تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 51

نام تاپيک: انتخاب ، معرفی و نقد کامل ACER ASPIRE V5-573G

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض انتخاب ، معرفی و نقد کامل ACER ASPIRE V5-573G

بسمه تعالی
    ماههای گذشته در پی خریدن لبتاپ بودم و همین موجب شد خیلی از مارکها و مدلهای موجود در بازار را بررسی کنم و برندهای متفاوتی را در نظر بگیرم . رنج قیمتی که من قصد خرید داشتم از 2 میلیون تومن تا 4 میلیون تومن متفاوت بود! تعجب نکنید . حاضر بودم برای پرفرمنس خوب و کیفیت بالا تا 4 تومن هم پرداخت کنم . در این مقاله سعی دارم مسیری انتخابم را برای شما تشریح کنم ، لبتاپ خریداری شده را بررسی کنم و چرایی این انتخاب را با شما به اشتراک بگذارم . پیشاپیش از توجهی که می کنید سپاسگذارم و مشتاق انتقادهای شما هستم . همچنین هر سوالی دارید در حد توانم پاسخگو هستم .
    یادش بخیر . یه کیسی داشتم که 12 سال قبل جمعش کردم . همون روز اول هم شاخ نبود . دیگه این اواخر ویندوز ایکس پی رو حدود 15 دقیقه طول می کشید تا بالا بیاره . بعد هم هر تکه اش دیگه از جایی بود . پاورش همون پاور 350 واتی روز اول بود . مادربرد و سی پی یو اش از یه کیس دیگه بود . بعد کارت گرافیکش رو روی یه کیس سوخته پیدا کردم . سه تا رم هم داشت که مجموعا می شد یه گیگ . اما هر کدوم یه فرکانس و یه ظرفیتی داشتند . خلاصه این کیس بدجوری روی اعصاب من بود . سال گذشته تصمیم گرفتم یه لبتاپ بگیرم . و از همون اول می دونستم چه راه سختی در پیش رو دارم ! سقف قیمتی هم که مشخص کردم 3.5 میلیون تومان بود . خودتون بهتر می دونید تو بهمن و اسفند سال قبل خیلی از مدلهای بالای بازار در حدود همین 3.5 قیمت داشتند .
    مدلهایی که همون اوایل در نظر گرفتنم اینها بودند :
    ASUS N550JV
    ASUS N56
    APPLE MACBOOK AIR MD760
    APPLE MACBOOK PRO MD864
    LENOVO Y510P
    و در رده پایینتر هم :
    ASUS K551
    ASUS K56
    LENOVO Z510
    HP N024
    HP N245
    HP 450
    هر کدام از این مدلها محاسن و معایبی داشتند . مثلا LENOVO Y510P رو همون اول بخاطر صفحه کلید زشتش کنار گذاشتم . هر چند کانفیگ خوبی در مقابل قیمت مناسبی داشت . ولی صفحه نمایش بد و ظاهر خیلی ضمختش منو منصرف کرد . داشتم کم کم سمت ASUS N550JV می رفتم ولی قیمت بالای اون در مقابل کانفیگ نسبتا خوبش دو دلم کرده بود . با یکی از دوستام مشورت کردم و با توجه به محدوده نیازی که داشتم گفتم خرید یه لبتاپ سطح بالا با قیمت بالا به صرفه نیست . من لبتاپ را برای وبگردی و تایپ و آرشیو می خواستم . نیم نگاهی هم به مکبوک ایر داشتم که با قیمت 3.350 خودنمایی میکرد . از کیفیت اپل خیلی خوشم می اومد . اما کانفیگش در برابر قیمتش یه مقداری نا عادلانه بود .
    اینجا بود که رسیدیم به اسفند سال گذشته . تصمیم گرفتم خریدم رو به اردیبهشت امسال موکول کنم تا هم قیمتها کمی کاهش پیدا کنه و هم بازار از تب و تاب شب عید بیافته. زهی خیال باطل . از روز 16 فروردین قیمتها بالا رفتند . تا جایی که بعضی مدلها تا 1 میلیون تومن هم تا همین روزهای اخیر افزایش قیمت داشتند . خیلی دنبال سری N ایسوس بودم . خلاصه تکلیف مدلهای بالا به شرح زیر شد :
    ASUS N550JV : قیمت بالا و افزایش قیمت بدون دلیل
    ASUS N56 : عدم موجودی بازار
    APPLE MACBOOK AIR MD760 : صفحه 13 اینچ – قیمت بالا – عدم پشتیبانی از نرم افزارها و زبان فارسی
    APPLE MACBOOK PRO MD864 : صفحه 13 اینچ – قیمت بالا – عدم پشتیبانی از نرم افزارها و زبان فارسی
    LENOVO Y510P : ظاهر زشت – داغ کردن – صفحه نمایش بی کیفیت .
    بعد رسیدم به لپتاپهای رده دوم
    از MSI خوشم نمیومد . این رو می گم شاید بعضی از دوستان به برند MSI علاقه داشته باشند یا از کانفیگ اون خوششون بیاد . ولی من قبلا حدود 10 تا مادربرد از MSI داشتم که همه خراب شدند . واسه همین خیلی ذهنیت خوبی ندارم .
    ASUS K551 علیرغم کیفیت ساخت مناسب نسبتا قیمت بالایی داشت و بعضا به 3 میلیون تومن هم رسید که بنظر من اصلا نمی ارزید . لنوو هم صفحه نمایش و داغ کردنش تو ذوق می زد . البته برخی از دوستان گفته بودند صفحه نمایشش تقریبا خوبه . اما اغلب از کیفیت پایین صفحه نمایشش می نالیدند . اضافه بر اینکه هر دو این لبتاپها کارت گرافیک NVIDIA GT 740M داشتند که از حد متوسط پایینتر بود . یه سری لبتاپها هم بود مثل ASUS X552 یا ACER V3 یا LENOVO G500 که باوجود کیفیت ساخت خوب هر کدوم نقطه ضعفهایی توی پیکربندی داشتند . پس می رسیم به لیست زیر:
    ASUS K551 : قیمت I7 خیلی بالا رفت – نور پس زمینه کیبرد نداشت – گرافیکش 740 بود
    ASUS K56 : تقریبا تو بازار نبود – گرافیک و سی پی یو نسبتا ضعیف بود
    LENOVO Z510 : صفحه نمایش ضعیفی داشت . داغ می کرد. هر چند کانفیگ خوبی داره .
    HP N024 : خیلیا راضی نبودند از اچ پی . گرافیکش AMD بود . هر چند زیبا بود و نسبتا مناسب .
    HP N245 خیلیا راضی نبودند از اچ پی . گرافیکش AMD بود . هر چند زیبا بود و نسبتا مناسب .
    HP 450 : از این مدل اچ پی تعداد نارضایتی ها زیاد بود .

خلاصه حسابی گیج شده بودم . تا اینکه یکی از دوستان بهم ACER V5 رو پیشنهاد کرد . یه بررسی توی سایتها کردم . دیدم نسبتا ازش راضی هستند . اونایی که ایسر داشتند هم از کیفیت قبلی ها راضی بودند . از لحاظ کانفیگ هم خیلی خوب بود و تقریبا همون چیزی که من می خواستم. خلاصه دیگه معطلش نکردم . هر چند تو بازار کم بود اما پیدا کردم و خریدم . تو پست بعدی بررسی و نقد این لبتاپ را می نویسم .

2. 11 کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

نقدش رو کی میزارید>/؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض قسمت دوم : گشودن جعبه

جعبه acer v5 مثل خیلی دیگه از برندهای بازار بک جعبه ساده و با خلاصه ترین چیزهای ممکنه . در جعبه فقط با برچسب acer پلمپ شده بود .

داخل جعبه هم به جز شارژر و دفتر چه های راهنما ، یک سی دی شامل درایور های ویندوز 8 و یک رابط vga وجود داره . لبتاپ داخل یک پارچه ضد خش قرار دارد.

دور صفحه نمایش با یک فیلم پلاستیک شفاف چسبانده شده است

5. 9 کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض بخش سوم - عملکرد

ابتدا اجازه دهید مروری بر مشخصات و کانفیگ دستگاه داشته باشیم :

مشخصات فیزیکی:ابعاد: 20.75 × 255.95 × 381.5 میلی‌متر - وزن: 2.00 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی:Intel Core i7 4500U 1.80GHz up to 3.00 GHz
    حافظه RAM:ظرفیت: 8 گیگابایت - نوع: DDR3
    حافظه داخلی:ظرفیت: یک ترابایت - نوع: هارد دیسک - مشخصات: Serial ATA 5,400rpm
    پردازنده گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 4GB

صفحه نمایش:15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت 1366x768
    امکانات:فاقد درایو نوری Webcam Backlit Keyboard Card Reader Wi-Fi Bluetooth Ethernet Port HDMI Port
    سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - فاقد سیستم‌عامل

قیمت : 2.450.000 تومان

اگر به مارک و برند توجهی نکنیم این کانفیگ می تواند جزو بهترین کانفیگهای بازار باشد . شاید اگر به جای برند ایسر نام سونی یا حتی ایسوس را بگذاریم باید حداقل یک میلیون تومان پول بیشتری بدهیم . اما آیا این ارزانی فقط به خاطر نام برند است ؟ آیا چیزی به نام اسمبل و کیفیت ساخت هم مطرح است ؟ بهتر است قدم به قدم بررسی کنیم :

ایسر در سری aspire v5-573 از کانفیگهای متفاوتی بهره برده است . از cpu i5 4200u تا i7 4500u و در برخی از مدلهایی که به ایران وارد نشده است از cpu i3 نیز استفاده شده است . همچنین از انواع صفحه نمایش معمولی با دقت HD تا صفحه نمایش با پنل ips و دقت Full HD . مدل acer aspire v5 -573G که در این نوشتار بررسی می گردد دارای مشخصاتی برابر با پاراگراف فوق می باشد .

بدنه

بدنه یا کیس V5-573G از ترکیب پلاستیک و فلز ساخته شده است . فریم صفحه نمایش از پلاستیک ساخته شده است در حالیکه کاور آن و همچنین قسمت یکپارچه اطراف کیبورد و استراحتگاه دست از آلومینیم صیقل خورده ساخته شده است . همچنین قسمت پشت لبتاپ یعنی شاسی لبتاپ از پلاستیک مات ساخته شده است . قسمت آلومینیم صیقل خورده یعنی جایی که بیشترین تماس را با دست دارد اثر انگشت کمی به خود جذب می کند . مگر اینکه دست خیس یا کثیف ان را لمس کند!!! به هر صورت این ترکیب فلز و پلاستیک وزن دستگاه را تا 2 کیلوگرم کاهش داده است که برای یک لبتاپ 15.6 اینچی خیلی خوب است . تنها موردی که اینجا بچشم می خورد فاصله ای است که بین درز بندی این فلز و پلاستیک بچشم می خورد . البته من خودم متوجه این موضوع نشدم و در مقاله سایت NOTEBOOKCHEK به آن اشاره شده است .

لولاهای لب تاپ را باید از دو جنبه بررسی کرد . از لحاظ جاگیری خیلی خوب هستند و جای زیاد نمی گیرند و در هنگام بسته بودن هم بچشم نمی آیند . از لحاظ استحکام نسبتا خوب هستند . برای باز و بسته کردن در لب تاپ مشکلی وجود ندارد و نیاز به زور اضافه یا گرفتن قسمت پایین لبتاپ نیست . اما علیرغم اینکه سایتهای بررسی کننده خارجی تعریف کرده بودند از این لولا ها اما به من احساس خیلی مستحکم بودن منتقل نکردند و بیشتر ترجیح می دهم با ملایمت آنرا باز و بسته کنم .
    همچنین سایتهای خارجی عنوان نموده اند که برای دسترسی به اجزا داخل لبتاپ باید کل بخش زیرین جدا شود . این کار به آسانی صورت می گیرد و تعویض قطعات نیز راحت و آسان است .

اتصالات

ایسر اتصالات مناسبی برای ASPIRE V5-573 بکار گرفته است . دو پورت USB2 - یک پورت USB3 - اتصال HDMI - اتصال LAN و یک پورت اتصال تبدیل ایسر.
    جانمایی این پورتها بسیار خوب است . دو پورت USB2 در طرفین لبتاپ قرار دارند که دسترسی به آنها را برای ابزار مختلف خیلی مناسب و راحت میسر می کند . همچنین پورت USB3 را در پشت لبتاپ قرار داده است که با اتصال دستگاههای جانبی به آن نیازی نیست روی میز خودتان را شلوغ کنید .

توجه : عکسها مربوط به سایتهای خارجی است چون عکسهای خودم خیلی خوب نشدند . مثل عکس زیر :

همچنین لبتاپ مجهز به پورت 3.5 میلیمتری هدفون می باشد .

ارتباط

V5-573G از یک Atheros AR5BWB222 WLAN برای ارتباط وایرلس استفاده می کند که سطح ارتباطی خیلی خوبی هم دارد و تا مسافت 30 متری قدرت آنتن خوبی دارد .
    یک پورت اترنت (Realtek RTL8168 هم در پشت لبتاپ تعبیه شده است که به خاطر باریکک بودن لبتاپ قسمت پایین آن حالت فنریت دارد
    همچین لبتاپ از ارتباط بلوتوث 4 هم بهره می برد .

کیبورد
    کیبورد V5-573G کاملا فلت طراحی شده تا به آلترابوک بودن دستگاه کمک کنه . جابجایی کلیدها کم هستند و همین منجر به برخی اشتباهات تایپی می شود و مدتی طول می کشد تا به تایپ کردن با این کیبورد عادت کنید در مقایسه با کیبورد های لنوو یا ایسوس ، کلیدها حالت نرم تری دارند و به شما آن حالت محکم بودن را انتقال نمی دهند هر چند مشکلی هم برای تایپ کردن طولانی مدت وجود ندارد . همچنین کلیدها فاقد حروف فارسی هستند و باید از برچسبها کمک بگیرید . نور پشت کلیدها سفید رنگ است و فقط یک حالت تنظیم روشن و خاموش دارد که با کلید ترکیبی Fn+ F9 نور پس زمینه خاموش یا روشن می شوند . همچنین هیچ چراغی برای خاموش یا روشن بودن CAPS LOCK یا NUM LOCK وجود ندارد .

این هم تصویر نور پس زمینه

تاچ پد

تاچ پد دستگاه حساسیت خوبی داره و فرمانهای چند لمسی را هم به خوبی انجام می دهد . این تاچ پد بصورت یکپارچه ساخته شده است و فاقد کلیدهای راست و چپ کلیک بصورت مجزا می باشد تا سطح دسترسی تاچ پد افزایش پیدا کند . شاید این مورد فقط منجر به این شود که در برخی مواقع فرمانهای راست کلیک یا چپ کلیک را با فرمانهای پیمایش اشتباه بگیرد . اما کارکردن با تاچ پد ابن خطا ها را کاهش می دهد و نهایتا به ماربرد آن عادت می کنید .

صفحه نمایش

هر چند ایسر در برخی مدلهای پایینتر مانند V3 یا برخی از مدلهای V5 از صفحه نمایش فول اچ دی استفاده کرده است اما در مدل خریداری شده صفحه نمایش HD و با رزولوشن 1366*768می باشد . صفحه نمایش براق است و نور محیط را منعکس می کند . اما در مقایسه با صفحه نمایش لنوو یا ایسر بسیار خوب عمل می کند. روشنایی صفحه نمایش بالا است و نسبتا زوایای خوبی را پوشش می دهد . به هر صورت با وجود ینکه صفحه نمایش فول اچ دی نیست اما کیفیت خوبی را منعکس می کند و من با آن مشکلی نداشتم .

کارایی سیستم

هر چند من نیاز به کار سنگین با لبتاپ نداشتم اما در موارد تست انجام شده سیستم قابلیت خوبی داشت . پرسسور Intel i7-4500U هر چند جزورده های U اینتل است اما کارایی خوبی دارد . در رندر گیری سه بعدی از اتوکد خوب عمل کرد . همچنین با وجود یک کول پد دمای لب تاپ در کاربردهای عادی بسیار پایین و در رندر گیری و بازی هم بصورت طبیعی بالا رفت

بازی که نصب کردم call of dutu : ghost بود که بخوبی و با رزولوشین متوسط به راحتی بازی می شد . فقط دمای قسمت بالای کیبورد بالا رفت . البته همانطور که ذکر شد از یک کول پد نیز استفاده شده است .

کارت گرافیک این سیستم شامل یک گرافیک اینتل که با سی پی یو پیکربندی شده است و یک گرافیک مجزای nvidia geforce 750 با 4 گیگ رم مجزا و پهنای باند 128 بیت می باشد . این میزان گرافیک برای یک لب تاپ در رده آلترابوک بسیار عالی است و از پس اکثر کارهای سنگین گرافیکی و بازی های روز بر می اید . این چیپست مشابه چیپست لبتاپهای گرانقیمتی مانند asus n55jv یا macbook pro me294 می باشد .

هارد دیسک

این لبتاپ از یک هارد 1 ترابایتی وسترن دیجیتال استفاده می کند . هارد فاقد صدای خاصی می باشد . سرعت دسترسی هارد 5200 می باشد . متاسفانه در پیکر بندی این لب تاپ از هارد ssd استفاده نشده است . اما خبر خوش این است که درگاه mSata برای نصب ssd بر روی مادربرد وجود دارد و می توانید بعدا این هارد را اضافه کنید .

عکس فوق درگاه mSATA را نشان می دهد .
    دسترسی به هارد دیسک برای تعویض بسیار راحت و به اسانی صورت می گیرد .

عکس فوق هم هارد دیسک لب تاپ را نشان می دهد . دو عکس بالایی از سایتهای خارجی گرفته شده است .

صدای سیستم بسیار پایین است و با وجود کول پد عملا صدایی از سیستم فن لبتاپ نمی شنوید .

اسپیکر ها
    بدون اغراق صدای تولیدی ایسر v5-573G در صسطح بسیار خوبی است . با 4 عدد اسپیکر و صصدای دالبی شما از قدرت صدای بسیار خوبی برخوردار هستید . صدا واضح و شفاف است . و شنیدن موسیقی بسیار لذت بخش است . در یکی از مقالات بررسی خارجی نوشته شده بود که اسپیکر ها از خود محفظه کیس برای تشدید صدا و شفاف سازی آن استفاده می کنند

باتری

باتری این لبتاپ یک باتری لیتیوم پلیمر
    سلولی است که امکان تعویض بصورت دستی هم وجود ندارد . در بررسی اولیه با اتصال وای فای باتری تقریبا 7 ساعت دوام آورد که برای یک لبتاپ 15.6 اینچی بسیار خوب است . که احتمالا بدون اتصال به وای فای به مرز 9 ساعت نیز می رسد . باتری در عرض 4 ساعت بصورت 100 در صد شارژ می گردد. چیزی که درر بررسی های سایتهای خارجی نوشته شده با کارکرد بیشترین توان در حدود 2 ساعت یا بیشتر باتری پاسخگو می باشد .

جمع بندی

یک آلترا بوک سبک و قوی . با کارت گرافیکی مجزا و قدرتمند nvidia gt 750 عملا از پس کارهای گرافیکی و بازی های روز بر می آید . همچنین با وزن سبک 2 کیلوگرم در مقایسه با سایز 15.6 اینچی به راحتی می تواند همه جا همراه شما باشد . شاید تنها نقیصصه ای که به ورژن وارد شده به ایران بشود گرفت نداشتن صفحه نمایش فول اچ دی است هر چند صفحه نمایش فعلی هم کیفیت خوبی دارد و اذیت نمی کند. لب تاپ ویندوز 8.1 ر کمتر از 15 ثانیه لود می کند . در تمامی کارهای روزانه سریع و پاسخگو است و با باتری خوب همه جا شما را همراهی می کند .
    هر چند بعلت آلترا بوک بودن فاقد دی وی دی درایو است اما این موضوع عملا نقیصه ای نیست . در طول مدت استفاده از لب تاپ علیرغم خرید یک دی وی دی رایتر اکسترنال فقط یک مرتبه برای نصب درایور ها از آن استفاده کردم .
    باز هم بعلت ساخت بسیار باریک این لب تاپ در کارهای سنگین و بدون کول پد دمای قسمت بالای کیبورد بالا می رود که آزار دهنده نیست و به قابلیتهای لبتاپ صدمه ای نمی زند .
    شاید مهمترین نقیصه لبتاپ نبودن چراغهای caps lock و num lock باشد .
    به هر صورت اگر خواهان یک لبتاپ سبک - پرقدرت و راحت هستی منمی توان acer spire v5-573 g را پیشنهاد کنم بدون اینکه بخواهید بخشی از پولتان را صرف برند یا مارک دستگاه کنید .

در پایان هر سوالی در مورد این لبتاپ یا مشاوره ای خواستید یا هر گونه تستی که مد نظرتان هست بفرمایید .

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

بررسی فوق العاده ای بود و زحمت کشیدی.

نکته ای که باید اضاقه کنم اینه که با توجه به داشتن یه پورت اضافی mSATA در ابن لب تاپ ، حتما توصیه میکنم که خریداران این لب تاپ یه هارد ssd 128 گیگ رو در برنامه خرید خود بگنجانند و کل ssd رو به عنوان درایو c و محل نصب ویندوز و برنامه ها منظور کنند. ابنطوری ابن لب تاپ واقعا تکمیل میشه. در ابنصورت با نصب ویندوز و برنامه ها بر روی ssd و آرشیو فایلها در هارد مکانیکی یک ترا بایتی ، ترکیبی فوق العاده از سرعت و ظرفیت را خواهید داشت. در چندین ریویو در مقالات خارجی عتوان شده که با نصب یک هارد ssd ، راندمان کلی سیستم به طور میانگین حداقل تا 30 درصد بالا میره ، هرچند در برخی موارد و کاربردها مثل بوت شدن سیستم ، کپی کردن فایلها ، 400 درصد هم افزایش کارائی داریم.

8. 5 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بررسی فوق العاده ای بود و زحمت کشیدی.

نکته ای که باید اضاقه کنم اینه که با توجه به داشتن یه پورت اضافی mSATA در ابن لب تاپ ، حتما توصیه میکنم که خریداران این لب تاپ یه هارد ssd 128 گیگ رو در برنامه خرید خود بگنجانند و کل ssd رو به عنوان درایو c و محل نصب ویندوز و برنامه ها منظور کنند. ابنطوری ابن لب تاپ واقعا تکمیل میشه. در ابنصورت با نصب ویندوز و برنامه ها بر روی ssd و آرشیو فایلها در هارد مکانیکی یک ترا بایتی ، ترکیبی فوق العاده از سرعت و ظرفیت را خواهید داشت. در چندین ریویو در مقالات خارجی عتوان شده که با نصب یک هارد ssd ، راندمان کلی سیستم به طور میانگین حداقل تا 30 درصد بالا میره ، هرچند در برخی موارد و کاربردها مثل بوت شدن سیستم ، کپی کردن فایلها ، 400 درصد هم افزایش کارائی داریم.
    دم شما هم گرم. اتفاقا كسي كه اولين بار اين لبتاپ خوب رو پيشنهاد كرد شما بودين. ممنون از راهنمايياتون.
    اين نقد رو به دوست عزيزم parsicola تقديم مي كنم

10. 4 کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

هر چقدر با این لبتاپ ئبیشتر کار می کنم بیشتر باهاش حال می کنم . خیلی خوش دست و راحته و صدای فنش اصلا در نمیاد . دارم تحریک می شم و اسه خرید یه ssd....

12. 2 کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان در خصوص بازی Call Of Duty: Ghosts بعنوان یکی از بازی های با گرافیک بالا :
    بدون اتصال به برق و با باتری به خوبی بازی را اجرا کرد و بدون هیچ تاخیر و لگ می شد بازی را روی تنظیمات متوسط بازی کرد . که این موضوع قابل توجه است در حالی که خیلی از لبتاپها بدون شارژر و با باتری فقط روی گرافیک intel hd کارایی دارند ، اما این لبتاپ بخوبی از پس اجرای بازی برآمد .
    بدون کول پد در قسمت های پایین و کیبورد دستگاه هیچ گونه گرمای خاصی دیده نشد . اما در قسمت بالای کیبورد قسمت آلومینیمی داغ شد و گرمای زیادی در آن قسمت تولید شد . با استفاده از کول پد این دما کاهش یافت .
    در مجموع به خوبی می توان از این لبتاپ برای اجرای بازی های روز استفاده نمود . اما مانند همه لبتاپهای دیگر استفاده از یک کول پد در هنگام اجرای بازی یا گرافیک سنگین نیاز است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام داداش اول از همه بهم بگو چند خریدی اینو؟!
    الان نزدیک 2 ماه بود میخواستم لپ تاپ بخرم کل بودجم هم 2500 بود که میخواستم یه لنوو زد510 بخرم که شد2700 دیگه نمیتونم بخرم

.
    راستش من نهایت کار سنگینم با اتوکد و بازی پیس )) بنظرت این لپ تاپ میتونه اتوکد ها و پیس های 2 سال دیگه رو هم خوب بالا بیاره؟!
    دوم اینکه با گشتو گذار تو اینترنت چقدر شارژ نگه میداره
    سوم ایا مثلا میشه ازش بدون کول پد تو پیس یا اتوکد استفاده کرد؟ من تو شمالم اینجا نهایت دما تو تابستون به 35 میرسه تو خونه هم ک طبیعتا همیشه پایین 30 درجه هست!!!
    با این تفاسیر بنظرت اینو بخرم؟ با توجه به اینکه وقت بازی و اینجور چیزا هم ندارم با اینکه19 سالمه ولی بلاخره یه پیس رو باید هر هفته زد
    )یه دنیا ممنون اگه میشه همه رو جواب بده
    Last edited by esmaeil3; 05-05-2014 at 15:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

راستی موقع دانلود اینا هم داغ میشه؟!

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •