تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: ( آموزش ) چگونه اینترنت کابلی خودم را وایرلس کنم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

نمی خوام زیاد خرج کنم در حد اتاق خوابم ماکسیمم هم 2 تا دستگاه بهش وصل میشه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

چقد میخوای خرجش کنی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

اون موقع به جاى اينكه كارو پیچیده کنی راحت یه مودم تک آنتنه بخر. تو قیمتای پایین اصلا ارزش نداره مودم و روتر جدا باشن. مودم و روتر جدا زمانی میصرفه که حداقل بخوای 250 تومن خرج کنی. راحت با 80 تومن یه مودم وايرلس بخر.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان ،با مودم دلینک 2750 کامپیوتر را با کابل و تلویزیون هوشمند را با وایرلس به اینترنت وصل کردم ،اتصال اینترنت در هر دو برقرار است ولی نتونستم از اشتراک فایل ها استفاده کنم .مثلا فیلمی را با کامپیوتر share کرده در تلویزیون تماشا کنم . تلویزیون و کامپیوتر همدیگر را شناسایی نمی کنند.آیا اصلا چنین امکانی وجود داره که یه کامپیوتر با کابل به مودم وصل باشه و یه وسیله دیگه مثل تلویزیون یا لپ تاپ با وایر لس وصل باشه و علاوه بر اشتراک اینترنت فایل ها را هم به اشتراک گذاشت.چون یه جایی خوندم مودم بین شبکه کابلی و بی سیم ارتباطی نمیده و باید برای کامپیوتر هم یه کارت شبکه وایر لس تهیه کرد یا تلویزیون را با کابل به مودم وصل کرد.لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان بنده یه مودم وایمکس بیرونی دارم (بدون wifi) که از طریق یک پورت LAN به کامپیوتر وصل میشه. حالا یه ADSL2+ MODEM/ROUTER قراره به دستم برسه. سوال اینجاست که آیا میشه از این مودم/روتر تنها به عنوان روتر WIFI استفاده کرد؟؟ بدین صورت که سیم LAN که از مودم وای فای وارد PC میشه رو به مودم/روتر ADSL متصل کرد و از WIFI استفاده کرد (چندین موبایل و لپ تاب) ... امکان داره؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من لپ تاپم رو بوسیله کابل LAN به مودم TP- Link وصل کردم ( مودمم وایرلس نیست ) میخواستم بوسیله WiFi یا Bluetooth لپ تاپم به موبایلم اینترنت بدم و از اینترنت لپ تاپم روی موبایل استفاده کنم
    میخواستم روش اتصالش رو بصورت ساده و مصور لطفا به من توضیح بدید چون من مبتدی هستم ممنون میشم مرحله به مرحله توضیح بدید .

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2015
    محل سكونت
    دیار کریم پوست کلفت

پيش فرض

برنامه connectify رو باید دانلود کنی , ساده ست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

برنامه connectify رو باید دانلود کنی , ساده ست
    خیلی ممنون

اما میخواستم ببینم آیا با خود ویندوز نمیشه این کار رو کرد ؟

9. این کاربر از reza1999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •