تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 18 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 180

نام تاپيک: بیت کوین | BITCOIN

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام

دیروز مقاله ای منتشر شد در روزنامه ی کویتی الرأي در مورد بیت کوین به نقل از یک روزنامه غربی
    خلاصه مطلبش:
    یکی از مشکلات بزرگ بیت کوین اینه که اگه دارنده اش یهو بمیره و ورثه هم رمز عبور کیف پول الکترونیکیش رو ندونند ثروتش به باد میره چون اطلاعات بیت کوین و کیف پول به اسم شخص ربطی نداره , به ایمیل و اینها هم ربطی نداره
    مشکل دیگه احتمال سرقت بیت کوینها از کیف پول توسط هکـرها هست و دیگه رفته که رفته .
    نوشته در کره جنوبی یک پول الکترونیکی منتشر شد اما بعد از مدتی ملیونها دلار ازش به سرقت رفت توسط هـکرها و به ورشکستگی رسید
    بله دقیقا همینطوره (بر اساس دیزاین). در اصل شخص باید حواسش باشه در صورت مرگش برنامه بریزه که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودش به دست هر کسی که دلش می خواد برسه. اگه کسی مراقب کلید خصوصیش نباشه هکرها هم می تونن بدزدن و در نهایت هم نمیشه برش گردوند، مگر اینکه دزدها رو بگیرند و بعد یک انتقال جدید انجام بدن. که البته بدون داشتن کلید خصوصی اون دزد ممکن نیست.

روی دیگه این قضیه اینه که کسی به زور نمی تونه پول کسی رو مصادره کنه یا بدزده. عامل زور (چه از جانب دزد و چه از جانب دولت) از معامله خارج شده. اگه قرار بود بیتکوین ها رو به اسم ثبت کنند و بعد دولت اجازه دستکاری در معامله ها داشته باشه و ... ، در نهایت هیچ فرقی نمی کرد با پول معمولی.

چند سال پیش در یکی از کانالهای فارسی برون مرزی یک برنامه جالب دیدم در مورد کسانی که ایده های پولساز دارند و میگردند دنبال پولداری که کمکشون کنه ایده هاشون رو عملی کنند
    یک جوان رو نشون داد که میگفت یک ایده برای اینترنت داره که میتونه مثل گوگل جهانی بشه
    رفت پیش همون سرمایه داری که به دو تا جوونِ سازنده ی گوگل پول و جا داد تا ایده هاشون رو عملی کنند
    اون سرمایه دار بهش گفت آیا میتونی بعد از 2 سال 20 برابر پولی که از من میخوای رو به من برگردونی ؟!!!!
    اون جوون گفت نه , 2 سال خیلی کمه.
    سرمایه دار هم بهش نه گفت و اون جوون رفت تا دنبال یه سرمایه دار دیگه بگرده که حاضر بشه ساپورتش کنه با شرایط قابل قبول .

ایده هایی مثل بیت کوین هم ممکنه همینجوری شروع شده باشه .
    یعنی یکی این ایده رو داشته و یا با کمک عده ای عملیش کرده .
    شاید هم مثل سازنده ی فیسبــوک اصلاً هدفش پولسازی نبوده اما یهو توجه عده ای رو جلب کرده به عنوانِ یک ایده ی پولساز که خیلی ها رو میشه باهاش جذب کرد و ازشون پول درآورد
    نیازی به ایده‌پردازی نیست. مکالمه های ابتدایی درباره اهداف ایجاد بیتکوین و ... مشخص است. بیتکوین از اول اصلا قرار نبوده تبدیل بشه به یک ارز. هدف این بود که یک عده نشون دادن بصورت فنی و از دید تکنولوژی، میشه سیستمی طراحی کرد بر اساس زنجیره‌بلاکی (Blockchain) که باهاش میشه یک سیستم غیرمتمرکز و یک دفترکل عمومی داشت که نیازی به کنترل، مدیریت و دستکاری مرکزی نداشته باشه. بیتکوین فقط یک مثال از اون ایده مرکزی بود.

بعد از اینکه دیدند ایده موفقیت آمیز بود، خیلی ها فکر کردند خود همین بیتکوین (که در ابتدا فقط یک proof of concept بود) می تونه یک ارز هم باشه و شروع به خرید و فروشش کردند و کم کم قیمتش بیشتر و بیشتر شد.

خبرهای به فنا رفتن بیت کوینهای عده ای از مردم هم خوندم و دیدم در نت و تلویزیون . افرادی که بازی آنلاین انجام دادند و بیت کوین بُردند و با بیت کوین خریدند و به خاطر ارزش کمش بهش اهمیت ندادند و بعداً که قیمتش رفت بالا در به در دنبال هارد دیسکی میگشتند که بیت کوینها روش ذخیره شده
    یکیشون حتی دهها هزار دلار جایزه تعیین کرده بود برای بابنده ی هارد دیسکش .
    اتفاقا یکی از دوستان من هم این مسئله براش پیش اومد. کسی که بیتکوین می خره باید از کلید خصوصی خودش به درستی مراقبت کنه. یعنی بکاپ های مختلف (روی کاغذ، هارد، آنلاین و ...).

چند سال پیش هم قیمتش به شدت سقوط کرد و خیلیها کلی ضرر کردند . همین الان هم در یک کانال اخبار اقتصادی گفت ظرف 10 روز 25% از قیمتش سقوط کرده

در بورس سهام هم یکی از روشهای کلاهبرداری همینه که قیمتها رو خیلی میبرند بالا و کلی میفروشند بعدش یهو ولش میکنند تا سقوط کنه . بعدش ارزون و مفت میخرند از قربانیها برای تکرار همون کلاهبرداری در چند ماهِ بعد
    همین نقشه رو در بورس ایران پیاده کردند به بهانه های مختلف . هر سال سودِ سهام دادند به مردم . آخر کار قیمت سهامشون از 360 تومن رسید به 70 تومن !!!!

کلاهبردارانِ قماربازِ پیاده رویِ خیابونها هم با همین روشها مردم ساده لوح رو سرکیسه میکنند .
    کلاً کلاهبرداری هم مثل هر چیز دیگه دارای قوانینِ ثابت و تغییر ناپذیر هست و از ابتدای پیدایش کلاهبرداری , کلاهبرداریها بر اساس همین قوانین انجام میشه .
    در بازارهای بورس توسعه یافته دنیا این کارها غیرقانونی است ولی بازار بورس ایران متاسفانه قوانین صحیحی نداریم و مسئله همین است که فرمودید. در بیتکوین هم چنین است البته هرچقدر حجم معاملات بیشتر بشه تاثیر چنین رفتاری هم کمتر خواهد شد.

نکته ی مهم در مورد این کارا اینه که باید سریع تصمیم بگیرید و اقدام کنید... یا زیاد سود میکنید و متضرر میشید. ریسکش بالاست و متناسب با سیستم پاداشش
    بله به همین دلیل هیچ کس نباید پولی رو وارد این سرمایه گذاری ها کنه که نمی تونه با از دست دادنش کنار بیاد.

2. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان من برای نگهداری بیت کوین از فرهاد اکسچنج استفاده میکنم خوبیش اینه هر لحظه دلم بخواد میتونم پولم نقد کنم
    نیازی هم به کارمز بالای تراکنش ها نیست
    مستقیم پول نقد تبدیل به بیت کوین میکنم میریزم تو کیف پول خودم تحت وب فرهاداکسچنج
    فقط چون الان موجودیم زیاد شده نگرانم
    این سایت معتبره؟
    راستی دیروز 0.03 بیت کوین تو کیف پول بلاک چین.اینفو
    تبدیل به بیت کوین کش کردم کامزدش شد 36 دلار
    این عادیه؟
    با خود سایت blockchain.info تبدیل کردم از طریق اسنپ شیفت
    زمان خاصی هست کارمزد کمتر باشه یا همیشه کارمزد یکیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوستان من برای نگهداری بیت کوین از فرهاد اکسچنج استفاده میکنم خوبیش اینه هر لحظه دلم بخواد میتونم پولم نقد کنم
    مستقیم پول نقد تبدیل به بیت کوین میکنم میریزم تو کیف پول خودم تحت وب فرهاداکسچنج
    این سایت معتبره؟
    این عادیه؟
    در ابتدا هر چه سریع تر بیت کوین (هاتون) رو از یک صرافی بکشید بیرون. یه هیچ کدوم یک از این صرافی ها اطمینانی نیست (به Coinbase اطمینانی نیست، به فرهاد اکسچنج باشه!؟)
    سایت معتبر که خیلی معنی نداره، طرف بیت کوین میفروشه. اگر تا الان بهتون در ازای ریال بیت کوین داده، خب معتبر دیگه. کار دیگه که آدم با صراف نداره!
    الان بیت کوین بشدت به مشکل خورده از لحاظ کارمزد ها (2 ساله که بحثش وجود داره ولی هنوز راه حال 100 درصدی ارائه نشده - بیت کوین کش اومده بلاک های 8 مگابایتی رو معرفی کرده ولی این یک راه حل خطی هست و نمیشه تو طولانی مدت روش حساب باز کرد - تا کی میخوان اندازه بلاک رو افزایش بدن؟!)
    به هر حال، این عادیه و باید ببینید که اندازه تراکنش-تون چقدر بوده (بیت کوین اصلا کاری نداره که چقدر پول میفرستید، بلکه اندازه هر تراکنش مهمه)
    (برای همین هست که میگن Dust-Collector نباشید {بخصوص تو این برهه})
    اگر میخواید ببینید که چقدر باید برای هر تراکنش بدید برید توی این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان توی زمانی که من دارم مینویسم، برای هر بایت باید 960 ساتوشی بدید (که فاجعه است!)
    برای یک تراکنش به سایز 226 بایت باید بیش از 216 هزار ساتوشی بدید که برابر با 31 دلار هست!
    راهی برای کارمزد کمتر دادن اینه که
    1. منتظر بمونید Mempool خالی بشه (که هیچوقت نمیشه ولی تعدادش کم بشه)
    2. از TX Accelerator ها استفاده کنید. (من خودم 1 بار استفاده کردم و بنظر اومد که کار کرد
    )
    3. با کارمزد کم شروع کنید و ببینید تایید میشه یا نه اگر نشد برید از RBF - Replace-By-Fee استفاده کنید (بسیار خطرناکه و اصلا پیشنهاد نمیشه)
    4. از کیف پول های SegWit استفاده کنید (فعلا بهترین راه حال اینه)
    5. Dust Collector نباشید
    6. صبر کنید تا یک راه حل ارائه بشه

با تمام این حرف ها بازم هر تراکنش انجام بدید شاید ماکسیمم بتونید 5 دلار کمتر بدید (در ازای طولانی شدن تایید تراکنش)

بهترین راه حل اینه که فعلا از ارز های رمزگذاری شده دیگه مثله ETH/BCH/LTC استفاده کنید.
    Last edited by VorteX01; 25-12-2017 at 22:43.

5. 3 کاربر از VorteX01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این سایت معتبره؟
    این عادیه؟
    هیچ وقت بیتکوین هاتون رو در یک اکسچنج نگه ندارید. هرچقدر هم که مطمئن باشه. بفرستید به اکسچنج، تبادل رو انجام بدید و بعد سریعا برگردونید به wallet خودتون.

در ابتدا هر چه سریع تر بیت کوین (هاتون) رو از یک صرافی بکشید بیرون. یه هیچ کدوم یک از این صرافی ها اطمینانی نیست (به Coinbase اطمینانی نیست، به فرهاد اکسچنج باشه!؟)
    سایت معتبر که خیلی معنی نداره، طرف بیت کوین میفروشه. اگر تا الان بهتون در ازای ریال بیت کوین داده، خب معتبر دیگه. کار دیگه که آدم با صراف نداره!
    الان بیت کوین بشدت به مشکل خورده از لحاظ کارمزد ها (2 ساله که بحثش وجود داره ولی هنوز راه حال 100 درصدی ارائه نشده - بیت کوین کش اومده بلاک های 8 مگابایتی رو معرفی کرده ولی این یک راه حل خطی هست و نمیشه تو طولانی مدت روش حساب باز کرد - تا کی میخوان اندازه بلاک رو افزایش بدن؟!)
    به هر حال، این عادیه و باید ببینید که اندازه تراکنش-تون چقدر بوده (بیت کوین اصلا کاری نداره که چقدر پول میفرستید، بلکه اندازه هر تراکنش مهمه)
    (برای همین هست که میگن Dust-Collector نباشید {بخصوص تو این برهه})
    اگر میخواید ببینید که چقدر باید برای هر تراکنش بدید برید توی این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان توی زمانی که من دارم مینویسم، برای هر بایت باید 960 ساتوشی بدید (که فاجعه است!)
    برای یک تراکنش به سایز 226 بایت باید بیش از 216 هزار ساتوشی بدید که برابر با 31 دلار هست!
    راهی برای کارمزد کمتر دادن اینه که
    1. منتظر بمونید Mempool خالی بشه (که هیچوقت نمیشه ولی تعدادش کم بشه)
    2. از TX Accelerator ها استفاده کنید. (من خودم 1 بار استفاده کردم و بنظر اومد که کار کرد
    )
    3. با کارمزد کم شروع کنید و ببینید تایید میشه یا نه اگر نشد برید از RBF - Replace-By-Fee استفاده کنید (بسیار خطرناکه و اصلا پیشنهاد نمیشه)
    4. از کیف پول های SegWit استفاده کنید (فعلا بهترین راه حال اینه)
    5. Dust Collector نباشید
    6. صبر کنید تا یک راه حل ارائه بشه

با تمام این حرف ها بازم هر تراکنش انجام بدید شاید ماکسیمم بتونید 5 دلار کمتر بدید (در ازای طولانی شدن تایید تراکنش)

بهترین راه حل اینه که فعلا از ارز های رمزگذاری شده دیگه مثله ETH/BCH/LTC استفاده کنید.
    چند وقت پیش برای اولین بار رسیدیم به جایی که TX fee های یک بلاک، بیشتر از Block reward شد! چیزی که من حداقل فکر نمی کردم هیچ وقت شاهدش باشیم. همین چند روز پیش میخواستم مقداری بیتکوین برای کسی بفرستم و به خیال گذشته fee (حدود 75 ساتوشی برای هر بایت) رو ست کردم و بعد از دو روز اصلا confirm نشد! به هرچی TX Accelerator مجانی هم بود فرستادمش ولی هیچ خبری نشد و در نهایت مجبور شدم خروجی همون تراکنش رو دوباره خرج کنم اینبار با fee خیلی بیشتر (حدود 700 ساتوشی برای هر بایت) که قبلیه confirm بشه. الان اکثر pool ها شروع کردن به فروختن سرویس های TX Acceleration که واقعا کمی خنده دار است!

راه حل BCH هم که گفتید حق با شماست واقعا نمیشه همینطور سایز بلاک رو افزایش داد. راه دیگه اینه که تعداد بلاک ها رو افزایش بدیم (مدت زمان هر بلاک بیاد پایین)، که خب ریسک های امنیتی داره. چیزی که من می بینم اینه که سایر آلت کوین ها (BCH, LTC, Doge, ...) بیشتر تبدیل میشن به کوین های تراکنشی با سایز بلاک بالاتر و بلاک های بیشتر و خود بیتکوین تبدیل میشه به چیزی که برای نگه داشتن طولانی مدت ازش استفاده بشه. احتمالا SegWit در نهایت میتونه این مشکل رو به شکل دیگه ای حل کنه ولی فعلا که همه گیر نشده.

7. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

سوال:
    خریدار بیت کوین چطوری مطمئن بشه که چیزی که خریده واقعاً بیت کوین هست و سرش کلاه نرفته و یه چیز جعلی نخریده ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام

سوال:
    خریدار بیت کوین چطوری مطمئن بشه که چیزی که خریده واقعاً بیت کوین هست و سرش کلاه نرفته و یه چیز جعلی نخریده ؟
    در کیف پول Bitcoin Core میتونید ببینید. اگه چیزی ظاهر بشه یعنی اصلی است. سریعتر هم بخواید میتونید آدرس عمومی کیف پولتون رو در سایت های بلاک اکسپلورر (مثل BTC.com, blockchain.info, blockexplorer.com و ...) چک کنید ببینید چیزی بهش منتقل شده یا خیر.

10. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون بابت جواب دادن به سوالاتم
    1- کیف پول بلاک چین .اینفو معتبره؟ یا حتما باید کیف دستکاپ نصب کنم
    نظرم رو exodus خیلی وقته میخوام همه ارزامو انتقال بدم به این کیف پول ولی کامزد بالا مانع شده
    2- برای تبدیل بیت کوین به بیت کوین کش از بلاکچین.اینفو استفاده کردم هیچ قسمتی برای تعیین کارمزد نداره مثل اینکه از اسنپ شیفت استفاده میکنه
    امروز با سایت چنجلی آشنا شدم مثل اینکه کارمزدش کمه فقط میترسم قضیه بیترکس پیش بیاد!
    3- فرهاد اکسچنج نزدیک سه ماهه دارم تو بازارش کار میکنم و بیت کوینام نزدیک 10تومن همونجاست
    مواقعی هم که نیاز داشتم خیلی راحت پولمو نقد کردم برداشتم
    نمیدونم باهاش کار کردید یا نه ولی برای تایید کد اس ام اس میفرسته به موبایلتون که باید وارد کنید تا تراکنش ( انتقال بیت کوین ، قرار دادن در بازار ، نقد کردن) تایید بشه
    خوبیش اینه دفترش تو تهرانه به مشکلم خورد میشه رفت پیگیری کرد
    فقط یه مشکل داره کارمزد نمیشه تایین کرد خودش کارمزد انتقال بیت کوین تعیین میکنه که دو سه روز پیش مبلغش شد 60 تومن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون بابت جواب دادن به سوالاتم
    1- کیف پول بلاک چین .اینفو معتبره؟ یا حتما باید کیف دستکاپ نصب کنم
    نظرم رو exodus خیلی وقته میخوام همه ارزامو انتقال بدم به این کیف پول ولی کامزد بالا مانع شده
    2- برای تبدیل بیت کوین به بیت کوین کش از بلاکچین.اینفو استفاده کردم هیچ قسمتی برای تعیین کارمزد نداره مثل اینکه از اسنپ شیفت استفاده میکنه
    امروز با سایت چنجلی آشنا شدم مثل اینکه کارمزدش کمه فقط میترسم قضیه بیترکس پیش بیاد!
    3- فرهاد اکسچنج نزدیک سه ماهه دارم تو بازارش کار میکنم و بیت کوینام نزدیک 10تومن همونجاست
    مواقعی هم که نیاز داشتم خیلی راحت پولمو نقد کردم برداشتم
    نمیدونم باهاش کار کردید یا نه ولی برای تایید کد اس ام اس میفرسته به موبایلتون که باید وارد کنید تا تراکنش ( انتقال بیت کوین ، قرار دادن در بازار ، نقد کردن) تایید بشه
    خوبیش اینه دفترش تو تهرانه به مشکلم خورد میشه رفت پیگیری کرد
    فقط یه مشکل داره کارمزد نمیشه تایین کرد خودش کارمزد انتقال بیت کوین تعیین میکنه که دو سه روز پیش مبلغش شد 60 تومن!
    راستش ببینید تمامی کیف پول های که بر پایه وب هستند امن نیستند. (چرا که سید ها و کلید های خصوصی شما رو نگه میدارند و با هک کردن این ها تمامی فاند های شما از دست میرن.
    بهترین راه حل استفاده از Paper Wallet ها (که خیلی کاربردی نیستند!) و یا استفاده از Hardware Wallet ها هست (TREZOR یا LEDGER NANO). در غیر این صورت روی یک سیستمی لینوکس که عموما به اینترنت متصل نیست Electrum Wallet رو نصب کنید. از Seed-تون نهایت نگهداری و مواظبت رو بکنید و 90% فاند هاتون رو به اون انتقال بدید. 10 درصد باقیمانده رو بزارید روی یک والت برپایه وب (مثله همون Blockchain.info Wallet که خودتون هم گفتید) و از اون برای استفاده روزانتون استفاده کنید.
    اگر قبل از تاریخ 31-جولای بیت کوین داشتید به همون اندازه بیت کوین کش دارید و اگر تا قبل از تاریخ 24 اکتبر (تاریخ دقیقش رو تو اینترنت سرچ کنید) بیت کوین داشتید، به همون اندازه بیت کوین گلد Bitcoin Gold دارید.
    برای Claim کردن هر کدوم تو اینترنت سرچ کنید ولی خواهشا، خواهشا و دوباره میگم خواهشا قبلش مطالعه کامل داشته باشید در غیر اینصورت تمامی بیت کوین هاتون رو احتمالا از دست میدید!
    من پیشنهاد میکنم بیت کوین هاتون رو به بیت کوین کش تبدیل نکنید بلکه بهتر که مستقیم ریال رو به بیت کوین کش تبدیل کنید.
    متاسفانه من از این 2 سایت استفاده نکردم و دلیلش هم نگران ID Verification هم هستم، یک دفعه فاندهاتون رو بهشون انتقال میدید بعدش میآن میگن باید Verify بشی! (دوستان بهتر میتونن کمک کنند)
    اگر فاند های شما در فرهاد اکسچینج باشه و فرهاد اکسچینج هک شه، دست شما به هیچ جا بند نیست. متاسفانه تمامی ارز های این مدلی این شکلی هستند و شما مسئولیت کامل فاند ها را به عهده میگیرید. در نتیجه اهمیت نداره که دفتر فرهاد اکسچینج کجا باشه یا از 2FA استفاده کنه، وقتی فاند های شما رفت، دیگه رفت. طرف که هک میکنه به تمامی Seed ها و Private Key ها دسترسی پیدا میکنه در نتیجه میتونه تمامی فاند های شما (و بقیه افراد) رو خرج کنه. (اتفاقی که برای Mt.Gox افتاد و چی شد؟ آیا به قربانیان بیت کوین هاشون رو برگردوندند؟ خیر!)
    کارمزد رو بعضی از والت ها میزارن شما خودت تعیین کنید (TREZOR/Electrum/Blockchain.info Wallet) ولی اون وقت این مشکل وجود داره که طرف بیاد کم کارمزد بده و هیچ وقت اون تراکنش تایید نشه! در نتیجه سعی کنید از کارمزد های از پیش تعیین شده استفاده کنید.
    Last edited by VorteX01; 26-12-2017 at 15:48.

13. 2 کاربر از VorteX01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

یه بابایی بالا گفته بود صرافی فرهاد اکسچنج رو برای خودش انبار بیت کوین کرده که من به اون صرافی باور ندارم .
    من از قسمت بازارش خرید کردم نگو بازار مال خودشونه و هدف جذب پول مخردم است بعد اینکه پول رو گرفتن باید منتظر تایید طرف مقابل باشد که 3 روز بعد با دعوا و در گیری بیت کوینه های من را داد ان هم زمانی که ارزان شده بود
    دومین خرید را هم با تاخیر 24 ساعته واریز کرد که در ان هم ضرر کردم
    اصلا صرافی خوبی نیست خود فرهاد در سالهای فبل با روش های اموزش ف ا رک س چرند خودش مردم رو سر کیسه می کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

نمی دانم تا چه حد از تحلیل تکنیکال سر در میارید ولی بیت کوین به احتمال قوی دارد فاز دوم صعود خود را بعد از تخلیه حباب واگرایی خود شروع می کند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. این کاربر از marde tanhayi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •