تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل در اجرای بازی ها بعد از ارتقا

داره خودمونی میشه ali_looloo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    HELL

13 مشکل در اجرای بازی ها بعد از ارتقا

سلام ، من سی پی یو و رم خودم رو ارتقا دادم ، سی پی از intel2140 به e6600 و رم از 2Gb به 3gb (شامل یه رم 1 و یه رم 2 ) و ویندوز 64 هم نصب شده روی سیستمم، ولی الان موقع بازی مشکلات گرافیکی پیش میاد، مثلا رنگ ها یه لحظه عوض میشه یا بازی یه لحظه هنگ میکنه ، یه بار هم صفحه آبی ارور اومد و ریستارت شد ، الان وقتی بازی nfs most wanted 2 رو بازی میکنم بعد از چند دقیقه بازی کردن یهو از بازی خارج میشه و گزینه close program میاد ، بعضی وقتا هم همراه با پیغام display driver has stopped working میاد . میخوام بدونم آیا این مشکلات ربطی به ارتقا داره ؟ ؟یا به ویندوز 64 ؟
    Last edited by ali_looloo; 23-04-2014 at 12:41.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما سی پی یو رو عوض کردید ویندوز رو هم بعدش عوض کردید ؟

اگه اینکارو کردید و مشکل است مشکلتون از هرچیزی میتونه باشه مثلا سازگار نبودن سی پی یو با مین به همین خاطر بایوس مین رو آپدیت کنید یا سازگار نبودن رم ها با هم یا رم جدید با مین

چون از موقع ازتقا این مشکل براتون پیش اومده بیشتر میتونه از این علت ها باشه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    HELL

پيش فرض

بایوس رو به ورژن 0511 آپدیت کردم ، البته تاریخش مال 2008 هست ولی آخریش همین بود ، ولی بازم مشکل حل نشده
    البته اینم بگم که وقتی سی پی یو رو برام نصب کردند اول که سیستم بوت میشد بایوس ارور میداد و من آپدیت کردم تا حل شد و تا اون موقع اصلا بازی ها رو اجرا هم نمیکرد ولی الان که اپدیت کردم نمیدونم چرا هنوز اینجوریه ! یعنی از رم ه که با هم سازگار نیستن ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بایوس رو به ورژن 0511 آپدیت کردم ، البته تاریخش مال 2008 هست ولی آخریش همین بود ، ولی بازم مشکل حل نشده
    البته اینم بگم که وقتی سی پی یو رو برام نصب کردند اول که سیستم بوت میشد بایوس ارور میداد و من آپدیت کردم تا حل شد و تا اون موقع اصلا بازی ها رو اجرا هم نمیکرد ولی الان که اپدیت کردم نمیدونم چرا هنوز اینجوریه ! یعنی از رم ه که با هم سازگار نیستن ؟

بعد از نصب سی پی یو جدید دوباره ویندوز نصب کردین ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    HELL

پيش فرض

بعد از نصب سی پی یو جدید دوباره ویندوز نصب کردین ؟
    بله ، فایده نداشت ، الان رم هم برداشتم اون 1 گیگ رو ولی فایده نداشت ، پس حتما از سی پی یو هست ؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله ، فایده نداشت ، الان رم هم برداشتم اون 1 گیگ رو ولی فایده نداشت ، پس حتما از سی پی یو هست ؟؟
    مدل دقیق مینتون رو بگید

از سالم بودن پاور و گرافیک مطمئن هستید؟ دمای قطعات مثل سی پی یو و گرافیک مناسب است ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    HELL

پيش فرض

پاور نه ، چون یه مشکلاتی قبلا داشت و الانم داره مثلا قبل اینکه بایوس اپدیت کنم خاموش نمیشد و کیس و فن روشن میموند ، بعد اینکه بایوس اپدیت کردم درست شد ولی مشکلاتی مثل روشن شدن اتوماتیک کامپیوتر کار نمیکنه یا وقتی به حالت اسلیپ میره دیگه ویندوز بالا نمیاره
    مدل مادربرد asus p5gc-mx
    گرافیک هم قبلا بعضی وقتا ارور display driver has stopped working میداد ولی توی بازی ها مشکل نداشت تا زمانی که ارتقا دادم .
    دمای سی پی یو و گرافیک هم در حالت عادی بین 35 تا 40 هست

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مینتون که این سی پی یو باهاش سازگار است ولی تو پشتیبانی رم تو مشخصات رم حداکثر رم پشتیبانی رو 2 گیگ زده بیشتر از 2 گیگ پشتیبانی نمیشه

رم ها رو تکی رو همه اسلات ها تست کنید و نتیجه رو بگید

بهتره سیستم رو ببرید خدمات کامپیوتری که پاور و گرافیک رو هم با یک قطعه دیگه تست کنند اگه بازم مشکلی باشه فقط مین و بایوس میمونه

ویندوز هم که عوض شده اگه سیستم ویروسی نباشه و درایورها درست نصب شده باشه مشکل نرم افزاری هم نیست

برای روشن شدن سیستم به صورت خودکار تنظیمات بایوس رو بررسی کنید

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    HELL

پيش فرض

مینتون که این سی پی یو باهاش سازگار است ولی تو پشتیبانی رم تو مشخصات رم حداکثر رم پشتیبانی رو 2 گیگ زده بیشتر از 2 گیگ پشتیبانی نمیشه

رم ها رو تکی رو همه اسلات ها تست کنید و نتیجه رو بگید

بهتره سیستم رو ببرید خدمات کامپیوتری که پاور و گرافیک رو هم با یک قطعه دیگه تست کنند اگه بازم مشکلی باشه فقط مین و بایوس میمونه

ویندوز هم که عوض شده اگه سیستم ویروسی نباشه و درایورها درست نصب شده باشه مشکل نرم افزاری هم نیست

برای روشن شدن سیستم به صورت خودکار تنظیمات بایوس رو بررسی کنید

واقعا ممنون ، اول رم 1گیگ رو برداشتم دیدم درست نشد ، ولی 2گیگ رو برداشتم درست شده ، فکر کنم رم 2گیگ روی مادربردم سازگاری نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

واقعا ممنون ، اول رم 1گیگ رو برداشتم دیدم درست نشد ، ولی 2گیگ رو برداشتم درست شده ، فکر کنم رم 2گیگ روی مادربردم سازگاری نداره
    رم 2 گیگ اگه به تنهایی هم مشکل ساز است یا رم ایراد دارد یا با مینتون سازگار نیست اگه با آپدیت بایوس درست نشه رم رو باید عوض کنید رم ddr2 با فرکانس پایین تر مثل 800 یا 667 تهیه کنید

13. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •