تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 473 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 4726

نام تاپيک: تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

داره خودمونی میشه MnMN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض Sony Ericsson k750

با سلام
    من با استفاده از نرم افزار Themes Creator یه تم ساختم برای گوشی Sony Ericsson k750 تعريف نباشه قشنگ شده می تونید از اینجا دانلودش کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در قسمت پایین صفحه روی دکمه Free کلیک کنید.
    موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه peyman_joojoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mehdi_MaX
    بله پيمان جان ميشه چرا كه نشه بدون سي دي هم قابليت نصب برنامه هاي جاوا رو داره

بله تاييد ميكنم آقا پيمان بنده هم در پست 282 همين موضوع رو تصديق كردم هيچ چيزي بعيد نيست اما در حال حاضر وجود نداره تو آينده مطمئنا شاهد خيلي چيزا خواهيم بود

سلام مهدی عزیز ممنون از اینکه منو راهنمایی کردی . خوب حالا سوال من اینه که باید دقیقا" نرم افزارهایی رو که برای k800 ساخته ميشه بروي گوشيم نصب كنم يا بطور مثال برنامه هایی رو که برای گوشی های نوکیا ساخته میشه میتونیم نصب کنیم ؟

سوال بعدی من اینه که چطوری میتونم از phone book گوشیم backup بگیرم ... ؟ (کا 800)
    Last edited by peyman_joojoo; 12-10-2006 at 11:17.

داره خودمونی میشه Moda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

میخواستم ببینم فرق این تک کابل با دوکابل درگوشی مثل و550 چیه؟

Banned Braveheart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قرن 14 میلادی ، در میدان جنگ با استعمار انگلیس

پيش فرض

سلام من گوشيم الان دبيلو 800 گوشيم قبلا به كامپيوتر به راحتي وصل مي شد و به عنوان يك درايو شناخته مي شد اما حالا اصلا كامپيوتر نميشناستش(البته ميشناستش اما ديگه يك درايو نميشه) كسي مي تونه من را راهنمايي كنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mehdi_MaX
    دوست من صداي اسپيكرش به نظر من خيلي عاليه (البته تو رده خودش چون مثلا براي من صداي دبليو 900 هم كمه و منو ارضاء نميكنه ) ولي با اينحال وقتي كه داري به يه آهنگ گوش ميدي روي More (بيشتر) بزن تو قسمت اكولايزر برو و تمام موارد رو ببر تا بالا شايد هنوز اونو تنظيم نكردي يه نگاه بكن خبرش رو هم بزار
    با سلام
    آقا من هم همین مشکلو دارم . وقتی هم موارد اکولایزر رو بالا می بریم صدا دچار نویز شدید می شه.

آخر فروم باز Mehdi_Full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط MnMN
    با سلام
    من با استفاده از نرم افزار Themes Creator یه تم ساختم برای گوشی Sony Ericsson k750 تعريف نباشه قشنگ شده می تونید از اینجا دانلودش کنید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در قسمت پایین صفحه روی دکمه Free کلیک کنید.
    موفق باشید.
    دستت درد نكنه فقط روي كا 750 كار ميكنه يا تو سري دبليو هم قابل استفادس ؟
    نقل قول نوشته شده توسط peyman_joojoo
    سلام مهدی عزیز ممنون از اینکه منو راهنمایی کردی . خوب حالا سوال من اینه که باید دقیقا" نرم افزارهایی رو که برای k800 ساخته ميشه بروي گوشيم نصب كنم يا بطور مثال برنامه هایی رو که برای گوشی های نوکیا ساخته میشه میتونیم نصب کنیم ؟
    سوال بعدی من اینه که چطوری میتونم از phone book گوشیم backup بگیرم ... ؟ (کا 800)
    نه پيمان جان فقط بايد برنامه هايي كه مخصوص كا 800 هست روش نصب كني يعني بايد ببيني اون برنامه اي كه پيدا كردي روي كا 800 كار ميكنه يا نه چون بعضي از برنامه ها مثلا براي كا 750 و يا مثلا سري دبليو هست در ضمن هيچكدوم از برنامه هاي نوكيا روي سوني اريكسون نصب نميشه و بالعكس چون نوكيا برنامه هاي سيمبين (sis) رو پشتيباني ميكنه و سوني هم جاوا (jar) رو
    در مورد بك آپ گرفتن از دفترچه تلفن گوشي راستش رو بخواي دقيق نميدونم شايد با برنامه Myphone Explorer بشه اينكارو كرد

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Moda
    میخواستم ببینم فرق این تک کابل با دوکابل درگوشی مثل و550 چیه؟
    كابل دوم براي زدن گوشي بصورت مستقيم به اسپيكر هست يعني ميتوني وصلش كني به اسپيكر مثلا كامپيوتر و آهنگ رو از اسپيكر گوش كني البته زياد بكارت نمياد تو بازار هم بي انصافا تو بعضي از مدلها اونو برميدارن و جدا ميفروشنش اونم با قيمت 10000 تومان
    نقل قول نوشته شده توسط Amir7323
    سلام من گوشيم الان دبيلو 800 گوشيم قبلا به كامپيوتر به راحتي وصل مي شد و به عنوان يك درايو شناخته مي شد اما حالا اصلا كامپيوتر نميشناستش(البته ميشناستش اما ديگه يك درايو نميشه) كسي مي تونه من را راهنمايي كنه
    امير جان با سي دي كه تو خود جعبه دبليو 800 هست بايد درست نصبش كني اگه درست نصب نكني اون درايو تو My Computer ساخته نميشه (البته بايد بصورت اتوماتيك خود ويندوز XP اونو بشناسه و يه درايو بسازه اما بعضي مواقع بازي درمياره)
    نقل قول نوشته شده توسط N-mehdi
    با سلام
    آقا من هم همین مشکلو دارم . وقتی هم موارد اکولایزر رو بالا می بریم صدا دچار نویز شدید می شه.
    مهدي جان با يكي دوتا گوشي مثل خودت مقايسه كن اگه ديدي واقعا فرق ميكنه و غير قابل تحمله بايد فريم وير (نرم افزار) گوشي , آپديت بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

R1ca021مهدی-مکس جان فرم ویر اون:
    البته اینو هم بگم که برای بعضی آهنگها اسپیکرصدای نسبتا بالایی داره و برای بعضی دیگه صدای کمی داره

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط N-mehdi
    R1ca021مهدی-مکس جان فرم ویر اون:
    البته اینو هم بگم که برای بعضی آهنگها اسپیکرصدای نسبتا بالایی داره و برای بعضی دیگه صدای کمی داره
    پس مهدي جان شما وقتي با آهنگهاي بيكيفيت گوش ميدي اين مشكل رو داره در واقع گوشي شما مشكلي نداره آهنگهايي كه گوش ميكني بايد با فرمت MP3 باشه اونم با كيفيت 128 كيلو بيت نه با فرمت Wave چون فرمت ويو با گوشي نميخونه و خرخر زياد ميكنه كه بايد به MP3 تبديلش كني

آخر فروم باز Mirage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

اين گوشيه W800 بيشتر از 16 تا مسيج رو ذخيره نمي‌كنه بايد چه ‌كار كرد تا بيشتر بشه ذخيره كرد؟

در ضمن گوشي رو از كامپيوتر جدا مي‌كنم كامپيوتر قاط مي‌زنه؟
    Last edited by Mirage; 13-10-2006 at 02:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •