تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: راهنمایی برای فعال کردن چند دسکتاپ در ویندوز با کارت گرافیک Radeon HD 6670

آخر فروم باز Cyberlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    MACS0647-JD

پيش فرض راهنمایی برای فعال کردن چند دسکتاپ در ویندوز با کارت گرافیک Radeon HD 6670

درود بر شما

چطور میتونم از چند دسکتاپ در ویندوز با کارت گرافیک Radeon HD 6670 استفاده کنم ؟

من میخوام روی یک دسکتاب آیکنهای بازی، روی یک دسکتاپ آیکنهای برنامه های کاربردی، روی یکی دیگه

آیکن درایوها و آیکنهای کنترل پانل و روی یک درایو هم فقط آیکن My Computer و آیکن مرور گر رو داشته باشم،

چون از تعداد زیاد آیکونها روی صفحه متنفرم و دوست دارم که دستکتاپ خلوت باشه میخوام فقط در مواقع نیاز

به هر کدام از دسکتاپ ها که نیاز دارم برم و در مواقع عادی فقط صفحه دستکاپ با آیکن My Computer و آیکن

مرور گر رو داشته باشم. آیا AMD Catalyst Control Center گزینه ای برای اینکار دارد ؟

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

در تنظیمات کنترل پنل کارت گرافیک بستگی به مدلش تنظیمات پیشرفته ای هست مثلا تصویر رو بین چند مانیتور تقسیم میکنه و ... ولی چیزی که شما میگی رو نداره
    شما میتونید Shortcut های برنامه های مختلف را دسته بندی کنید و حتی درون فالدر بریزید تا دسکتاپتون خلوت بشه یا Shortcut های بی استفاده رو حذف کنین...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •