تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 473 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 4726

نام تاپيک: تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام
    من گوشي810 سوني ازيكسون دارم لطفا" طريه نصب نرم افزار و همينطور فهيميدن اينكه از سيستم عاملي استفاده ميكند و سايت نرم افزار
    باتشكر

آخر فروم باز Mehdi_Full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط metapex
    خيلي از جوابت ممنونم آقا مهدی. ببينم چي كار مي كنم. هر وقت خريدمش (كمتر از 1 هفته) راجع بهش تو انجمن مطلب ميزارم تا همه بيشتر با P990 آشنا بشن. شاید هم یک تاپیک جداگانه براش زدم.
    باشه منتظر ميمونيم
    موفق باشي
    نقل قول نوشته شده توسط metapex
    1- remote printing یعنی قابلیت چاپ عکس یا یک سند به صورت بدون سیم و با استفاده از بلوتوت. برای این کار باید پرینتر شما مجهز به بلوتوت باشه و همچنین گوشی شما از remote printing پشتیبانی کنه. تقریبا یه چیزی شبیه Picture Bridge هست با این تفاوت که در Picture Bridge باید گوشیو با کابل به پرینتر وصل کنی که اکثرا دوربین های عکاسی این امکان رو دارن.

2- push to talk هم یک ویژگی ارتباطی هست که هم گوشی باید ساپورت کنه و هم شبکه مخابراتی. کارش هم اینه که می تونی با گوشی مثل واکی-تاکی صحبت کنی، یعنی به محض اینکه دکمه مخصوص push to talk رو روی گوشی فشار بدی می تونی با کسی دیگه صحبت کنی، بدون نیاز به شماره گیری. به عبارت دیگه مثل بی سیم پلیس. حتی میشه همزمان با چند نفر صحبت کرد.
    اون توضیحی که آقا مهدی دادن مربوط میشه به ویژگی any key answer که اکثرا همه گوشیها دارن و چیزی ساده ایه. امیدوارم تونسته باشم خوب راهنمایی کنم.
    ممنون از توضيحات كاملت

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط sina sinaie
    سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنمایی هایت
    تمام اینها را انجام میدهم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم کیفیت عکس نسبت به گذشته پایین تر آمده انگار کدر تر و یا تیره تر عکس میگیرد بخصوص اگر نور محیط خیلی زیاد نباشد .انگار شفافیت آن کم شده.
    آیا میتواند از کثیفی لنز باشد؟ وکلا بهترین روش پاک کردن لنز چیست؟
    سينا جان زياد حساس نباش گوشي يه مقدار كه قلقش دستت بياد اينجور مشكلات خود به خود حل ميشه با تنظيماتش ور برو ببين چجوري ميشه
    كثيفي لنز نميتونه دليلش باشه
    نقل قول نوشته شده توسط mohsen_mat20
    سلام گوشی ام کا800 رمز فون لاک امو تغییر دادم شماره رمز و فراموش کردم حالا ازم رمز قفل تلفن میخواد چی کار کنم
    محسن جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم
    اگه رمزش رو يادت رفته باشه بايد بدي به تعميركارهاي بيرون برات Unlock كنن تا قفلش باز بشه كار خودت نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام ممنون از لطف تون اگه زحمتی نباشه میشه آدرس یه تعمییر کار ماهر که بتونه قفل شو باز کنه بدید یه سایتم تو اینترنت هست میگه قفل شو باز میکنه برنامشم هست توتال ملتی سرور این برنامه میتونه قفل باز کنه موفق باشین خداحافظ

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام . من چند روزی است که از دوستم که ایرانسل داره وقتی msg میگیرم نه اسم می اندازه نه شماره . ولی برای بقیه مشکلی نداره . k510 دارم . . .
    کسی جوابی نمیده . . .

داره خودمونی میشه arizona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

سلام.یه مشکلی تو اتصال به my phone explorer توسط بلوتوس با w810 برام پیش اومده که اعصابمو ریخته به هم.پورتهارو میشناسه و باز میکنه،اما وسط راه ارور میده.میگه فون قابل شناسایی نیست.با کابل و حتی اینفرارد هیچ مشکلی ندارم،برام مهمه،خواهشا اگه کسی تجربهای داره مارو بی نصیب نذاره،ممنون

آخر فروم باز Farbod_h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    NeT

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط akhoond
    سلام . من چند روزی است که از دوستم که ایرانسل داره وقتی msg میگیرم نه اسم می اندازه نه شماره . ولی برای بقیه مشکلی نداره . k510 دارم . . .
    کسی جوابی نمیده . . .
    مشکل گوشیه شما نیست که! این یه امتیاز ایرانسل هست که اگه ببه خوای شمارت نمیفته!

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mohsen_mat20
    سلام ممنون از لطف تون اگه زحمتی نباشه میشه آدرس یه تعمییر کار ماهر که بتونه قفل شو باز کنه بدید یه سایتم تو اینترنت هست میگه قفل شو باز میکنه برنامشم هست توتال ملتی سرور این برنامه میتونه قفل باز کنه موفق باشین خداحافظ
    محسن جان اگه تهران هستي برو پاساژ علاالدين توي زير زمين برات رديفش ميكنن
    نقل قول نوشته شده توسط arizona
    سلام.یه مشکلی تو اتصال به my phone explorer توسط بلوتوس با w810 برام پیش اومده که اعصابمو ریخته به هم.پورتهارو میشناسه و باز میکنه،اما وسط راه ارور میده.میگه فون قابل شناسایی نیست.با کابل و حتی اینفرارد هیچ مشکلی ندارم،برام مهمه،خواهشا اگه کسی تجربهای داره مارو بی نصیب نذاره،ممنون
    درايورهاي گوشي درست نصب نشدن دوباره نصب كن اگه بازم نشد از يه ورژن ديگه استفاده كن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

مهدی جان ممنون که محبت میکنی و جواب میدهی.
    موفق باشی

پروفشنال metapex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

13 راهنمایی در مورد K610

از دوستان اگه کسی می دونه راهنمایی کنه لطفا:
    حدود 1.5 ماه پیش یه گوشی K610 برای بابام خریدم البته با گارانتی سیتادل. خیلی خوب بود و مشکلی نداشت. تقریبا 10-12 روز پیش تصمیم گرفتم که firmware گوشیو آپدیت کنم. این کارو کردم و همه چی به خوبی انجام شد. ولی بعد معلوم شد که در یه سری مناطق، گوشی مشکل پیدا کرده و پیغام no access to network رو نمایش می ده و هیچ جوری هم درست نمیشه. البته اینش جالبه که تو خونه (جردن) مشکلی نداره ولی وقتی میره مناطق پایینتر این مشکل براش پیش میاد. به قول یکی میگفت گوشیت طرح نداره!
    حالا با این تفاسیر ممکنه که این مشکل در اثر آپدیت به وجود اومده باشه و باعث شده که گوشی از رجیستر دربیاد؟ اگه اینطوره چرا فقط بعضی جاها مشکل داره و دیگه اینکه چند ماه پیش که p910 داشتم، 3 بار آپدیتش کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد؟! اینم شماره سریال ها در حال حاضر:
    روی جعبه: 1-256146-35170901
    داخل گوشی: 12-1-256146-35170901
    پشت گوشی (زیر باتری): 1-256146-35170901
    اگر کسی چیزی به ذهنش می رسه بگه و یک پدر رو از نگرانی دربیاره!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •