تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 122

نام تاپيک: پزشکان طبابت می کنند یا تجارت؟

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

علت گرانی مسکن. دمت گرم خداییش با حرفت خیلی حال کردم.
    علت بالا رفتن دلار چی ؟ اون کار پزشکا نیست ؟؟

2. 2 کاربر از hajoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Shadow-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    سووه

پيش فرض

خیلی جالبه حتی اینجا هم بیمار مظلومه

دوستم مفصل زانوش رو میخواست عمل کنه. دکتر چهار میلیون پول زیر میزی میخواست. تا منشی نرفت پول رو به حساب دکتر نریخت و زنگ نزد!!! وارد اتاق عمل نشد. اون وقت دوستان میگن هیچ کس به خاطر بی پولی از درمان محروم نمیشه
    دکترای زیادی هم هستن که نه تنها زیر میزی نمیگرن بلکه حتی الزام نمیکنن پول قانونیشون رو قبل از عمل بگیرن. ولی اکثرا این طور نیستن.

مادرم وزن زیادی داره و کمر درد و پا درد هم داره. پیش هر دکتری میرفت همه فوری میگفتن به خاطر وزن زیاده حتی حاضر نبودن یه لحظه بیشتر فکر بکنن و از خودشون بپرسن شاید دلیل دیگه ای داشته باشه. انگار تنها دلیل کمر درد وزن زیاده. با هزار مکافات پزشکی پیدا کردیم که قبل از معاینه و ازمایشات کامل تشخیص قطعی نمیداد. اخر معلوم شد دلیل عفونی داشته.

دوست عزيز هيچ كس منكر اشتباهات پزشكي نيست.پزشكم مثل بقيه آدم ها اشتباه ميكنه. ولي مشكل ما اينه اشتباهمون به قيمت سلامتي مردم تموم ميشه. ولي دو سه كد برنامه نويسي اشتباه نه جان كسي رو ميگيره نه شاكي پيدا ميكنه.
    طوری صحبت میکنید که انگار سلامت آدما بیشتر از دو سه کد برنامه نویسی ارزش نداره.
    حرف شما درست. اشتباه شما عواقب سنگین تری داره به همین دلیل هم باید بیشتر سعی کنید که اشتباه نشه. من کسایی دیدم که اشتباهشون خیلی کم هزینه تره ولی خیلی بیشتر از پزشکانی که من دیدم دقت میکنه و سعی میکنن اشتباه نکنن

متاسفانه طبق قانون نا نوشته پزشکان مصونیت قانونی دارن. اگه کسی بخواد پزشکی رو به دادگاه بکشونه باید کفش آهنی و حساب بانکی پر و پیمون داشته باشه

4. این کاربر از Shadow-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

من فکر میکنم الان عمده اختلاف نظر دوستان به این مسئله مربوط میشه که بصورت قاطع قضاوت میکنن!

از طرفی نمیشه نفی کرد این مسئله رو که متاسفانه بعضی از پزشکان محترم بفکر افزایش درامد خودشون هستند و خب یکجورایی بی انصافی میکنن و ...مثالش هم در هر خانواده ای بلاخره دوست و اشنا برخورد داشتیم

اما از طرف دیگه اینم نهایته بی انصافی و ناعدالتی هست که شما همه رو بهمین چشم ببینید! میگن همه جا خوب و بد هست دقیقا صادقه
    من حق میدم که دوستانی که در این امر هستند به نوعی شاکی بشن

لطفا در پست هاتون از توهین خودداری کنید و اسپم هم نفرستید

ممنون

6. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

5 رئیس جامعه جراحان ایران: جراحان زیر خط فقر زندگی می کنند

به گزارش خبرنگار ایلنا ایرج فاضل در نشست خبری که صبح امروز (دوشنبه ) برگزار شد گفت: زمانی که صحبت از جراحان به میان می آید این تصور می شود که آنها ثروتمند هستند و پول زیادی دارند در حالی که این واقعیت نیست و درست عکس آن است.

وی با اشاره به این که اکثریت جراحان در سراسر کشور در بدترین شرایط کار می کنند افزود: با وجود تورم شش سال است که یک ریال به تعرفه آنها اضافه نشده است.

فاضل تصریح کرد: روز اول سال دیه را تعیین می کننداما هیچ کس به فکر این مسائل نیست.

رئیس جامع جراحان ایران با اشاره به این که جراحان زیر خط فقر زندگی می کنند افزود: صحبت من درباره چند جراح موفق که معروفیتی پیدا کرده اند نیست.

وی خاطر نشان کرد: نباید کسانی که این قدر زحمت می کشند زیر خط فقر باشند.

فاضل با تاکید بر این که تعرفه ها باید عادلانه باشند افزود: از نظر اجتماعی یک جریان شومی در مملکت است که می خواهد تیشه به ریشه بزند و به این موضوع که جامعه پزشکی در افکار مردم قابل احترام بوده اند خدشه وارد کنند.

وی خاطر نشان کرد مسئله آن است که هر روز یک سر و صدای جدیدی راه می اندازند که یک تعداد جراح مافیا هستند و بیان چنین موضوعاتی به این بر می گردد که یا نمی فهمند مافیا یعنی چه و یا این که مغلطه می کنند.

رئیس جامعه جراحان ایران با طرح این پرسش که آیا مشکل ممکلت این تعداد هستند یا مشکل جای دیگر است افزود: این کفایت را ندارند که بیمه ها را درست کنند و هر روز یک سر و صدایی راه می‌افتد.

فاضل با بیان اینکه به نظر می رسد که این جریان سازمان یافته ای باشد گفت: یک عده دانسته و عده ای از دوستان ابله در این وضعین سهیم هستند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

به نظر من خیلی هاشون تجارت میکنند
    دکتر باید دلسوز مریضش باشه مترصد و پیجوی حال مریضش باشه
    یه مدت یه مریضی داشتم رفتم پیش بهترین دکتر شهرمون
    بعد از چندین بار مراجعه و دارو درمان بسیار زیاد که هیچ فایده نکرد آخرش یک داروی فرانسوی برام تجویز کرد خوب خوب شد
    خو مرد حسابی همون اولش این دارو رو تجویز می کردی...

اگه نباشه جاش خالی می مونه DrH.motasami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

به نظر من خیلی هاشون تجارت میکنند
    دکتر باید دلسوز مریضش باشه مترصد و پیجوی حال مریضش باشه
    یه مدت یه مریضی داشتم رفتم پیش بهترین دکتر شهرمون
    بعد از چندین بار مراجعه و دارو درمان بسیار زیاد که هیچ فایده نکرد آخرش یک داروی فرانسوی برام تجویز کرد خوب خوب شد
    خو مرد حسابی همون اولش این دارو رو تجویز می کردی...
    دوست عزیز
    گاهی باید روالی طی بشه تا پزشک به چنین نتیجه ای برسه،پزشکی مثل مهندسی نیست و بخش مهمی رو آزمون و خطا تشکیل میده(البته نباید فقط منفی فکر کرد)،با وجود همه آزمایشات و تکنولوژی های تشخیصی بازهم بسیاری از مواقع فقط تجربه و بررسی بالینی موفقیت آمیز خواهد بود،نگران نباشید اگر پزشکی داروی به شما داد و در ابتدا موثر نبود به معنی آسیب به شما نخواهد بود.
    پاسخ هر فردی به درمان و داروی خاصی تا حدی متفاوته.
    تندرست بمانید!

10. این کاربر از DrH.motasami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

همه ما مردم در حال تجارت هستیم

12. 2 کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بیمار دستش به جایی بند نیست،چرا که مرجع تشخیص قصور پزشک همکاران خود پزشک هستند و محال است پزشک را رها کنند و طرف بیمار را بگیرند.
    پس انتظار داشتید غیر پزشک قصور رو تشخیص بده ؟من نمیدونم شما چقدر از گفته خودتون اطلاع داید ولی تا جایی که من دیدم اینجوری نیست و هر کی اشتباه فاحش کنه بشدت باهاش برخورد میشه. من دیدم پزشکانی که به خاطر یه اشتباه چندین ساله که همش میرن دادگاه و بازخواست میشن.
    پیگیری مرگ 2 مادر به هنگام زایمان در بیمارستان اراک
    روز گذشته زن 31 ساله الیگودرزی بر اثر عمل سزارین در بیمارستانی در اراک درگذشت و با مرگ این مادر پرونده‌ای برای آن تشکیل شد.

به گزارش ایسنا، این مادر باردار روز شنبه به دلیل نبود امکانات کافی در الیگودرز برای عمل سزارین به بیمارستانی در اراک مراجعه کرده و بعد از زایمان به علت خونریزی داخلی جان خود را از دست می‌دهد. این دومین زایمان این خانم بود و کودک سالم به دنیا آمد.

متأسفانه این دومین مورد مرگ یک مادر به دنبال عمل سزارین در این بیمارستان طی یک ماه اخیر است.

حسن طاهر احمدی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک در پاسخ به پیگیری ایسنا در خصوص رسیدگی به پرونده فوت این مادر باردار در این بیمارستان خصوصی اراک اظهار داشت: بلافاصله پس از دریافت این گزارش به انضمام پرونده قبلی این بیمارستان، جلسه‌ای با حضور رئیس و دادستان نظام پزشکی و رئیس بیمارستان برگزار شد.

وی تصریح کرد: هر دو پرونده به منظور بررسی و تشخیص علت حادثه تحویل دادستان نظام پزشکی استان شد تا نتیجه نهایی را بررسی و اعلام کنند.

طاهر احمدی با اشاره به اینکه مرجع تشخیص سهل‌انگاری و قصور احتمالی، نظام پزشکی است، گفت: به دلیل اینکه در این دو پرونده شکایتی از دانشگاه صورت نگرفته است، دانشگاه به عنوان مدعی‌العموم در این پرونده عمل می‌کند و همچنین ستادی با حضور رئیس دانشگاه، معاون درمان و معاون بهداشتی دانشگاه و مدیریت درمان استان به منظور رسیدگی به این موضوع فعال است و پیگیر این شرایط خواهد بود.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا کاری نداره، شما برو متخصص پوست.
    شاید 90 درصد شون وقتی نسخه رو نوشت میگه برو داروخانه دکتر فلانی . داروهاتو بگیر. بعد بیا تا برات نحوه مصرفش رو بگم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

سلام
    از همون آغاز پیدایش آدمیزاد , آدم خوب و بد وجود داشته .
    در هر شغل و حرفه ای هم آدمهای خوب و بد حضور دارند .
    سراغ هر صنف و شغلی که برید میخوان بیشترین پول رو از جیبتون دربیارند با گرانفروشی , کم فروشی , بنجل فروشی , تقلب , سرقت , کلاهبرداری و هزار و یک روش دیگه .
    بعضی از وکیلها حتی وقتی میدونند که پرونده و دادخواست به نتیجه نمیرسه باز هم به موَکلشون این رو نمیگند و ازش 50% پول پیش میگیرند و میگن بقیه اش وقتی حکم رو گرفتیم درحالیکه میدونند امکان بُرد صفر هست
    مکانیکها هم بعضیهاشون همینجورند
    سوپری , پارچه فروش , لباس فروش و لوله کش و برقکار و بانکها و مطبها و بیمارستانها و داروخانه ها و بنگاههای املاک و غیره و غیره همشون همیجورند .

بنده رفتم دکتر گفتم بعضی وقتها سرفه میکنم
    برام یه نسخه نوشت به چه درازی و گفت داروهاش نایابه و باید از داروخانه ی بغل مطب تهیه کنم !!!!
    رفتم داروخانه گفت میشه 150 هزار تومن !!!!
    رفتم یه داروخانه ی دیگه گفتند بله همه رو داریم
    گفتم اینا داروی چیه ؟ گفتند داروی آسم !!!!
    یکیش همون اسپری مخصوص آسم بود که 60 هزار تومن پولش بود
    هیچکدوم رو نگرفتم . یک هفته بعد هم سرفه ام خوب شد .

پزشکان هم بشر هستند و مثل همه ی آدمها , کلاهبردار و شارلاتان و دزد و بی وجدان و متقلب و ناوارد و غیره در صنف پزشکان هم پیدا میشه .
    و مثل همه ی مشاغل , در پزشکی هم انسان با وجدان و شریف و یا مومن و باخدا هم پیدا میشه .
    شما باید خودتون رو با علم و دانش و خواندن و شنیدن تجربه ها و توصیه های افراد با تجربه و ضربه خورده اطلاعات خودتون رو بالا ببرین که کمتر ضربه بخورین و هرگز ضربه ی بزرگ نخورین .
    اگه دوست داشتین این تاپیک رو هم به تدریج بخونین و دنبال کنین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •