تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: سوختن پورت usb

داره خودمونی میشه hose in's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض سوختن پورت usb

با سلام .متاسفانه پورت usb لبتابم دچار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شده؛ سیم موس بر اثر یه بی احتیاتی پاره [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اتصال پیدا کرد . حالا قسمت usb لبتابم بلکل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار افتاده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ گونه پیغامی نمیده لطفعا هرکی اطلاعاتی دراین زمینه داره راهنمایی کنه کدام قسمت آسیب دیده وباید تعویض شه؟ میخام خودم تعمیرش کنم میتونم از مراحل عکس هم بزارم . لطفعا راهنمایی بفرمایید متشکرم .

Last edited by hose in; 28-04-2014 at 16:28.

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ظاهرا معلومات خودم بیشتر از دوستان تو این سایته

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خب عزیز اگه واقعا سررشته تعمیر دارید و تعمیرکارید نیاز ندارید اینجا کمک بخواید شما باید ببینید بخش یو اس بی مشکل دار نشده کل یو اس بی ها رو تست کردی؟
    با یه ماوس یا فلش و... تست بزن ببین چی میشه ببین تو دیوایس منیجر هم بخش کنترلر های یو اس بی uknown (اگه درست نشوته باشم) نشده چون اینطوری اصلا سیستم صدا هم نمیده مبنی بر اینکه چیزی وصل شده یا نه
    ببین یو اس بی ها برق داره میتونی با مولتی متر تست کنی
    خود ماشالله استادی

4. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام عزیز ؛ بقول شما دوست گرامی سر رشته دارم . البته فقط سر رشته ! ولی مثل شما با تجربگان ـ حرفه ای و کاردان نیستم . دوست من تمامی مراحل نرم افزاری اعم از دیوایس منیجر ؛ریستارت ؛ نصب مجدد وین ، آنیستال وبه روز رسانی درایورها خاموشی و دراوردن باطری حتی باطری کوچک وغیره وغیره .انجام گرفته وفقط به انتهای راه یعنی سخت افزار رسید ه ام . اگر اجازه دهید 3 تا عکس از قسمت مدار usb واستون اپ کنم خواهش میکنم بصورت کاملن ابتدایی منو راهنمایی بفرماید بلکه به امید خدا وهمچنین کمک شما اساتید به نتیجه مطلوب برسم و همچنین دوستان دیگر هم از این اموزش بهره ببرند راستی تا یادم نرفته داخل پرانتز بگم ( موس یا فلش رو که وصل میکنم چراق انها روشن میشود ) اگه اجازه دهید عکسها رو آپ کنم با تشکر فراوان حسین
    Last edited by hose in; 01-05-2014 at 00:44.

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

اساتید عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! ممنون از راهنمایی
    Last edited by hose in; 01-05-2014 at 23:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اول مدل لپتاپتو بگید بعد دقیقا توضیح بده که چی کار کردی که پورت usb از کار افتاد؟
    من فکر میکنم که یه کاری کردی که جریان زیادی از پل جنوبی عبور کرده و این باعث شده که پورتها از کار بیفته
    بعضی از مادربردها یه سیستم حفاظتی دارن که مثل اینکه مادربرد مدل شما این سیستم را نداشته که این اتفاق افتاده
    یا باید بدی پل جنوبی عوض کنن یا اینکه شاید بتوانی از mini pci usb 2 port استفاده کنی (قیمت ندارم)
    به نظر من بده یه جا برات تعمیر کنن چون ممکنه برای بردت هم مشکلی پیش بیاد و اینطوری بیشتر متضرر می شوید

8. این کاربر از mhhojati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام عزیز
    همونطور که توظیح دادم موس به لبتاب وصل بود یه شیع تیز باعث پارگی سیم موس شد واین امر موجب اتصالی گردید لبتاب خاموش شد وتازمانیکه باطری رو خارج نکردم روشن نشد که نشد .بعد از بالاامدن ویندوز دیدم هر 3 پورت غیر فعال شده اند
    ؛ این کل ماجرا بود . حالا شما بفرمایید این
    mini pci usb 2 port چی هست و به کجای لبتاب وچکونه وصل میشه اگه مشکلمو حل کنه قیمت واسم مهم نیست راستی مدل لبتاب LG LM50 i میباشد متشکرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

pci usb یه کارتی هست که روی اسلات pci مادربرد نصب میشه و بهتون پورت usb میدهد من قبلا اینو روی یه PC امتحان کردم
    موقع خرید دقت کنید که usb 2 باشه نه usb 1.1
    در مورد لپتاپها فکر کنم بهش mini pci usb میگن ? باید مادربرد لپتاپتون هم این اسلات داشته باشه وگرنه نمیشه معمولا مادربردهای قدیمی این اسلات دارند
    خودم تابحال روی لپتاپ امتحان نکردم یه ادم متخصص پیدا کنید ازش بپرسید
    اگر خواستی من یه نفر میشناسم که دو هفته بعد بهش دسترسی دارم اون موقع ازش میپرسم و میام اینجا

11. این کاربر از mhhojati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز ممنون از راهنماییت. در مورد اینکه فرمودید:
    باید مادربرد لپتاپتون هم این اسلات رو داشته باشه اولا من همچین جایی رو رو مادربرد ندیدم .یعنی باید جای خالیی داشته باشه؟ درظمن مادربرد لپتاب من قدیمیه حالا هر موقه به اون شخص دسترسی پیدا کردید حتما خبرشو بهم بده ممنونت میشم . اگه از تعمیرات هم سررشته دارید لطفعا راهنماییم کنید . برق 5 ولت رو روپاییه اول دارم اطلاعات دیگه ویا عکس از برد هم نیاز بود بگید بزارم .دوست من ، ممنون از توجهت .یا علی
    Last edited by hose in; 04-05-2014 at 19:43.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دوست عزیز اگه دو تا عکس بزاری به راحتی بهت میگم مشگل از کجاه و متوجه میشم که چجوری خرابش کردی و به کجا صدمه زدی پس عکس بزار بهتر راهنمایی بشی

14. این کاربر از امیر تتلو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •