تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: ساعتی چند بگیرم منصفانست؟ نرخ تو شهر شما چنده؟ مشورت از همکاران و کاربران برای تعیین نرخ سال 1393

داره خودمونی میشه al2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

11 ساعتی چند بگیرم منصفانست؟ نرخ تو شهر شما چنده؟ مشورت از همکاران و کاربران برای تعیین نرخ سال 1393

بنام خدا
    سلام به همه دوستان گلم
    دوستان من یه گیم نت{گیم نت نمیشه بهش گفت چون اصلا PC ندارم ولی خب حالا ما میگیم}با 6 عدد PS3 که همه به LCD های 32 سامسونگ وصل شدن

بازی هایی هم که دارم واسه PS3 اینا هستن
    چون هیچکدوم از دستگاها -- نشدن

سری CALL-OF-DUTY
    COD-MW2
    COD-WAW
    COD-MW3
    COD-BO1

شوتر های دیگه:
    CRISIS2
    UNCHARTED3
    KILLZONE2

فوتبال ها
    PES2010
    PES2011
    PES2014
    FIFA13
    FIFA14

ریسینگ ها:
    Burnout Paradise
    NFS-HOT PURSUIT
    MOTORSTORM-PACIFIC RIFT

سایر بازیهای دیگه رو هم بعضی آوردم و تست کردم بعضی هاشون جواب ندادن
    بعضی هاشونم صحنه های زیادی دارن که نیاوردم کلا دوس ندارم طرف بیاد و فقط بخاطر صحنه های بازی بره طرف اون بازی

به هیچکدوم از دستگاه ها دسته PS2 وصل نکردم و همه هم بجز یکی که باهاش فوتبال بازی میکنن شوک دار هستن
    حالا با این تفاسیر میخاستم بدونم که چه نرخی رو بگیرم خوب و منصفانست که به قول معروف نه سیخ بسوزه نه کباب
    منطقه ای هم که ما ساکنیم نه بالاشهره و نه پایین شهر

نرخی هم که من الان میگیرم اینه
    یک نفره 1600
    دو نفره 2000

البته اینم بگم نرخ برق تو همین چند وقت اخیر افزایش پیدا کرده اجاره مغازه هم از اول سال تقریبا 20٪ نسبت به پارسال بیشتر شده
    نرخ تورم و افزایش سایر اجناس و ..... رو که دیگه همتون میدونید

قیمت بالاشهر هم که بعضی وقتا دوستانم میرن میگن حدود 3500 و بالاتر هست این قیمتی هم که من میگیرم همه راضی هستن
    ممنون میشم که راهنمایی کنید و اگه امکان داشت نرخ گیم نت منطقتونو بگید و مثلا چه بازیهایی داره و غیره.....

پیشاپیش از نظراتتون تشکر میکنم

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

یعنی هیچکس هیچ نظری نداره!!؟

آخر فروم باز Amin4All's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

خودتون یه حساب کتابی کنید تو منطقه تون ببینید اونا چه امکاناتی میدن و قیمتشون چنده شما چه امکاناتی میدید نسبت به اونا و قیمت خودتون رو تعیین کنید .
    طوری باشه که مشتری راضی باشه و دفعه بعد هم بیاد .
    محیط رو سعی کنید زیاد شلوغ نکنید که بد تموم میشه براتون و منظم و مرتب باشید که همه خوششون بیاد .
    اینجا دقیقا نمیدونم ps3 و xbox چقدره ولی فکر کنم همون تقریبا قیمت شماست .
    طوری باشه که مشتری دائم بیاد مخصوصا برای شروع کار .

4. این کاربر از Amin4All بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

al2

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    ولات کردواری

پيش فرض

اینجا 1 ساعت 1500 اگه دسته 2 رو بهت بده 2 تومن البته مال 1 سال پیشه قیمتم- الان احتمالا 2 تومن 1 ساعت +دسته 2 2500

این دسته 2 چون فوتبال باز ها میان خوب جواب میده

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

شما داری واقعا خوب می گیری چون همه جا 3 تا 3.5 هست قیمت.با این قیمت برق برای شما مطمئنی می صرفه؟احتمالا شما اجاره که نمیدی؟
    بیشتر کلوپ های بازی باید اخلاق مدار باشه .چون بیشتر نوجون ها میاند و جنسشون لطیف هست و داد زدن ها و فحش رکیک بزرگ سال ها رو یک جور خطر احساس می کنند برای همین از محیط خوششون نمیاد.

7. 2 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ببین شما باید خودتون حساب کتاب کنید ببیند چطوری واستون میصرفه و بعد باید با توجه به شهرتون قیمت بدید الان فرضا تهران تا شهر ما از لجاظ خرج و گذراندن زندگی خیلی فرق میکنه بنده یه دوست دارم گیم نت داره بعضی مواقع میاد پیشم حرف میزنیم یه بار ازش پرسیدم گفت 1500 میگیرم واسه هر نفر دیگه خدایش نمیدونم یه ربع یا یه ساعت دیگه خودش میدونست ....
    ولی ببین میصرفه بعد قیمت بده ولی به نظر بنده 1500 کمه نمیدونم ولی این روزا 1500 فقط پول برق و .کرایه و... درمیاری
    شما میانگینی واسه خودتون پیدا کنید فرضا یه روز کلا چندساعت دستگاهها روشنه بعد چقدر درمیاری و هزینه برق و.. اون ماه رو جساب کن ببین چقدر میمونه راضی وبدی .. که هیچ خدای نکرده نا راضی بود تغیرش بده

9. 2 کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ببین شما باید خودتون حساب کتاب کنید ببیند چطوری واستون میصرفه و بعد باید با توجه به شهرتون قیمت بدید الان فرضا تهران تا شهر ما از لجاظ خرج و گذراندن زندگی خیلی فرق میکنه بنده یه دوست دارم گیم نت داره بعضی مواقع میاد پیشم حرف میزنیم یه بار ازش پرسیدم گفت 1500 میگیرم واسه هر نفر دیگه خدایش نمیدونم یه ربع یا یه ساعت دیگه خودش میدونست ....
    ولی ببین میصرفه بعد قیمت بده ولی به نظر بنده 1500 کمه نمیدونم ولی این روزا 1500 فقط پول برق و .کرایه و... درمیاری
    شما میانگینی واسه خودتون پیدا کنید فرضا یه روز کلا چندساعت دستگاهها روشنه بعد چقدر درمیاری و هزینه برق و.. اون ماه رو جساب کن ببین چقدر میمونه راضی وبدی .. که هیچ خدای نکرده نا راضی بود تغیرش بده
    شما داری واقعا خوب می گیری چون همه جا 3 تا 3.5 هست قیمت.با این قیمت برق برای شما مطمئنی می صرفه؟احتمالا شما اجاره که نمیدی؟
    بیشتر کلوپ های بازی باید اخلاق مدار باشه .چون بیشتر نوجون ها میاند و جنسشون لطیف هست و داد زدن ها و فحش رکیک بزرگ سال ها رو یک جور خطر احساس می کنند برای همین از محیط خوششون نمیاد.
    ممنون از شما دو دوست عزیز بابت مشورت و راهنمایی که کردید
    والا من قصد داشتم از اول اردیبهشت نرخ رو 400 بهش اضافه کنم {یعنی بشه 2000 تک نفره 2400 دونفره}
    اما یه بنده خدایی تو یه فروم دیگه که مثه همین تاپیک رو زده بودم یه پست داد کلا ما ترسیدیم و فعلا منصرف شدیم
    پستشو بدون هیچ کم و زیادی نقل میکنم
    این دوستمون بچه خرم آباد هست
    داداش مهدی یه نموره گرون میگیری!
    اینجا خرم آباد با دسته های اصلی و رنگارنگ و LED بالای 40 :
    PS3 - تک نفره - ساعتی 1000
    PS3 - تک نفره آنلاین - ساعتی 1500
    PS3 - دو نفره - ساعتی 1500
    PS4 - تک نفره - ساعتی 2000
    PS4 - تک نفره آنلاین - ساعتی 3000
    PS4 - دو نفره - ساعتی 3000
    واقعا الان موندم چیکار کنم فعلا دارم با همین نرخ قبلی سر میکنم تا آخر تابستون یه افزایشی بدم
    آخرین بار اول مهر 92 نرخ رو افزایش دادم گفتم بذارم سر یک سال
    تو این یک سال هم اجاره حدود 20٪ زیاد شده
    برق هم حدود 33٪
    خرج های دیگه رو هم که همتون میدونید

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان رسیدیم به آخرای تابستون کسی اگه نظری داره ممنون میشم راهنمایی کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •