تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 45 از 45

نام تاپيک: بررسی بهترین سرویس اینترنت پر سرعت برای بازی های آنلاین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

من از شاتل با پهنای باند ۸ مگ مخصوص Game استفاده میکنم،و راضی هم بودم (تقریبا) چون مشکل DNS رو آخر خودم درست کردم،بازی من Tom Clancy Rainbow Six هستش و تا قبل از update جدید operation health همه چی قابل تحمل بود،ولی از یک طرف آپدیت جدید و از طرف دیگه پکت لاست خارج از شبکه پینگ ۱۰۰ من رو رساند به ۵۰۰.البته الان پکت لاست مثلا حل شده ولی پینگ ۱۰۰ من شده در بهترین حالت ۱۴۰ یا گاهی ۱۸۰ که به این فکر افتادم که دیگه تمدید نکنم.شما چی میگین دوستان؟

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

من از شاتل با پهنای باند ۸ مگ مخصوص Game استفاده میکنم،و راضی هم بودم (تقریبا) چون مشکل DNS رو آخر خودم درست کردم،بازی من Tom Clancy Rainbow Six هستش و تا قبل از update جدید operation health همه چی قابل تحمل بود،ولی از یک طرف آپدیت جدید و از طرف دیگه پکت لاست خارج از شبکه پینگ ۱۰۰ من رو رساند به ۵۰۰.البته الان پکت لاست مثلا حل شده ولی پینگ ۱۰۰ من شده در بهترین حالت ۱۴۰ یا گاهی ۱۸۰ که به این فکر افتادم که دیگه تمدید نکنم.شما چی میگین دوستان؟
    به علت جابجایی مسیر ها بین ISP ها پیمگ کم و زیاد میشه
    140 پینگ بدی نیس ولی برای گیم آنلاین 100 خوبه (میتونی از وی پی ان های کاهش دهنده پینگ استفاده کنی)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من با فن اوا تو رينبو سيكس پينگ 200 دارم( تازه اگه مهربون باشه) . دارم خونه رو عوض ميكنم ميخوام ايرانسل بگيرم اما دو دلم .يكي ميگه خوبه يكي ميگه بده .پيشنهادتون چيه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

ممنون،ولی روی ps4 هستم.کلی نامه امضا کردیم از همه جای دنیا حتی غرب امریکا،فرانسه،که یوبی سافت دوباره هاست ما باشه.اما تا اینجا که انگار نه انگار.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •