تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: تیتراژ فیلم های سینمایی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من سایتی رو که بهم معرفی کردید دیدم و خیلی جذب این کار شدم/

به نظرشما راه برای رسیدن به هالیوود برای جلوه های ویژه گرافیکی چیه؟واقعا کارجالبیه و انگیزه بسیاری دارم/ رشته من گرافیک و هنر نیست/آیارشته آکادمیک مهمه؟

شما تو این زمینه کارهم می کنید؟ یعنی درآمدزایی/؟ یااینکه فقط جنبه هنری کارو درنظر دارید؟

چه قدمهایی رو باید برای مهاجت به آریکا برای کارهای جلوه ها ویژه باید طی کرد؟

مرسی ازپاسخ/

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

درود/

ببخشید یه سوالی یادم رفت تو زمینه گرافیک باید تو همه زمینه ها تسلط اطلاعات داشت؟
    یااونم مث رشته های دیگه دارای انواع سبک ها و رای هاست/
    Last edited by Alireza9112; 25-06-2014 at 23:17.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به نظرشما راه برای رسیدن به هالیوود برای جلوه های ویژه گرافیکی چیه؟واقعا کارجالبیه و انگیزه بسیاری دارم/ رشته من گرافیک و هنر نیست/آیارشته آکادمیک مهمه؟
    درمورد قسمت اول نظری ندارم . شاید رسیدن به حد هالیوود غیر ممکن باشه.مثلا قرار چیکار کیم؟ انگیره و حدف ما سطحی باشه که وقتی بهش رسیدیم هر افکت و گرافیک متوسطی که به ذهنمون میاد رو بتونیم بسازیم.مثلا من بگم برام یه معرفی درست که که کره ی زمین تبدیل بشه به توپ والیبال و ازش مثلا گل رشد کنه بیاد برسه به آرم من. و ماهم بتونیم یه همچین چیزه ساده ای رو در حد حرفه ای بسازیمش..هالیوود یه گروه بسیار بزرگه پس خروجی هاش رو فقط کسی مثله خودش میتونه بسازه

تحصیلات آکادمیک زیاد مهم نیست اما اصول مربوط به رکیبات رنگ و نور و محیط و اینا رو باید آگاهی داشته باشیم
    شما تو این زمینه کارهم می کنید؟ یعنی درآمدزایی/؟ یااینکه فقط جنبه هنری کارو درنظر دارید؟
    بله کار کردم

چه قدمهایی رو باید برای مهاجت به آریکا برای کارهای جلوه ها ویژه باید طی کرد؟
    آمریکا چرا؟ نه به فکر مهاجرت به خارج فقط به خاطر این کار نباشید.بهترین و بیشترین و مجانی ترین امکانات گرافیکی و سخت افزاری و نرم افزاری در ایران وجود داره .استفاده کنید.
    ولی اگه میخوایید مثلا در هالیوود مشغول بشید اصلا اطلاعی ندارم
    ببخشید یه سوالی یادم رفت تو زمینه گرافیک باید تو همه زمینه ها تسلط اطلاعات داشت؟
    یااونم مث رشته های دیگه دارای انواع سبک ها و رای هاست/
    خب بسته به نیازتون . کارگردانی و ایده ی خلاقانه و ایده ی نو بسیار مهم هست.مثلا خیلی سخته که تصمیم بگیرید چه لوگویی بسیازید و یا موشن گرافیکتون دقیقا چطوری باشه و از کجا شروع بشه.خب حالا اگه اون زمینه ایی که میگید کمکی به این مقوله میکنه مهم هست یادگیریش.ولی اگه شما فلبداهه ایده های متنوعی تو ذهنتون دارید این کافی هست و لازم نیست تسلطی به اطلاعات تئوری داشته باشید
    موفق باشید

4. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsanyacoza0021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ری

پيش فرض

سلام
    ایشون یکی از دوستان من هستن خیلی میتونن تو جلوه های ویژه و VFX کمکتون کنن دوست داشتید ادشون کنید میتونید سوالاتتون هم ازشون بپرسید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه شنبه همین هفته هم پایان نامشون با موضوع " بررسی روش‌های ترکیب عکس‌های دیجیتال با تصاویر واقع‌گرایانه مجازی کامپیوتری" هست این لینکشه دوست داشتی تشریف بیارید. بیاین اطلاعات خیلی خوبی تو زمینه جلوه های ویژه بدست میارین

همچنین ایشون در اینجا تدرس میکنه:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دست شما درد نکنه که راهنمایی کردید

اتفاقا تصمیم گرفتم کلا درمورد مبحث تصویر آنالوگ و دیجیتال ودوربین های فیلم برداری و عکاسی ازهمون اببتدا تابه امروزومباحث گرافیک پیکسلی و برداری و جلوه های ویژه تحقیق و مطالعه کنم/

ممنون از راهنمایی

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •