تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 56

نام تاپيک: شبکه کردن دو کامپیوتر خانگی با دو مودم وایرلس بدون اینترنت؟

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

فکر رو ولش اگه مطم.ن نیستی پاسخ نده من دنبال یه کار بلد هستم
    شما که ماشالله خودت آخر فروم بازی چرا؟ دوستانی که راه حلی رو پیشنهاد میدن از وقت و هزینه خودشون مایه میزارن تا مشکلی از کسی باز بشه برخورد گرم شما نوعی تشویق برای اونهاست . شما هنوز بدیهی ترین سوال رو جواب ندادین . دو تا مودم از هم چقدر فاصله دارند ؟ تو یک اطاق هسنتد یا نه اگه نه تو یک طبقه هستند یا نه اگه نه تو یک ساختمان هستند یانه ؟ هرکدوم از این حالتها شرایط خاص خودشون رو داره . اما اگه قصد دارین دو مودم رو فقط به صورت وایرلس به هم ارتباط بدین حتی اگه کنار هم باشن این کار شدنی نیست .

2. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

شما که ماشالله خودت آخر فروم بازی چرا؟ دوستانی که راه حلی رو پیشنهاد میدن از وقت و هزینه خودشون مایه میزارن تا مشکلی از کسی باز بشه برخورد گرم شما نوعی تشویق برای اونهاست . شما هنوز بدیهی ترین سوال رو جواب ندادین . دو تا مودم از هم چقدر فاصله دارند ؟ تو یک اطاق هسنتد یا نه اگه نه تو یک طبقه هستند یا نه اگه نه تو یک ساختمان هستند یانه ؟ هرکدوم از این حالتها شرایط خاص خودشون رو داره . اما اگه قصد دارین دو مودم رو فقط به صورت وایرلس به هم ارتباط بدین حتی اگه کنار هم باشن این کار شدنی نیست .
    دقیقا درست میفرمایید ولی سطر آخر؟ چرا؟
    فکر کنم شدنی باشه قابلیت WDS برای همین مورد هست لینک گذاشتم کامنت قبلی

4. این کاربر از akbarnet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

دقیقا درست میفرمایید ولی سطر آخر؟ چرا؟
    فکر کنم شدنی باشه قابلیت WDS برای همین مورد هست لینک گذاشتم کامنت قبلی
    سلام از تذکر شما ممنونم لینکی هم اشاره داشتین دیدم اما ظاهرآ مودم هایی که این دوستمون تصویر اونها رو در صفحه 2 نمایش دادن هیچکدوم قابلیت WDS ندارند .

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

فاصلشون رو که گفتم 7 الی 8 متری هست توی یک طبقه هستن یکی توی هال یکی توی اتاق که درش روبروی هال باز میشه آخه اینطوری که شماها جواب میدید یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه آدم گیج میشه باید کسی که پاسخ میده خودش این کار رو کرده باشه عکس مودم ها رو گذاشته بودم اما مدلشون رو هم میگم اینهان:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

13

تو دنیای کامپیوتر همیشه یه راهی هست... ولی برای مودم معمولی نیست!!.... مدل دقیق مودمتون رو بنویسید.... هرچند همونطور که گفتم، احتمالا! نشه.....

و شما از کجا میدونی من کاربلد نیستم؟!

برای بررسی WDS، توی تنظیمات مودمتون باید باشه(تب اینترفیس ستاپ، قسمت وایرلس).... برا من که ظاهرش شبیه مال شماست این قسمت رو داره... ببینید برای شما هم هست یا نه؟ طبق تنظماتی که دوستمون گفته انجام بدین....
    برای وارد شدن به تنظیمات مودم پسورد مگه نمیخواد؟ خوب یکی از مودمها تنظیمات آی اس پی توش ست شده یوزر و پسورد رو از کجا بیارم اگه خودم یه یوزر و پسورد بدم تنظیماتش نمیریزه به هم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

دوست عزیز کاش مدل و نوع مودم ها رو گفته بودید !!! اگه هر دو قابلیت WDS را داشته باشند راحت هس

مدلهاشون رو گذاشتم

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

اون گلدوب مودم جالبی نیست هی تنظیمات اینترنت که آی اس پی میذاره خودبخود میریخت به هم و چراغ ای دی اس الش خاموش میشد و ده یار هی میبردمش خدمات دهنده دوباره تنظیمش کنه هر دفعه هم 5 تومن میگرفت البته چند بارش هم پول نگرفت دیگه خسته شدم رفتم یه تی پی لینک گرفتم حالا اون یکی موند سر دلم گفتم ببینم میشه برای شبکه کردن ازش استفاده کرد یا نه البته ضمانت هم داره هنوز ببینم عوض میکنن یا نه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

فاصلشون رو که گفتم 7 الی 8 متری هست توی یک طبقه هستن یکی توی هال یکی توی اتاق که درش روبروی هال باز میشه آخه اینطوری که شماها جواب میدید یکی میگه میشه یکی میگه نمیشه آدم گیج میشه باید کسی که پاسخ میده خودش این کار رو کرده باشه عکس مودم ها رو گذاشته بودم اما مدلشون رو هم میگم اینهان:

دوست عزیز من یک مطلب آموزشی در انجمن قرار دادم اون رو با دقت بخونی بعد بگو کجا مشکل داری
    Last edited by star254; 03-05-2014 at 19:23.

11. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال kaivanika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    اتاقم

پيش فرض

دوستان من این کار ها رو انجام دادم ولی در قسمت نتورک اسم سیستم دیگه نمیاد

سوال
    دوستان یه مودم چهار پورت دارم
    دو تا سیستم خانگی که ویندوز 7 32 بیتی نصب هست
    الان هر دو سیستم اینترنت دارن و مشکلی نیس
    من میخوام دو تا سیستم هم روی هم شر بشن و بتونم به درایو های همدیگه دسترسی داشته باشن بدون اینکه اینترنت از کار بیافته
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
    جواب
    خوب دوست عزیز همین که هر دو سیستم با هم به مودم وصل هستند یعنی نصف راه رو رفتی روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و پراپرتیس رو بزن در صفحه باز شده مقابل گزینه workgroup ببین چی نوشته اگه هردو نوشته WORKGROUP که خوبه اما اگه این طور نبود ابتدا روی گزینه change setting در سمت راست سپس روی گزینه Change کلیک کن و نام ورک گروپ رو مانند سیستم دیگه تغییر بده مهم نیست چی باشه فقط باید یکسان باشند . بعد از تایید هم سیستم را باید ری استارت کرد . حالا کافیه هر فولدری رو که دوست داری شیر کنی فقط تا چیزی شیر نشه اون سیستم تو شبکه دیده نمیشه. کل این کارها هیچ ربطی به اینترنت نداره.
    من از هر کدوم از سیستم ها یک درایو رو شر کردم ولی در قسمت نتورک فقط مودم رو دارم
    brodvam adsl roter

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

3 نکته در شبکه قابل ذکر هست و شاید از این باشه،
    1. انتخاب اسم home group برای سیستم ها ( این اسم باید برای همه یکی باشه اگر متفاوت باشه شبکه کردن ممکن نیست )
    2. انتخاب اسم کامپوتر های متصل ب شبکه ( که این مورد حتما باید متفاوت باشه که اگر اینچنین نباشه مثل مورد بالا شبکه کردن ممکن نیست )
    3. ست کردن ای پی از نوع کلاس c ( یعنی شروع ایپی با 192.168 باشه )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •