تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 67 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 667

نام تاپيک: بحث در مورد تلویزیونهای ۲۰۱۴ سونی که وارد بازار ایران شده اند- W800B, W600B, W850B , ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

پنل 600b ار نوع va هست و معمولا بعد از 40 تا 50 درجه انحراف دید شخص از پنل تصویر دچار افت کنتراست و اشباع رنگ میشه
    اون 178 درجه در پنل های ips هست نه va که البته بازهم 178 درجه نیست و کمتر هست عزیز به امار و ارقام اعلامی برند ها نباید اعتماد کرد
    ممنون دوست عزیز.چون قصد خرید دارم می پرسم حالا کدوم یکی از این پنلها بهتر هست؟ va یا ips ؟ بعدشم اینکه این زاویه دید 50 درجه میتونه یک نقص بزرگ باشه واسه این تی وی؟
    Last edited by mehrdadmec; 11-05-2014 at 10:41.

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ممنون دوست عزیز.چون قصد خرید دارم می پرسم حالا کدوم یکی از این پنلها بهتر هست؟ va یا ips ؟ بعدشم اینکه این زاویه دید 50 درجه میتونه یک نقص بزرگ باشه واسه این تی وی؟
    البته اکثر پنل های lcd حدودا همین زاویه دید رو دارن و منحصر به مدل خاصی نیست
    ips زاویه دید مناسب داره و بزرگترین مزیت اش به نظر من هم همینه و در بحث کیفیت تصویر چون اکثرا مدل های با پنل ips کنتراست پایین و سیاه عمیقی ندارن
    اما va زاویه دیدی در حد ips نداره اما کنتراست و عمق رنگ سیاه بسیار بالاتری رو نمایش میده در کل va بهتره به نظر من مگر اینکه تعمیدات خاصی انجام بدن در پنل ips که هزینه افزایش پیدا میکنه

3. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    اراك

پيش فرض

سلام به همه دوستان . میخواستم یه تلویزیون تو رنج دو تومن بخرم میخواستم w670 بگیرم که میگن موجود نیست حالا موندم چی بگیرم بین مارک ها و مدل ها یه مدل هم هست w600b میخواستم ببینم تو این رنج قیمت بهترین کدومه ممنون میشم راهنمایی کنین

داره خودمونی میشه jafeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام به همه دوستان . میخواستم یه تلویزیون تو رنج دو تومن بخرم میخواستم w670 بگیرم که میگن موجود نیست حالا موندم چی بگیرم بین مارک ها و مدل ها یه مدل هم هست w600b میخواستم ببینم تو این رنج قیمت بهترین کدومه ممنون میشم راهنمایی کنین

بهترین انتخابت w600B هستش از نظر امکانات و کیفیت و البته قیمت بسیار مناسب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

جالب است در سايتهاي اينترنتي خريد تلويزيون بانه تلويزيون 47w800A با 50W800B هردو تقريبا يك قيمت مي باشد.به نظر تان به خاطر كيفيت مي باشد يا دليل ديگري دارد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سونی در مدلهای جدیدش هم مشکل نمایش زیرنویس و فایل MKV را حل نکرده؟

کسی می تونه بیشتر توضیح بده که منظور این دوستمون از مشکل زیرنویس و فایل MKV چی هست؟ من تصمیم دارم مدل W800B رو بخرم منتها این پست ذهنم رو مشغول کرده!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

کسی می تونه بیشتر توضیح بده که منظور این دوستمون از مشکل زیرنویس و فایل MKV چی هست؟ من تصمیم دارم مدل W800B رو بخرم منتها این پست ذهنم رو مشغول کرده!
    دوست عزیز
    شما زمانی که می خواهید فیلمی که با فرمت mkv و با زیر نویس فارسی از طریق usb با فلش مموری تان تماشا کنید تلویزیون سونی این قابلیت را پشتیبانی نمی کند و شما مجبور خواهید بود از روشهای دیگر استفاده کنید

9. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز
    شما زمانی که می خواهید فیلمی که با فرمت mkv و با زیر نویس فارسی از طریق usb با فلش مموری تان تماشا کنید تلویزیون سونی این قابلیت را پشتیبانی نمی کند و شما مجبور خواهید بود از روشهای دیگر استفاده کنید
    سپاس

کلا با زیرنویس فارسی مشکل داره یا فقط در حالتی که زیرنویس فارسی در کنارMKV برای پخش قرار میگیره، این اتفاق رخ میده؟(مثلا اگه زیرنویس فارسی در کنار فرمت MP4 باشه، مشکلی نداره؟)
    خود MKV یه ظرف(Container) هست که می تونه زیرنویس (فارسی) رو تو خودش جا بده، منظور از مشکل در کدوم حالت هست؟ وقتی که زیرنویس به صورت یه فایل جداگانه در کنار فیلم قرار داره یا وقتی که درون MKV قرار گرفته؟

سوال دومم در مورد Upscaling از SD به HD هست، وضعیت این تلوزیون چطوره؟ آیا این کار رو به خوبی انجام میده یا نه؟ در مقایسه با سایر تلوزیون ها چطور؟ چون بیشتر سورس در اختیار من SD هست، این مسئله خیلی برام مهمه.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سپاس

کلا با زیرنویس فارسی مشکل داره یا فقط در حالتی که زیرنویس فارسی در کنارMKV برای پخش قرار میگیره، این اتفاق رخ میده؟(مثلا اگه زیرنویس فارسی در کنار فرمت MP4 باشه، مشکلی نداره؟)
    خود MKV یه ظرف(Container) هست که می تونه زیرنویس (فارسی) رو تو خودش جا بده، منظور از مشکل در کدوم حالت هست؟ وقتی که زیرنویس به صورت یه فایل جداگانه در کنار فیلم قرار داره یا وقتی که درون MKV قرار گرفته؟

سوال دومم در مورد Upscaling از SD به HD هست، وضعیت این تلوزیون چطوره؟ آیا این کار رو به خوبی انجام میده یا نه؟ در مقایسه با سایر تلوزیون ها چطور؟ چون بیشتر سورس در اختیار من SD هست، این مسئله خیلی برام مهمه.
    دوست عزیز
    کلا در مورد زیر نویس با هر فرمت فیلم که بطور جدا گانه باشد مشگل دارد ولی ممکن است اگر در فیلم ادغام شده باشد نمایش بدهد
    و در مورد Upscaling بسته به قدرت پردازش و کیفیت وعملکرد تلویزیون و هم چنین انتقال تصاویر و همچنین کیفیت فرمت آن متفاوت است وتلویزیون تا حدودی می تواند تاثیر در کیفیت بد تصاویر انتقالی از دستگاه و یا فرکانس ارسالی را بهبود ببخشد ولی در مورد تلویزیونهای 4K این مسئله فرق می کند در این تلویزیون ها بهبود تصاویر بسیار زیاد تر است

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    اراك

پيش فرض

سلام به دوستان من یه مدل 600 بی سونی گرفتم الان تقریبا سه روزه تو این سه روز این مشکلو نداشت امروز اینطوری شد چراغ چشمک زن 8 بار چشمک قرمز میزنه البته تلویزیونم روشن میکنم دکمه های کنترل کار نمیکنه بجز پاور و بعد از چند ثانیه انگار هنگ میکنه و خاموش و روشن میشه و بعد سه بار دیگه روشن نمیشه و چشمک زن 8 بار میزنه مشکل کجاست ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •