تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بیتشر به چه کسی اعتماد میکنید ؟

راي دهنده
1. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • طاهر کاملی

1 100.00%
  • رامین دلاوری

0 0%
صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: نظرات شما درباره رامین دلاوری و طاهر کاملی در مورد مشاوره مهاجرت به امریکا !!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام. ممنون که این جا را گذاشتید تا آدم حرص نخوره و مردم را مطلع کنه. من زیاد این شخص آقای رامین را نمیشناسم اما با پروسه هایی که این آقا ادعا میکنه آشنا هستم.
    اولا ویزای توریستی کانادا در صورتی که خیلی خودتون را ثروتمند نشون بدید با سند و مدرک، حداقل دو ماه طول میکشه تا براتون صادر بشه. اگه ثروتمند نباشید و صرفا یک توریست باشید حداقل شش ماه طول میکشه تا شاید پذیرفته بشه شایدم رد بشه. اگه متاهل باشید معمولا به یک نفر ویزا توریستی داده میشه تا مطمئن بشند شخص توریست به کشورش برمیگرده چون همسرش باهاش نیست و معمولا به متاهل ها سریع تر ویزا توریستی میدند ولی فقط به یکیشون.

خب تا اینجا که زمان ویزای توریستی واقعی را مطلع شدید. هیچ راه دیگه ای نیست که مثلا بگید طرف خیلی بلده یا خیلی قوی هست یا آشنا داره اونجا و این چرت و پرتا که برا یک انسان نیمه عاقل هم مورد قبول نیست در مورد ارتباط با یک سفارتخانه و امثالهم!

دوما اگه به این روش برید کانادا و بعد بگید پناهجو هستید، به عنوان یک دروغگو اول میرید زندان، اموال و اسبابتون ضبط میشه و بعد از سه روز مشروط میاید بیرون و تازه دادگاه هاتون شروع میشه و زندگی فلاکت باری که دارید. یه مقدار پولتون هم برمیدارن برا وقتی که دادگاه رای داد که دیپورت هستید که براتون یه بلیط بگیرند و سوار بشید و برگردید.

اگه به فرض این شخص راست بگه و بصورت توریستی هم ببره. اگه این کار را هم انجام بده، چهار تا پنج سال طول میکشه تا به فردی که توریستی اومده و خودشو پناهجو اعلام میکنه، اقامت بدند. تاکید میکنم چهار تا پنج سال و نه چهار تا پنج ماه. چهار سال همش باید بره دادگاه و احتمال زیاد هم پرونده همون شش ماه اول رد میشه و دیپورت میکنند.
    چون شخص با دروغ وارد کشور شده پرونده به احتمال زیاد همون شش ماه اول رد میشه و طرف با جریمه و ضبط اموال برمیگرده ایران.

این آقا طوری حرف میزنه انگار همه از پشت کوه اومدند یا کسی ویزا کانادا نداره یا کسی این راه ها را نرفته. هر مدلی که بگید ما نمونش را داشتم که چقدر طول میکشه، چقدر ریسک داره، چقدر هزینه داره و چقدر احتمال رسیدن به هدف شخص را داره که اسمش هم نمیزارم رسیدن به موفقیت چون مهاجرت به معنای موفقیت نیست. حالا این چیزایی که این آقا میگه با هیچ مدلی که ما دیدم و شنیدیم شدنی نیست.

ببخشید متن من طولانی شد اما بگم که پناهندگی خیلی بدتر از اونیه که فکرشو کنید و اگه قراره هزینه کنید هرچند اندک، روشهای قانونی را در پیش بگیرید. شتابزده عمل نکنید و قانونی مهاجرت کنید که هروقت عشقتون کشید برگردید و سر بزنید به ایران و مشکلی هم برای کشور عزیزمون ایران و کشور دوست داشتنیتون کانادا ایجاد نکنید.

درضمن اگر اعلام پناهندگی کنید دیگه ایران عزیز هم نمیتونید بیاید و ممکنه اگه برگردید مواخذه بشید چون علیه کشورتون صحبت کردید. پس با زندگیتون بازی نکنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

این شعری که در مورد مگس و سیمرغه را ما در دورا تحصیل اینطوری یاد گرفتیم. نه چیزی که اینجا نوشته. لطفا اگه ما درست میگیم نوشته را اصلاح کنید.
    ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه تو عزل خود میکنی و زحمت ما میدهی

که در متن شما حضرت بجای عرصه اومده و نیز عرض بجای عزل آمده که برا من یکی ناآشناست.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

این شعری که در مورد مگس و سیمرغه را ما در دورا تحصیل اینطوری یاد گرفتیم. نه چیزی که اینجا نوشته. لطفا اگه ما درست میگیم نوشته را اصلاح کنید.
    ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه تو عزل خود میکنی و زحمت ما میدهی

که در متن شما حضرت بجای عرصه اومده و نیز عرض بجای عزل آمده که برا من یکی ناآشناست.
    شما به دلیلی اینکه بصورت گوش به گوش مانند تاریخ عصر اسلام شنیده اید، در محتوی تحریف سنگینی شده. بدلیلی اینکه لغات در زبان عامیه متعارف نبود. عرصه و عزل به زبان عامیانه دارای مفهوم است و از نظر شاعر حضرت و عرض بار معنایی مناسبی را برای موقعیت شعر فراهم میکنه.

پس درست است که در زبان عامیانه به این صورت بیان شده اما این دلیل بر این نیست که اصل شعر را تحریف کنیم.
    اصل شعر همان چیزی است که در زیر پست من نوشته شده

ای مکس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست **** عرض خود میبری و زحمت ما میداری
    تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم **** از چه مینالی و فریاد چرا میداری

حضرت به معنی حضور و عرض به معنی آبرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

من هیچ گاه با این چنین ویزآ ها اقدام نمیکنم eb2 یا eb5 اینا همه ریسکی ند
    همچنین خود فرد میتونه با خوندن دقیق و وقت گزاشتن اقدام کنه
    سلام امکانش هست اگر اطلاعاتی در رابطه با این پروژه دارید (EB5)با من به اشتراک بذارید شماره تماس: 09347687537

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

گول شیادان را نخورید ! کدوم آدم عاقلی چند میلیون رو به حساب یکی تو خارج واریز می کند ؟

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

گول شیادان را نخورید ! کدوم آدم عاقلی چند میلیون رو به حساب یکی تو خارج واریز می کند ؟
    ۹۰ درصد مردم،

اگر این ۹۰ درصد نبودند که وضعمون این نبود.

7. 5 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

۹۰ درصد مردم،

اگر این ۹۰ درصد نبودند که وضعمون این نبود.
    جالبیش اینجاست که خیلیا هم درس نمیگیرن از اشتباهاتشون

یعنی برا من طوری شده که توی دنیای واقعی هر غریبه ای میبینم بم لبخند میزنه و خوش رفتار میکنه،فکر میکنم میخاد کلاه برداری و مفت خوری بکنه،یعنی تقریبا اکثر کلاه بردارا از راه خوش رفتاری و خود شیرینی میرن جلو

9. 4 کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

پدرسگیه دومی نداره.
    مرتیکه انقدر کلاه برداری کرده قد خرس شده....

11. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

نگاه کنید تو این اوضاع جک ایران چه چیزها که نمیبینم ۱۰۰ ٪ تضمینی

13. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

نگاه کنید تو این اوضاع جک ایران چه چیزها که نمیبینم ۱۰۰ ٪ تضمینی
    بعضی ها انقدر ساده هستند همین مبلغ رو واریز می کنن به حساب کسی که خارج نشین هست . بعد هیج جوره هم نمیشه پیگیری کنند .

اون رامین .دلاوری هم جدیداً بیت کوین فقط دریافت میکند تا هیچ ردی از خودشون باقی نگذارند

15. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •