تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: آیا بک آپ گیری از درایو ویندوز تحت داس کار درستی است ؟ تعداد پارتیشن در هارد لپ تاپ و سرعت موثر است ؟

پروفشنال MESHKIPOSH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض آیا بک آپ گیری از درایو ویندوز تحت داس کار درستی است ؟ تعداد پارتیشن در هارد لپ تاپ و سرعت موثر است ؟

سلام
    من روی برنامه norton ghost از درایو ویندوزم بک آپ گرفتم که هرموقع خواستم با ریستور کردن اون درایو ویندوزم برگرده به روز اول .
    آیا این نحوه بک آپ گیری واسه لپ تاپ اصولا کار درستی هستش ؟

سوال دیگه اینکه الان لپ تاپ من 3 درایو داره . 2تا ویندوز 7 و 8 . یکی هم به حجم 500 گیگ .
    کسی به من گفت بیشتر از 3تا درایو رو لپ تاپ سرعت رو میاره پایین . آیا این حرف درسته ؟ و این درایو 500 گیگی سوم رو تبدیل به 5تا 100 تا کنم کار درستی هست و مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟

ممنون ازتون

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام
    من روی برنامه norton ghost از درایو ویندوزم بک آپ گرفتم که هرموقع خواستم با ریستور کردن اون درایو ویندوزم برگرده به روز اول .
    آیا این نحوه بک آپ گیری واسه لپ تاپ اصولا کار درستی هستش ؟

سوال دیگه اینکه الان لپ تاپ من 3 درایو داره . 2تا ویندوز 7 و 8 . یکی هم به حجم 500 گیگ .
    کسی به من گفت بیشتر از 3تا درایو رو لپ تاپ سرعت رو میاره پایین . آیا این حرف درسته ؟ و این درایو 500 گیگی سوم رو تبدیل به 5تا 100 تا کنم کار درستی هست و مشکلی ایجاد میکنه یا نه ؟

ممنون ازتون
    در ارتباط با سوال اول :‌اگر منظورتون اینه که آسیبی به رایانه بزنه خیر .
    در ارتباط با سوال دوم :‌ خیر سرعت به اندازه ای که احساس شود ، پایین نخواهد آمد .
      محتوای مخفی: ! 

ولی به دلیل ماهیت خود هارد ، از پارتیشن دوم به بعد ، کمی کاهش سرعت خواهیم داشت ( این مساله در ارتباط با فقط لپ تاپ نیست ، بلکه کلیه هارد هاست )

به این صورت هست که هارد دسترسی سریعتری به سطح داره تا نقاط انتهایی . یعنی در صورتی که ویندوز در پارتیشن اولیه نصب بشه ، سریعتر عمل می کنه تا پارتیشن های بعدی.

صحت این موضوع رو می تونین با نرم افزار های بنچ مارک هارد چک کنین .

لذا همیشه در صورت نصب سیستم عامل سعی کنین ویندوز رو روی پارتیشن اول نصب کنین و سایر اطلاعات در سایر درایو ها قرار بگیرند

3. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •