تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 12 از 12

نام تاپيک: مدت زمان معرفی به استاد

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

یعنی همون اول ترم کارش تمومه؟ برای فارغ التحصیلی هم همون موقع اقدام میکنیم؟
    فرصت برای خوندن درس میدن ؟
    مثلا من اول ترم درخواست معرفی به استاد میدم، قبول میشه، بعد چند روز بعدش میام امتحان پایانی میدم و استاد نمره رو ثبت میکنه و من میتونم برای فارغ التحصیلی اقدام کنم؟

شما کدوم دانشگاهی خدمت برسیم؟ بدبختی من اینه که باید فارغ التحصیل میشدم این ترم، استاد عزیزمون، به دلایل نامعلومی به من داد 9.9(حالا بگذریم از این که من نمره ام حداقل 15 میشده و چرا اینکار رو کرده). حالا این ترم جوری برداشتم که فشار نیاد بهم، 2 درس اختیاری و درس تخصصی VLSI مونده برای ترم 9، میخوام ترم تابستونه بگیرم، یک یا دو تا از اختیاری ها رو پاس کنم ایشاا... و 3 واحد باقیمونده رو معرفی به استاد بگیرم.
    شما کدوم دانشگاهی خدمت برسیم؟
    این روش فقط برای دانشجوهای کاردانی است برای لیسانس ها ازاین خبرها نیست

شما هر موقع که تعداد واحدهای باقی موندتون به کمتر از 6 رسید می تونید بلافاصله درخواست معرفی بدید اگه همون روز که کارهای اداری معرفی رو تموم کردی بتونی استاد رو پیدا کنی و ازت امتحان بگیره نمره رو

میبری اموزش و بعد از ثبت نمره بلافاصله می تونی کارهای فارغ التحصیلی رو شروع کنی. اصلا ربطی ترم نداره این کارها رو می تونی هرزمانی انجام بدی

اینجا معمولش اینه که اموزش تمام مدارک و حتی برگه نمره رو میده به دانشچو. خودش میره پیش استاد و بعداز اینکه استاد نمره رو داد خود دانشچو برگه نمره رو میبره اموزش. اینطوری دانشچو می تونه سریعتر کارهاشو انجام بده

البته تاجایی که یادمه دانشگاه ازاد شهر شما هم همینطور بود اگه چیزی تغییرنکرده باشه
    Last edited by arash59b; 18-05-2014 at 09:09.

2. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

این روش فقط برای دانشجوهای کاردانی است برای لیسانس ها ازاین خبرها نیست

شما هر موقع که تعداد واحدهای باقی موندتون به کمتر از 6 رسید می تونید بلافاصله درخواست معرفی بدید اگه همون روز که کارهای اداری معرفی رو تموم کردی بتونی استاد رو پیدا کنی و ازت امتحان بگیره نمره رو

میبری اموزش و بعد از ثبت نمره بلافاصله می تونی کارهای فارغ التحصیلی رو شروع کنی. اصلا ربطی ترم نداره این کارها رو می تونی هرزمانی انجام بدی

اینجا معمولش اینه که اموزش تمام مدارک و حتی برگه نمره رو میده به دانشچو. خودش میره پیش استاد و بعداز اینکه استاد نمره رو داد خود دانشچو برگه نمره رو میبره اموزش. اینطوری دانشچو می تونه سریعتر کارهاشو انجام بده

البته تاجایی که یادمه دانشگاه ازاد شهر شما هم همینطور بود اگه چیزی تغییرنکرده باشه
    متاسفانه دانشگاه جندی شاپورم... آزاد که راحته با این اوصاف.
    ای کاش به همین راحتی باشه.
    با تشکر از پاسخگوییتون :-)

Sent from my ST15i using Tapatalk

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •