تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کار نکردن پین کدی برای باز کردن گوشی می زنیم (از بعد از فعال کردن Screen Lock PIN برای تنظیمات vpn)!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

14 کار نکردن پین کدی که برای باز کردن گوشی می زنیم (از بعد از فعال کردن Screen Lock PIN برای تنظیمات vpn)!؟

سلام دوستان!

من می خواستم یه وی پی رو تو گوشیم تست کنم
    خب وقتی می خوایم این کار رو بکنیم، ازمون می خواد که screen lock pin رو فعال کنیم.
    منم این کار رو کردم و تونستم اون وی پی رو تست کنم

بعد گوشیمو گذاشتم کنار برای دقایقی
    بعد اومدم باهاش کار کنم، وقتی پین کد باز کردن قفل صفحه رو می زدم، دیگه کار نمی کرد :|
    می گه wrong pin

حالا من چه کنم؟!

با Android Device Manager هم گزینه ای برای نجات، نیافتم!

xperia sp - android 4.3

با تشکر پیشاپیش !
    Last edited by habstem; 07-05-2014 at 11:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

13 دریافت پیغام wrong pin code بعد از فعال کردن lock screen pin به خاطر ست کردن vpn

خب
    من خودم راه هایی که رفتم، راه حلی که به کار بستم و راه هایی که می تونست به پیش گیری کمک کنه رو این جا مطرح می کنم برای دیگران!

اول این که به نظر میاد این یه باگ هست!
    که تو اندروید 4.1 نبود! و توی 4.3 برای من پیش اومد. برای فعال کردن استفاده از وی پی، گوشی ازم خواست که lock screen pin رو فعال کنم و من وقتی این کار رو کردم، پین کد باز کردن قفل گوشیم، به چیزی تغییر کرد که اونی نبود که من زده بودم!! عوض شده بود!!!!
    همچین چیزی رو تو سایت های دیگه ندیدم، فقط یه چیزی مشابه ش رو این جا دیدم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چون همچین مشکلی رو پیدا نکردم، به جاش بحث فراموش کردن پین کد رو گوگل کردم.
    دیگران پیشنهاداتی داده بودند از جمله اینکه مثلا چند بار پین رو اشتباه بزنیم، تا گوشی پیشنهاد forgot password و ورود از طریق اکانت جمیل رو بده --> که واسه من نداد!
    پیشنهاد زدن کد *#*#73556673#*#* و یه کد دیگه شبیه این هم فایده ای نداشت!

زدن پین کدهای 0000، 1234 و ... هم فایده نداشت!

بعد چون وای فای گوشیم روشن بود خواستم از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (که اپلیکیشن ش رو قبلا تو گوشیم نصبیده بودم) استفاده کنم. که اینم فایده نداشت! (جای گوشیمو پیدا کرد ولی چون من قبلا lock و eraseش رو فعال نکرده بودم، کاری نتونستم بکنم!) => برای فعال کردنش یه پیامی می یاد تو گوشی ولی من نمی تونستم که قفل گوشی رو باز کنم!!

بعد رفتم سراغ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، این حتی جای گوشیم رو هم رو نقشه پیدا نکرد!! (شاید چون جی پی اس خاموش بود)

خلاصه من تصمیم گرفتم که گوشیمو فکتوری ریست کنم! اما متوجه شدم که با PC Companion هم نمی شه ریست ش کرد!!! (چون که در اتصال به کامپیوتر، می گه قفل گوشیتو باز کن تا بشناسمش!)
    با فلش تولز خواستم فلش کنم، همین مشکل رو داشتم!

نهایتا فهمیدم که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که برای آپدیت گوشی های اکسپریاست، نیاز به آنلاک کردن قفل صفحه نمایش نداره!
    750 مگ (که رام رسمی سونی بود) دانلود شد و اندروید 4.3 مجددا رو گوشیم نصب شد و من تونستم درونش راه پیدا کنم!!!!

پیشنهاد من به شما!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تو گوشی تون نصب کنید و lock و erase رو هم فعال کنید هم اکنون!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم فعال کنید بد نیست!
    از گوشی تون و برنامه هاش همیشه بک آپ داشته باشید!
    باگ های سونی رو بهش بگید !
    !

موفق باشید !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام صبح بخیر پین کد گوگل رو با اینکه مطمن هستم درسته میزم پیغام wrong pin میده .تو اندروید دیوایس منیجر رفتم دیگه جای گوشیم رو پیدا نمیکنه با اینکه هم اینترنت دارم هم مکان یابم روشن مونده. لطفا کمک کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •