تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: مشکل نصب visual studio در ویندوز 8.1

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    وقتی ازیک سری کنترلها مثل picture box یا text box استفاده میکنم برنامه restart می شود
    برای رفع مشکلتان پیشنهاد میکنم آخرین بروزرسانی نسخه فعلی تان را دانلود و نصب کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا حتی میتوانید آخرین نسخه 2013 را که پایدار ترین نسخه موجود است را در دو ویرایش رایگان و کامل دانلود کنید:
    کد:
    موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

برای رفع مشکلتان پیشنهاد میکنم آخرین بروزرسانی نسخه فعلی تان را دانلود و نصب کنید:
    کد:
    یا حتی میتوانید آخرین نسخه 2013 را که پایدار ترین نسخه موجود است را در دو ویرایش رایگان و کامل دانلود کنید:
    کد:
    موفق باشید.
    باسلام
    دوست عزیر نسخه 2013 را نصب کردم بازم مشکل همان هست بدون اینکه درنصب مشکلی داشته باشم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

Change compatibility settings manually

These steps will not work with programs that are part of Windows, like Paint or Windows Media Player, or with apps you get from the Windows Store.

• Swipe in from the right edge of the screen, and then tap Search.
      (If you're using a mouse, point to the upper-right corner of the screen, move the mouse pointer down, and then clickSearch.)
    • Enter the name of the program in the search box, press and hold (or right-click) the search result, and then tap or clickOpen file location.
    • Press and hold (or right-click) the program icon, tap or click Properties, and then tap or click the Compatibility tab.
    • Select one or more of the settings (see the table below for more info).
    • If you want to apply the settings for that program to all accounts on the PC, tap or click Change settings for all users. You might be asked for an admin password or to confirm your choice.
    • When you're done, tap or click OK.

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    اما وقتی ازیک سری کنترلها مثل picture box یا text box استفاده میکنم برنامه restart می شود .ممکنه راهنمایی کنید .
    دوست عزیر نسخه 2013 را نصب کردم بازم مشکل همان هست بدون اینکه درنصب مشکلی داشته باشم .
    کنترل هایتان از موارد استاندارد خود دات نت هستند (بور نمونه کنترلرهای DevComponent که نیستند؟!)
    کل محتویات داخل پوشه %TEMP% را حذف کنید (همین نام را مستقیم در MyComputer وارد کنید) سپس با راست کلیک و run as Admin وارد Visual Studio شوید و اعمالی که موجب خطا میشود را تکرار کنید...
    پس از بروز مشکل مجدد به پوشه %TEMP% بروید و دنبال یک فایل متنی که گذارش خطای رخ داده است بگردید، فایل مذکور را یافته و در جایی آپلود کنید و اینجا لینک بدهید تا بتوان اطلاعات بیشتری از دلایل وقوع خطا بدست آورد
    البته اگر امکانش را دارید میتوانید به نصب مجدد ویندوز هم فکر کنید...
    موفق باشید.

6. این کاربر از ali_i3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام ببخشید من دوتا مشکل دارم یکی این که فایل سی کامپیوترم خیلی پره ولی چیز زیاد و حجیم خاصی ندارم چندتا برنامه عادی مثل افیس و ... دارم فقط نمیدونم چیکارش کنم
    دومم این که من برنامه
    visual studio رو نصب میکنم کللللیییی میخونش بعدهم یه ارور میده و اجرا نمیشه یه بارم بعد کلی خوندن بازش کرد با خاموش روشن کردن سیستم دوباره همونطور شد الانم کلا پاکش کردم
    درود . برای نصب باید درایو سی جا داشته باشد .
    اگر فایلی در ان ندارید باید با نرم افزار مدیریت پارتیشن فضای اون رو زیاد کنید . در مورد ارور هم تصویرش رو ارسال کنید تا بررسی شود

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •