تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: شبکه کردن دو کامپیوتر خانگی با دو مودم وایرلس بدون اینترنت؟

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

دوست عزیز من یک مطلب آموزشی در انجمن قرار دادم اون رو با دقت بخونی بعد بگو کجا مشکل داری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من میگم میخوام دو تا کامپیوتر رو شبکه کنم چه ربطی به اینترنت داشت؟

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

من میگم میخوام دو تا کامپیوتر رو شبکه کنم چه ربطی به اینترنت داشت؟
    ربطش اینه که نمیشه دو تا مودم از نوعی که شما دارید رو به صورت وایرلس به هم ارتباط داد علتش رو اونجا گفتم . شما فقط به اون مودم چهار پورت نیاز داری و هر دو سیستم باید با کابل شبکه به پورتهای لن مودم وصل تا با هم شبکه بشن . همین

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

دوستان من این کار ها رو انجام دادم ولی در قسمت نتورک اسم سیستم دیگه نمیاد

سوال
    دوستان یه مودم چهار پورت دارم
    دو تا سیستم خانگی که ویندوز 7 32 بیتی نصب هست
    الان هر دو سیستم اینترنت دارن و مشکلی نیس
    من میخوام دو تا سیستم هم روی هم شر بشن و بتونم به درایو های همدیگه دسترسی داشته باشن بدون اینکه اینترنت از کار بیافته
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ جواب
    جواب
    خوب دوست عزیز همین که هر دو سیستم با هم به مودم وصل هستند یعنی نصف راه رو رفتی روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و پراپرتیس رو بزن در صفحه باز شده مقابل گزینه workgroup ببین چی نوشته اگه هردو نوشته WORKGROUP که خوبه اما اگه این طور نبود ابتدا روی گزینه change setting در سمت راست سپس روی گزینه Change کلیک کن و نام ورک گروپ رو مانند سیستم دیگه تغییر بده مهم نیست چی باشه فقط باید یکسان باشند . بعد از تایید هم سیستم را باید ری استارت کرد . حالا کافیه هر فولدری رو که دوست داری شیر کنی فقط تا چیزی شیر نشه اون سیستم تو شبکه دیده نمیشه. کل این کارها هیچ ربطی به اینترنت نداره.
    من از هر کدوم از سیستم ها یک درایو رو شر کردم ولی در قسمت نتورک فقط مودم رو دارم
    brodvam adsl roter

این سئوال من رو جواب بدید ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام منظورم از "هر دو نوشته WORKGROUP " یعنی تو هر دو سیستم باید ورک گروپ یکسان باشه ممکنه تو یک بستر شبکه بیش از یک ورک گروپ موجود باشه به همین دلیل یستمهای یک گروه باید ورک گروپ یکسان داشته باشند اما کامپیوتر نیم نباید یکی باشه. بهتره در ابتدای کار فایوال ویندوز رو غیر فعال کنید اگه از انتی ویروس هم استفاده میکنید موقتآ اون رو غیر فعال کنید همچنین در مسیر کنترل پنل - نتورک اند شیرینگ سنتر - چنج ادونسد شیرینگ سنتر - هوم اند ورک و پابلیک تمام گزینه ها رو on کنید
    به تصویر زیر دقت کن دو سیستم با ورک گروپ NET و دو سیستم با ورک گروپ MYNET به هم شبکه شدند سایر سیستمها فایلهای شیر شده در این دو گروه رو نمیبینند هر گروه هم فقط به شیرینگ خودشون دسترسی دارند هرچند که همه از طریق یک سوئیچ به هم مرتبط هستند

Last edited by star254; 04-05-2014 at 17:54.

5. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

ربطش اینه که نمیشه دو تا مودم از نوعی که شما دارید رو به صورت وایرلس به هم ارتباط داد علتش رو اونجا گفتم . شما فقط به اون مودم چهار پورت نیاز داری و هر دو سیستم باید با کابل شبکه به پورتهای لن مودم وصل تا با هم شبکه بشن . همین
    شما مثل اینکه اصلا نفهمیدی من چی میخوام و چکار میخوام بکنم من میگم بیسیم باشه تو میگی کابل شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

شما مثل اینکه اصلا نفهمیدی من چی میخوام و چکار میخوام بکنم من میگم بیسیم باشه تو میگی کابل شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    من میفهمم شما هنوز نفهمیدی با این امکاناتی که داری نمیشه اون دوتا مودم رو به هم ارتباط داد باید یکی از اون دوتا مودم رو رد کنی جاش یه کارت شبکه وایرلس یا یه روتر وایرلس بگیری . مکه هر چی وایرلس بود میتونه با یه وایرلس دیگه ارتباط برقرار کنه اینجوری دیگه معنا نداشت اکسس پوینت یا روتر وایرلس ساخته بشه . هنوز به کسی بابت کمکی که سعی دارند به شما بکنند پولی ندادی که با این لحن صحبت میکنی اون تصویر هم برای شما نبود که به خودت گرفتی بابت وقتی هم که از شما گرفتم عذر تقصیر. شما رو به خیر ما رو به سلامت
    Last edited by star254; 04-05-2014 at 20:49.

8. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اگه پوشه شر کردی everyone رو هم در choose people to share with انتخاب کن شاید درست شد !
    Last edited by leo.unique; 04-05-2014 at 21:03.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

من میفهمم شما هنوز نفهمیدی با این امکاناتی که داری نمیشه اون دوتا مودم رو به هم ارتباط داد باید یکی از اون دوتا مودم رو رد کنی جاش یه کارت شبکه وایرلس یا یه روتر وایرلس بگیری . مکه هر چی وایرلس بود میتونه با یه وایرلس دیگه ارتباط برقرار کنه اینجوری دیگه معنا نداشت اکسس پوینت یا روتر وایرلس ساخته بشه . هنوز به کسی بابت کمکی که سعی دارند به شما بکنند پولی ندادی که با این لحن صحبت میکنی اون تصویر هم برای شما نبود که به خودت گرفتی بابت وقتی هم که از شما گرفتم عذر تقصیر. شما رو به خیر ما رو به سلامت
    این مودمها قابلیت روتر هم دارند برو توی اون لینکها که گذاشتم ویزژهگیهاشون رو ببین

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

سلام از تذکر شما ممنونم لینکی هم اشاره داشتین دیدم اما ظاهرآ مودم هایی که این دوستمون تصویر اونها رو در صفحه 2 نمایش دادن هیچکدوم قابلیت WDS ندارند .
    اشتباه میکنی قابلیتشو دارن

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

دوست عزیز کاش مدل و نوع مودم ها رو گفته بودید !!! اگه هر دو قابلیت WDS را داشته باشند راحت هس

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مثل اینکه دارن حالا باید چکار کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •