تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل درایور وایرلس لپ تاپ لنوو G510

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    desert

پيش فرض مشکل درایور وایرلس لپ تاپ لنوو G510

سلام به دوستان
    من ویندوز لپ تاپمو از 8.1 به سون 64بیت تغییر دادم. اما دو تا مشکل دارم. یکی این که درایور وایرلس نصب نمیشه. از یه سایتی فهمیدم شرکت سازندش broadcom هست و سایت لنوو هم درایورشو دانلود کردم اما انگاری ناقص نصب میشه. کسی میتونه کمک کنه.
    مشکل دوم ام اینه که تو ویندوز قبلی وقتی صدا رو کم و زیاد می کردم یه شکلی رو صفحه نمایش داده میشد که صدا داره کم و زیاد میشه اما الان نیست. برنامه اشم پیدا نکردم. نه تو سی دی لپ تاپ نه تو سایتش. کسی می دونه برنامه اش چیه؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام به دوستان
    من ویندوز لپ تاپمو از 8.1 به سون 64بیت تغییر دادم. اما دو تا مشکل دارم. یکی این که درایور وایرلس نصب نمیشه. از یه سایتی فهمیدم شرکت سازندش broadcom هست و سایت لنوو هم درایورشو دانلود کردم اما انگاری ناقص نصب میشه. کسی میتونه کمک کنه.
    مشکل دوم ام اینه که تو ویندوز قبلی وقتی صدا رو کم و زیاد می کردم یه شکلی رو صفحه نمایش داده میشد که صدا داره کم و زیاد میشه اما الان نیست. برنامه اشم پیدا نکردم. نه تو سی دی لپ تاپ نه تو سایتش. کسی می دونه برنامه اش چیه؟
    با سلام .

در ارتیاط با سوال دوم : نمایش میزان صدا و صفحه نمایش بر عهده خود ویندوز 8/8.1 بود ( به صورت پیش فرض در ویندوز 8/8.1 تعبیه شده ) و نرم افزار خاصی برای این کار نبود.
      محتوای مخفی: !!!!! 

اما یه سری نرم افزار وجود دارند که با اونها می شه این امکان رو به 7 اضافه کرد .

به عنوان مثال برای صدا نرم افزار 3RVX :

لینک دانلود :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توضیحات و اسکرین شات :

کد:

در ارتباط با سوال اول : منظور شما رو از نصب ناقص نمی فهمم . اگر بتونین یه اسکرین شات از Device manager بزارین ممنون می شم .

لینک دانلود درایور هم برای ویندوز 7 این بود . با لینکی که دانلود کردین چک کنین :

کد:
    چون فعلا دیگه تا فردا ظهر به رایانه دسترسی ندارم ، راه حل احتمالی رو بهتون می گم ( در صورتی که درایور نصب نشده ) :

شما وازد پوشه ی C:\drivers بشین . سپس از اونجا پوشه درایور وایرلس رو پیدا کنین ( احتمالا نوشته Wlan ) . می بینین که یه فایل نصبی وجود داره و چند تا پوشه . وارد پوشه Broadcom بشین و درایور رو از اونجا نصب کنید
    Last edited by Public Enemy; 22-04-2014 at 20:26.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    desert

پيش فرض

دست شما درد نکنه.
    مشکل وایرلس حل نشده هنوز.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

تو عکس ها می بینید که اصلا درایور وایرلس ام که نصب نشده هیچ، دو تا چیز دیگه هم هست که یکیش نصب نشده و منم نمیدونم چی هستش!!! و یکیشم ناقصه و یه علامت تعجب براش اومده. واسه این علامت تعجبه درایور چیپست شو نصب می کنم اما فایده ای نداره. نمی دونم علتش چیه.
    این که میگم درایور وایرلس ناقص نصب شده هم از روی عکس کنترل پنل میگم که گزینه وایرلس درایور اومده اما من درایورم نصب نیست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید بلکه این مشکل حل بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

منم این مشکل رو دارم با همین لپ تاپ و وین 7 64بیت
    چکار کنیم ؟

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

کارت وایرلس نصب هست یا نیست بالاخره؟

مدل کارت وایرلست رو بگید تا لینک دانلود بدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

این مدل لپ تاپ کلا مختص ویندوز 8 و 8.1 اومده بیرون
    شما هر ویندوز دیگه ای هم نصب کنید بازم با مشکل بعضی درایور ها مواجه میشید !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام خواهشا به من هم کمک کنین .منم همین لب تابو دارم اما من بهد این که ویندوز زدم الان لب تابم کم صفحه هاش کم اهسته باز بسته میشه ویندوزم سون 32 بیت اما ارجیناله بهد نصب ویندوز خوب کار کردن اما بعد این که لب تاب ابدیت اورد گرافیک اینتل ایدیت کردم اینجور شد اولش فک کردم از اونه درایور اینتل گرافیکو پاک کردم ابدیت هم خواموش کردم بعد اطلاعاتمو از هارد به لب تاب انتقال دادمو گرافیک amdنصب کردم اما وقتی رو نرم افزار amdکلیک میکنم اروور میده و همین مشکل بازم ادامه داره هی ویندوز عوض میکنم که درست شه نمیشه ولی دوسه بار خواموش روشن میکنم درست میشه اما بعد این که درست شد خاموش که میمونه 1 ساعت باز اونجور میشه رو سر همینم میخوام کلا لب تابو عوض کنم کمک کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •