 با 14 بازی ملی در باشگاه سوانسی انگلستان دروازه‌بانی می‌کند.
    • ژرون زوت: زوت دروازه‌بان تیم ملی هلند متولد 1991 با 14 بازی ملی در باشگاه پی‌اس وی هلند دروازه‌بانی می‌کند.
    • پاتریک فن‌آنهولت: آنهولت مدافع تیم‌ملی هلند متولد 1990 با 1 بازی ملی در باشگاه فیتسه هلند بازی می کند.
    • دالی بلالنید: بلانید مدافع تیم ملی هلند متولد 1990 با 9 بازی ملی درباشگاه آژاکس هلند بازی می‌کند.
    • داریل یانمات: یانمات مدافع تیم ملی هلند متولد 1989 با 13 بازی ملی در باشگاه فانیورد هلند بازی می‌کند.
    • تونس کونگولو: کونگولو مدافع تیم ملی هلند متولد 1994 بدون بازی ملی در باشگاه فانیورد هلند بازی می‌کند.
    • برونومارتینس ایندی: ایندی مدافع تیم ملی هلند متولد 1992 با 13 بازی ملی در باشگاه فانیورد هلند بازی می‌کند.
    • یوئل فلتمن: فلتمن مدافع تیم ملی هلند متولد 1992 با 1 بازی ملی در باشگاه آژاکس هلند بازی می‌کند.
    • پائول فرهاگ: فرهاگ مدافع تیم ملی هلند متولد 1983 با 1 بازی ملی در باشگاه آگسبورگ آلمان بازی می‌کند.
    • ران فلار: فلار مدافع تیم ملی هلند متولد 1985 با 22 بازی ملی در باشگاه آستون ویلا انگستان بازی می‌کند.
    • استفان دفری: دفری مدافع تیم ملی متولد 1992 با 9 بازی ملی در باشگاه فانیورد هلند بازی می‌کند.
    • کدیم رکیک: رکیک مدافع تیم ملی هلند متولد 1994 با 1 بازی ملی در باشگاه منچستر سیتی انگلستان بازی می‌کند.
    • جوردی کلاسی: کلاسی هافبک تیم ملی هلند متولد 1991 با 7 بازی ملی در باشگاه فانیورد هلند بازی می‌کند.
    • ممفیس دپی: دپی هافبک تیم ملی هلند متولد 1994 با 4 بازی ملی در باشگاه پس اس وی هلند بازی می‌کند.
    • لروری فر: لروی هافبک تیم ملی هلند متولد 1990 با 5 بازی ملی در باشگاه نوریچ انگلستان بازی می‌کند.
    • جاناتان د گوزمان: دگوزمان هافبک تیم ملی هلند متولد 1987 با 8بازی ملی در باشگاه سواسی انگلستان بازی می‌کند.
    • نایجل دی یانگ: دی یانگ هافبک تیم ملی هلند متولد 1984 با 69بازی ملی در باشگاه آث میلان ایتالیا بازی می‌کند.
    • کوئیسنی پرومس: پرومس هافبک تیم ملی هلند متولد 1992 با 1 بازی ملی در باشگاه توئنته هلند بازی می‌کند.
    • وسلی‌اسنایدر: اسنایدر هافبک تیم ملی هلند متولد 1984 با 97 بازی ملی در باشگاه اینترنشنال ایتالیا بازی می‌‌کند.
    • تونی ترینداد فیلهنا: فیلهنا هافبک تیم ملی هلند متولد 1995 بدون بازی ملی در باشگاه فانیورد هلند بازی می‌کند.
    • رافائل فن درفارت: درفارت هافبک تیم ملی هلند متولد 1983 با 109 بازی ملی در باشگاه هامبورگ آلمان بازی می‌کند.
    • ژان پائول بوتیوس: بوتیوس مهاجم تیم ملی هلند متولد 1994 با 1 بازی ملی در باشگاه فانیورد هلند بازی می‌کند.
    • کلاس یان هونتلار: هونتلارمهاجم تیم ملی هلند متولد 1983 با 60 بازی ملی در باشگاه شالکه آلمان بازی می‌کند.
    • جرمین لنس: لنس مهاجم تیم ملی هلند متولد 1987 با 20 بازی ملی در باشگاه دینا موکیف اوکراین بازی می‌کند.
    • درک کویت: کویت مهاجم تیم ملی هلند متولد 1980 با 98 بازی ملی در باشگاه فنز باغچه ترکیه بازی می‌کند.
    • رابین فن پرسی: فن پرسی مهاجم تیم ملی هلند متولد 1983 با 82 بازی ملی در باشگاه منچستر یونایتد آلمان بازی می‌کند.
    • آرین روبن: روبن مهاجم تیم ملی هلند متولد 1984 با 73 بازی ملی در باشگاه بایرن مونیخ آلمان بازی می‌کند.
    • جورجینوفین الدوم: فین‌الدوم مهاجم تیم ملی هلند متولد 1990 با 3 بازی ملی در باشگاه پی اس وی هلند بازی می‌کند.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

راسل جان امان جونه من نزار اینجا گرد و خاک کنم تازه از جبهه ایتالی برگشتم من
    اقا اصن من از بچگی عاشق ادگار داویدز بودم حله؟
    آره اون برخوردهارو دیدم و عجیب بود !!!
    فوتبال صرفا برای لذت بردن هست، اونم با بی تفاوتی مطلق.

قشنگ جنگ جهانی بین متفقین و متحدین و آلمان و ایتالیا و روسیه و... داره دیده میشه.
    اسم تاپیک ها بشه جنگ جهانی فوتبال به جای جام جهانی فوتبال گویا بهتره.

در مورد ادگار داویدز هم مسائلی هست که ترجیح میدم نگویم چون از سن افرادی که این تاپیک رو بازدید میکنند بی اطلاعم.

10. 2 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من فکر میکنم نارنجی پوشان امسال بتونن حقشون رو بگیرن .
    نه دیگه نارنجی پوشان که به نایب قهرمانی عادت دارند ، این دوره هم تا فینال بیان اما فینال رو ایتالیا ببره . حالا ایشالا باز دفعات بعدی نوبت اونها هم میشه.

قهرمانی ایتالیا توی برزیل (رقیب دیرینه) فرصتیه که دیگه تا مدتها شاید پیش نیاد .
    Last edited by banii; 30-05-2014 at 14:54.

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

فهرست 23 نفره ی هلند اعلام شد؛ فن در فارت بدشانس بزرگ/ روبن و فن پرسی هم هستند

شنبه 10 خرداد ساعت 15:15
    بازیکنان حاضر در لیست، طبق انتظارها انتخاب شده‌اند و تغییر عجیبی ایجاد نشده است.
    آی اسپورت- تیم ملی هلند تحت هدایت لوییس فن خال، فهرست 23 نفره ی خود برای جام جهانی را لحظاتی پیش اعلام کرد.
    بازیکنان بزرگ این تیم نظیر روبن، فن پرسی، اشنایدر، دی یانگ و کلاس یان هونتلار که در جام جهانی 2010 نایب قهرمان شدند و در یورو از مرحله ی گروهی هم صعود نکردند، حضور دارند.
    رافائل فن در فارت غایب بزرگ هلند است که از پیش مشخص بود حضور نخواهد داشت. مصدومیت ساق پایش در تمرینات باعث شد او جام جهانی را از دست بدهد.
    جاسپر کیلیسن، مایکل ورم و تیم کرول دروازه‌بان های هلند را تشکیل می‌دهند و فن خال جروین زویت را برای جام جهانی دعوت نکرده است.
    پاتریک ون آنهولت مدافع چلسی و کریم رکیک، مدافع منچسترسیتی نیز در لیست پایانی حضور دارند.
    هلند کار سختی برای صعود از گروهش پیش رو دارد. آنها با اسپانیا، قهرمان جهان و اروپا، شیلی،یکی از قدرت‌های آمریکای جنوبی و استرالیا هم گروه هستند.
    لیست هلند به شرح زیر است:
    دروازه‌بان‌ها: جاسر کلیسن (آژاکس)، مایکل ورم (سوانسی سیتی) ، تیم کرول (نیوکاسل یونایتد)
    مدافعین: پائول ورهاف ( آوسبورگ)، داریل جانمات (فاینورد)، ولتمن (آژاکس) استفان د وریج ( فاینور)، رون ولار (استون ویلا)، برونو مارتینس ایندی ( فاینورد)، فرنس کونگولو ( فاینورد) دیلای بلیند ( آژاکس)
    هافبک‌ها: لروی فر (نورویچ سیتی)، نایجل دی یانگ ( میلان) یوردی کلاسیه ( فاینورد) جاناتان دی گازمان (سوانسی)، جرجینیو وینالدوم ( PSV) ، وسلی اشنایدر ( گالاتاسرای)
    مهاجمان:آرین روبن (بایرن مونیخ)، رابین فن پرسی( منچستریونایتد)، کلاس یان هونتلار( شالکه) دیرک کویت ( فنرباغچه)، جرمین لنز (دینامو کیف)، ممفیس دپای (PSV)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 5 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

با این حساب این بازیکن ها از تیم خط خوردند :

زوئت ( گلر )

پاتریک فن آنهلت ( دفاع چپ ) + کریم رکیک ( دفاع وسط )

فندر فارت ( هافبک ( مصدوم ) ) + تونی ویلنا ( هافبک )

بوئتیوس ( وینگر ) + کینسی پرومس ( وینگر )

+

متاسفانه استعداد های تیم رو آقای فن خال خط زد و به جاش بازیکن های پیر تر و به مراتب بدتر رو نگه داشت که من بعد ها قطعا باز در موردشون و نحوه ی بازیشون توضیح خواهم داد اما به نظر من این آقایون شایسته ی خط خوردن بودن :

کیلیسن ( گلر )

رن فلار ( دفاع وسط ) + دلی بلیند ( دفاع چپ )

درک کویت ( مهاجم ) + یرمن لنس ( وینگر ) + فندر فارت ( که خدا رو شکر مصدوم شد ( آرزوی سلامتی دارم واسش اما به درد تیم ملی نمی خوره ) ) + پل فرهائگ ( بازیکن آگزبورگ )

فکر می کنم در مورد پرومس و بوئتیس آقای فن خال خیلی اشتباه کرد ... درک کویت بازیکن 4 سال پیش نیستش و اصلا منطقی نیست آدم استعدادهای نابو 2 بازیکن تازه نفس رو از ترکیب کنار بگذاره ، هلند که قرار نیست کار خاصی کنه ... حداقل می تونست این 4-5 تا جوون رو دقایقی بازی بده تا جهان بازیکن های بزرگ 4-5 سال آینده رو زودتر ببینه مثل : ویلنا / پرومس / بوئتیس / رکیک و ...

امیدوارم ایشون حداقل لجاجت خودش رو در استفاده از گلرو دفاع وسط کنار بگذاره وگرنه همه می دونن رن فلار و کیلیسن و دلی بلیند ( که فکر می کنم 3 مهره از 5 مهره ی دفاعی این آقا هستن ) عامل های اصلی ناکامی هلند تو بازی های دوستانه ی قبلی هستن . هیچ وقت از یه سرمربی تیم ملی هلند تا این حد شاکی نبودم ، حتی یورو 2012 که واقعا بد بودیم و بد بازی کردیم که اون موقع ما به بن بست بازیکن خورده بودیم اما حالا با این جوون ها لجاجت و این رفتار ها ( فامیل و پارتی بازی ) معنی نمی ده و عقل سلیم انتخاب های این آقا رو زیر سوال خواهد برد. امیدوارم مفتضحانه حذف نشیم ، همین.

موفق باشید
    Last edited by Hamid Hamid; 31-05-2014 at 21:27.

15. 6 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

سلام ...

با این حساب این بازیکن ها از تیم خط خوردند :

زوئت ( گلر )

پاتریک فن آنهلت ( دفاع چپ ) + کریم رکیک ( دفاع وسط )

فندر فارت ( هافبک ( مصدوم ) ) + تونی ویلنا ( هافبک )

بوئتیوس ( وینگر ) + کینسی پرومس ( وینگر )

+

متاسفانه استعداد های تیم رو آقای فن خال خط زد و به جاش بازیکن های پیر تر و به مراتب بدتر رو نگه داشت که من بعد ها قطعا باز در موردشون و نحوه ی بازیشون توضیح خواهم داد اما به نظر من این آقایون شایسته ی خط خوردن بودن :

کیلیسن ( گلر )

رن فلار ( دفاع وسط ) + دلی بلیند ( دفاع چپ )

درک کویت ( مهاجم ) + یرمن لنس ( وینگر ) + فندر فارت ( که خدا رو شکر مصدوم شد ( آرزوی سلامتی دارم واسش اما به درد تیم ملی نمی خوره ) ) + پل فرهائگ ( بازیکن آگزبورگ )

فکر می کنم در مورد پرومس و بوئتیس آقای فن خال خیلی اشتباه کرد ... درک کویت بازیکن 4 سال پیش نیستش و اصلا منطقی نیست آدم استعدادهای نابو 2 بازیکن تازه نفس رو از ترکیب کنار بگذاره ، هلند که قرار نیست کار خاصی کنه ... حداقل می تونست این 4-5 تا جوون رو دقایقی بازی بده تا جهان بازیکن های بزرگ 4-5 سال آینده رو زودتر ببینه مثل : ویلنا / پرومس / بوئتیس / رکیک و ...

امیدوارم ایشون حداقل لجاجت خودش رو در استفاده از گلرو دفاع وسط کنار بگذاره وگرنه همه می دونن رن فلار و کیلیسن و دلی بلیند ( که فکر می کنم 3 مهره از 5 مهره ی دفاعی این آقا هستن ) عامل های اصلی ناکامی هلند تو بازی های دوستانه ی قبلی هستن . هیچ وقت از یه سرمربی تیم ملی هلند تا این حد شاکی نبودم ، حتی یورو 2012 که واقعا بد بودیم و بد بازی کردیم که اون موقع ما به بن بست بازیکن خورده بودیم اما حالا با این جوون ها لجاجت و این رفتار ها ( فامیل و پارتی بازی ) معنی نمی ده و عقل سلیم انتخاب های این آقا رو زیر سوال خواهد برد. امیدوارم مفتضحانه حذف نشیم ، همین.

موفق باشید
    برادر این فن خالی که که شما داری با قاطعیت میگی خیلی اشتباه کرده یکی از بزرگترین مربی های دنیاست.
    حتما دلیلی داشته که بازیکنا رو اینطور انتخاب کرده.
    بعدشم بلیند که بازیکن خوبیه چرا شما باهاش مخالفی ؟
    در هر حال امسال روی بازی های هلند و بلژیک یه حساب وبژه ای باز کردم، امیدوارم جفتشون برسن فینال

17. این کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

هلند دوس دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •