تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: اینترنت آشنای اول ( مخابرات گیلان)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

درسته که اینترنت محابرات (آشنای اول) حجم رو الکی کم میکنه؟ کسی تجربه داره؟
    سیستم ساعت رایگان شب تا صبحش چطوره سرعت؟
    بله من تست کردم. خیلی هم سریع کم میشه. مثلا یک مقاله متنی معمولی با حجم ده پانزده کیلو بایت باز میکنم و شروع به مطالعه میکنم و در این مدت چراغ ACT مودم رو هم زیر نظر میگیرم که دیتا رد و بدل نشه و بعد از پایان مطالعه پهنای باند باقی مانده را بررسی میکنم و میبینم که مثلا 30 مگ پریده. من زیاد اهل دانلود بازی و فیلم و اینها نیستم و مصرفم همیشه خیلی پایین بوده. مثلا قبل از این که اینترنتم وصل بشه ناچار شدم GPRS یه هفته ای با حجم 400 مگابایت بگیرم که تا اخر هفته هنوز 50 مگابایتش باقی مونده بود. البته عکس ها رو بلوک کرده بودم. اما الان 5 روز نشده 2 گیگ از حجمم کم شده. انگار که یه بشکه اب با یه سوراخ گنده کف بشکه. اینطوری پیش بره باید تا اخر ماه 10 گیگ دیگه بگیرم که میشه 33 تومن. چرا این کار رو نکنن وقتی کلی پول توش هست و ظاهرا خطری هم تهدیدشون نمیکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

درسته که اینترنت محابرات (آشنای اول) حجم رو الکی کم میکنه؟ کسی تجربه داره؟
    سیستم ساعت رایگان شب تا صبحش چطوره سرعت؟
    هی وای بر من!!
    ماجرای منو بعد از کلی شکایت کردن رو بشنوید:
    همونطور که قبلا گفته بودم من رفتم به سایت بازرسی و شکایت کردم.
    هیچ جوابی نیومد و همچنان نوشته بود در حال بررسی
    دفعه دوم رفتم و شکایت زدم و هر چی از دهنم در اومد دیگه بهشون گفتم.
    تا اینکه دقیقا 2 روز پیش باهام تماس گرفتن که آقا ما داریم میایم خونتون واسه بررسی مشکل ؛ خونه باشید تا برسیم

هیچی بالاخره اومدن و ایرادگیری از اینکه خط تلفن مشکل داره و فلان و بهمان شروع شد.ولی وقتی SNR مودمم رو دیدن که 37 روی 17 هست دیگه جا خوردن
    بالاخره هر چی حرف بیخود زدن واسه توجیه اینکه چرا سرعت پایین میاد منم جوابشون رو دادم در نهایت طرف گفت میدونم حق با شماست ولی این سیاست مخابراته و شما نمی تونید انتظار داشته باشید سرعتتون مثل قبل خوب بشه.تازه پیشنهاد داد که بیام سرعت 10 مگ بگیرم منم گفتم حتما من 1 مگ گرفتم شما داری دایل آپ تحویل میدی 10 مگ بگیرم حتما 128 تحویل میدی دیگه
    در نهایت کار به نتیجه نرسید و صورت جلسه کردن که وضعیت خط خوبه ولی سرعت در بعضی ساعات خیلی کم میشه
    داشتن میرفتن طرف برگشت گفت
    "شما تا حالا شده ترافیکتون خود به خود کم بشه؟"
    منم گفتم نمی دونم تا حالا توجه نکردم؛چطور مگه ؟
    اونم گفت هیچی

پس این هم یه نوع دزدی سازمان یافته از شیاد اوله
    هم سرعت رو به عمد پایین میاره و هم ترافیک رو می دزده
    خدایا تو ریشه اینا رو بخشکون
    از دست ما که کاری بر نمیاد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

بله، شیاد اول اسم مناسبیه برای این شرکت. هم سرعت رو میارن پایین هم ترافیک میدزدن. دانلود رایگان شبانه هم تعطیل، حد اقل برای ما. من به تمام کسانی که از اینترنت شیاد اول استفاده میکنند توصیه میکنم که یک نرم افزار مانیتورینگ پهنای باند روی سیستم هاشون نصب کنند و به اعداد و ارقامی که اونها تحویلتون میدن اعتماد نکنید. من همین دیروز اینترنتم رو َشارژ کردم. و فقط چند ساعت استفاده کردم. تو این مدت سایتشون میگه که 375 مگ مصرف شده و DU Meter میگه 250. کاملا مشخصه که ترافیک رو با یک ضریب کم میکنند. اسمش رو میتونیم بزاریم ضریب دزدی. فرمولش رو خودتون پیدا کنید.

4. 2 کاربر از Zhezh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام یه سوال این دانلود رایگان شبانه شامل تمام تعرفه ها میشه یا تعرفه های خاص؟؟شامل 512 یک ماهه میشه؟؟

6. این کاربر از mhsmhsmhs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت amirlajizad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

داداش من خط پنج رشت دارم!
    بعضی وقتا چراغ ای دی اس ال و اینترنت هی خاموش میشن روشن میشن تقریبا یکی دو روز کامل اینجوری میشه بعد دوباره واسه یه مدتی درست میشه! میخواستم بدونم شما هم تا حالا همچین مشکلی داشتین؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام یه سوال این دانلود رایگان شبانه شامل تمام تعرفه ها میشه یا تعرفه های خاص؟؟شامل 512 یک ماهه میشه؟؟
    بله شامل همه سرويس ها جز ٥ مگ و ١٠ مگ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

ساعت رایگانش از چند تا چنده ؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ساعت رایگانش از چند تا چنده ؟؟؟
    ١ تا ٧

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

با همه این اوصاف : از آشنای اول دست کشیدین ؟
    من 3 ساله اندیشه ثبت زده بودم ! بعد از پارس وی و شاتل و دامون نت ! که یهو از ماه قبل سرویس جدیدای اندیشه انگاری منتقل شدن به آشنای اول ! از این ماه که گندترین سرعتهارو داشتم و بالای 20 کیلو سرعت ندیدم !از طرفی : به صورت ابلهانه نامحدود حذف شده و چنتا شر و ور غیر واقعی اضافه شد ه! که اصلا یک صدم واقعیتش نیست ! با اتمام شارژ میرم جمع آوری میزنم !

13. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

میدونم این پست یکم قدیمیه.راستش اینقد از این اینترنت مخابرات متنفرم که حد نداره. من قبلا اندیشه داشتم که منتقل شد مخابرات چون نا محدود نداشت رفتم سرویسمو جمع کنم دوباره ببرم اندیشه.وقتی رفتم اندیشه گفتن مخابرات نامحدود اورده دوباره زنگ زدن که جمع اوری رو کنسل کنن.دو سه ماهی با نامحدود سر کردم که دوباره مخابرات نامحدودشو برداشت و سرویس 5 گیگ گذاشت که اونم وقتی دانلود میکنم تو یه هفته تموم میشه.دارم دیوونه میشم. تازشم بعضی روزا قطع بود .روزایی هم که وصل بود همش قطع و وصل میشد. زنگ هم که میزنی درست و حسابی راهنمایی نمیکنن و میخوان کارشناس بفرستن که پول بگیرن در صورتی که بیشتر شرکتا پشت تلفن بدون هیچ منتی ادمو راهنمایی میکنن. یه بار میخواستم شاتل بگیرم که شنیدم چند ماه طول میکشه وصل شه دیگه بیخیالش شدم ولی الان پشیمونم. خدا بگم چیکارشون کنه که ملتو الاف کردن.همین الان که این متنو دارم مینویسم دوبار نتم قطع شد... دیگه مطمئنا جمعش میکنم .اینقد اعصابم خورددددددددده

15. این کاربر از َAT.Star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •