تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: خاموش شدن سیستم هنگام رسیدن به لوگوی ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    نه مشکلی نداره
    فقط یک ابهامی برای من پیش امد:
    اون کابلی که جناب Extreme گفتند و شما عوض کردید،کابل کانکتور 24 پینی هستش که از طرف پاور به مادربرد وصل میشه و اگر از مادربرد جدا بشه مادربرد اصلا روشن نمیشه.حالا سوالم اینه که اگر شما اونو جدا کردید چطور مادربرد روشن شده؟ شما همین کابل رو عوض کردید و یامنظورتون احیانا کابل کانکتور 6 پین که به کارت گرافیک وصل میشه رو گفته بودید؟
    و سوال بعدیم اینه که وقتی می خواستید ویندوز 7 رو دویاره عوض کنید اول اون ویندوز سرور رو پا کردید و یا نه؟
    یک پیشنهاد هم دارم که با safe mode ویندوز رو لود کنید و ببینید بازم خاموش میشه؟
    متتظر جواب هستم
    و من ا... التوفیق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    نه مشکلی نداره
    فقط یک ابهامی برای من پیش امد:
    اون کابلی که جناب Extreme گفتند و شما عوض کردید،کابل کانکتور 24 پینی هستش که از طرف پاور به مادربرد وصل میشه و اگر از مادربرد جدا بشه مادربرد اصلا روشن نمیشه.حالا سوالم اینه که اگر شما اونو جدا کردید چطور مادربرد روشن شده؟ شما همین کابل رو عوض کردید و یامنظورتون احیانا کابل کانکتور 6 پین که به کارت گرافیک وصل میشه رو گفته بودید؟
    و سوال بعدیم اینه که وقتی می خواستید ویندوز 7 رو دویاره عوض کنید اول اون ویندوز سرور رو پا کردید و یا نه؟
    یک پیشنهاد هم دارم که با safe mode ویندوز رو لود کنید و ببینید بازم خاموش میشه؟
    متتظر جواب هستم
    و من ا... التوفیق
    شرمنده به دلیل تاخیر در پاسخ.... کنکور داشتم....!
    ببینید دوتا کابل از پاور به مادر برد وصل میشه. یکیش کوچیکه که چهار قسمت داره و نزدیکای cpu وصل میشهو اونو که در میارم طبیعیه که سیستم روشن نمیشه.
    اما او یکی کابله بزرگتر و پهنه رو که در میارم سیستم روشن میشه ولی همینطور میمونه.( شرمنده به خاطر وصف مسخره ای که از کابل ها داشتم)
    سیستم با سیف مود هم بالا نمیاد و خاموش میشه.
    در ضمن بعد از حدود ده بیست بار تلاش که سیستم بالا میاد گاهی وقتا بعد از اتصال usb خاموش میشه به طور ناگهانی!!!
    همه ی قطعات رو هم یک بار تعویض کردم ولی بازم نشد.
    پس نگین که مشکل از هارد یا پاوره...

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شرمنده به دلیل تاخیر در پاسخ.... کنکور داشتم....!
    ببینید دوتا کابل از پاور به مادر برد وصل میشه. یکیش کوچیکه که چهار قسمت داره و نزدیکای cpu وصل میشهو اونو که در میارم طبیعیه که سیستم روشن نمیشه.
    اما او یکی کابله بزرگتر و پهنه رو که در میارم سیستم روشن میشه ولی همینطور میمونه.( شرمنده به خاطر وصف مسخره ای که از کابل ها داشتم)
    سیستم با سیف مود هم بالا نمیاد و خاموش میشه.
    در ضمن بعد از حدود ده بیست بار تلاش که سیستم بالا میاد گاهی وقتا بعد از اتصال usb خاموش میشه به طور ناگهانی!!!
    همه ی قطعات رو هم یک بار تعویض کردم ولی بازم نشد.
    پس نگین که مشکل از هارد یا پاوره...
    شما کابل 24 پینی رو بکنید نباید سیستم روشن شه کابل بالای سی پی یو برای تامین برق ولتاز سی پی یو و اسلات های رم و گرافیک است وبا کندنش بازم سیستم باید روشن بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

شما کابل 24 پینی رو بکنید نباید سیستم روشن شه کابل بالای سی پی یو برای تامین برق ولتاز سی پی یو و اسلات های رم و گرافیک است وبا کندنش بازم سیستم باید روشن بشه
    الان دوباره تست کردم. دقیقا همینطوره که شما میگی.
    الان ویندوز xp هم نصب کردم. دیدم بازم خاموش میشه!
    مادربرد رو هم دادم تعمیر اول گفت تعمیر نمیشه بعدش گفت مشکلی نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان به نظر میرسه اپدیت اشتباهی نصب کردم...!
    الان فقط به سیف مود ویندوز xp دسترسی دارم و نرم افزار flash menu که باهاش اپدیت کردم داخل سیف مود اجرا نمیشه. چه کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان سه تا از خازن ها که به نظرم یکمی باد کرده بودنو عوض کردم و مشکل حل شد! ممنون از راهنمایی هاتون.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •