تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 49

نام تاپيک: " وقت شکفتن " ( طریقه نصب windows phone 8.1 و مزایا و امکانات)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ویندوزفون، یه کد پیدا کردم منتها فقط زمان مکالمه را میگه، راه دیگه ای نداره؟ تو قسمت باتری سیور نوشته Time since last charge: 0 minute, معنیش چیه؟

یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم جواب بدی اینکه چطوری میشه پشت پنجره ها بک گراند انداخت آخه تو بعضی عکسها دیدم پنجره ها حالت شیشه ای شدن.
    Last edited by Artam01; 14-07-2015 at 12:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه h_kh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ویندوزفون، یه کد پیدا کردم منتها فقط زمان مکالمه را میگه، راه دیگه ای نداره؟ تو قسمت باتری سیور نوشته Time since last charge: 0 minute, معنیش چیه؟

یه سوال دیگه هم داشتم ممنون میشم جواب بدی اینکه چطوری میشه پشت پنجره ها بک گراند انداخت آخه تو بعضی عکسها دیدم پنجره ها حالت شیشه ای شدن.
    سوال اول : خیر ، من که چیزی ندیدم .

سوال دوم : یعنی اینکه از آخرین باری که گوشیتون شارژ شده -0- دقیقه میگذره .

سوال سوم : بک گراند پشت کاشی مربوط به ویندوز 10 موبایل هست و تو ویندوزفون امکان پذیر نیست .

سوال چهارم : بالاخره گوشی گرفتی؟ چی؟ چند؟

3. این کاربر از h_kh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ایکس ال گرفتم البته یک عدد 640.
    Time since last charge: 143 days 2 hours
    این جریانش چیه؟ چرا یدفه از 0 شد این همه روز؟
    مثل این عکس هم خوبه تو صفحه اول بود.

گوشی خوبیه همه چیش دوربین و غیره ولی این گوشی مایکروسافت هم فکر کنم مشکل داره آخه هر وقت میزارم جیبم وقتی در میارم برا خودش کلی برنامه باز کرده موندم چیکار کنم؟ برا این راه حلی داری آپدیتی چیزی؟ یهو برا خودش زنگ نزده این و آن آبرومون بره از ترسم توش شماره سیو نکردم.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ایکس ال گرفتم البته یک عدد 640.
    Time since last charge: 143 days 2 hours
    این جریانش چیه؟ چرا یدفه از 0 شد این همه روز؟
    مثل این عکس هم خوبه تو صفحه اول بود.

گوشی خوبیه همه چیش دوربین و غیره ولی این گوشی مایکروسافت هم فکر کنم مشکل داره آخه هر وقت میزارم جیبم وقتی در میارم برا خودش کلی برنامه باز کرده موندم چیکار کنم؟ برا این راه حلی داری آپدیتی چیزی؟ یهو برا خودش زنگ نزده این و آن آبرومون بره از ترسم توش شماره سیو نکردم.
    ساعت و تاریخ گوشی رو چک کنید (بزارید روی اتوماتیک)

این عکس از ویندوزفون 8.1 هست . تو تنظیمات (start+theme) میتونید بکگراند انتخاب کنید .

برای گوشی رمز بزارید یا موقع گزاشتن گوشی تو جیبتون صفحه رو قفل کنید مشکلی پیش نمیاد . برای بررسی آپدیت هم از تنظیمات > بروزرسانی تلفن اقدام کنید .

6. این کاربر از h_kh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ساعت و تاریخ گوشی رو چک کنید (بزارید روی اتوماتیک)

این عکس از ویندوزفون 8.1 هست . تو تنظیمات (start+theme) میتونید بکگراند انتخاب کنید .

برای گوشی رمز بزارید یا موقع گزاشتن گوشی تو جیبتون صفحه رو قفل کنید مشکلی پیش نمیاد . برای بررسی آپدیت هم از تنظیمات > بروزرسانی تلفن اقدام کنید .
    ساعت رو اتوماتیک بزارم استور به به مشکل بر نمیخوره؟ تاریخ رو میشه فارسی کرد؟
    فهمیدم مشکل چی بوده، مشکل از دابل تپه وقتی تو گوشی بر اثر تماس گوشی دابل تپ میه و باز میکنه قفل صفحه را، وقتی دابل تپ فعاله گوشی داخل جیب باشه حتی با وجود رمز گوشی یا دوربین یا نوتیفکشن رو باز میکنه یا اینه هنگ میکنه، حیف دابل تپ خیلی خوب بود ولی مجبورم غیر فعالش کنم.
    راستی داخل گوشی میشه تنظیم کرد که دوربین دیفالت یا مایکروسافت کامرا باشه یا لومیا کمرا ولی فقط لویا کمرا ایکن داره ماکروسافت کمرا اصلن ایکنی نداره، شما میدونی جریانش چیه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ساعت رو اتوماتیک بزارم استور به به مشکل بر نمیخوره؟ تاریخ رو میشه فارسی کرد؟
    فهمیدم مشکل چی بوده، مشکل از دابل تپه وقتی تو گوشی بر اثر تماس گوشی دابل تپ میه و باز میکنه قفل صفحه را، وقتی دابل تپ فعاله گوشی داخل جیب باشه حتی با وجود رمز گوشی یا دوربین یا نوتیفکشن رو باز میکنه یا اینه هنگ میکنه، حیف دابل تپ خیلی خوب بود ولی مجبورم غیر فعالش کنم.
    راستی داخل گوشی میشه تنظیم کرد که دوربین دیفالت یا مایکروسافت کامرا باشه یا لومیا کمرا ولی فقط لویا کمرا ایکن داره ماکروسافت کمرا اصلن ایکنی نداره، شما میدونی جریانش چیه؟
    تنظیم اتوماتیک ساعت فعال باشه مشکلی تو دانلود از استور پیش نمیاد - تاریخ به میلادی (تو ویندوز 10 تاریخ فارسی میشه ولی تو ویندوزفون 8 و 8.1 باید از jalali calendar استفاده کنی)

برای من هم دبل تپ فعال هست و هم گوشیم تو جیبمه ولی همچین مشکلی ندارم !

لومیا کمرا تو بروزرسانی دنیم به نوعی دوربین پیش فرض هست و تو ویندوز 10 کمرا حذف و لومیا کمرا جایگزین میشه .

9. این کاربر از h_kh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

به نظرم عکس های لومیا کمرا بهتره تا مایکروسافت کمرا همچنین فیلم گرفتنش.

شما گوشی تو جیبته اصلن دابل تپ نمیشه؟ من حتی گوشی از روی شلوار جین روی پام سر میدم تاچش کار میکنه گاهی اوقات هم گوشه های ضفحه وقتی ضدربدی دکمه ای چیزی هست برای برنامه یا بازی وقتی فشار میدم تاچش کار نمیکنه، گوشی خودت نوکیاست حتمن به این خاطر مشکل نداره فکر کنم مایکروسافت کلن مشکل تاچ رو هنوز نتونسته حل کند.
    Last edited by Artam01; 19-07-2015 at 16:14.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به نظرم عکس های لومیا کمرا بهتره تا مایکروسافت کمرا همچنین فیلم گرفتنش.

شما گوشی تو جیبته اصلن دابل تپ نمیشه؟ من حتی گوشی از روی شلوار جین روی پام سر میدم تاچش کار میکنه گاهی اوقات هم گوشه های ضفحه وقتی ضدربدی دکمه ای چیزی هست برای برنامه یا بازی وقتی فشار میدم تاچش کار نمیکنه، گوشی خودت نوکیاست حتمن به این خاطر مشکل نداره فکر کنم مایکروسافت کلن مشکل تاچ رو هنوز نتونسته حل کند.
    حتما بهتره که قراره جایگزین نرم افزار پیشفرض دوربین بشه دیگه !!

دوست عزیز !! جوری میگی مشکل دبل تپ که انگار همه گوشی های مایکروسافت این مشکل رو دارند !! در صورتی که فقط سری اول لومیا 535 همچین مشکلی داشته !! (که اونم با بروزرسانی ها حل شده)

ضمنا فرقی بین نوکیا و مایکروسافت نیست چون سخت افزار رو هنوز همون مجموعه میزنه فقط لوگو عوض شده !!

شما لطف کن toch sensivity رو رو حالت normal بزار حل میشه مشکلت ، احتمالا الان رو حالت high هست .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از طبیعت فیلم گرفتم لومیا کمرا خوب بود ولی مایکروسافت کمرا تار دراومد فیلمش همچنین تو جنگل عکس های مایکروسافت کمرا کم رنگ و نویز دار درآمد.

الان شما از دابل تپ گوشیت راضی هستی ولی من ناراضی چون گوشی تو جیبم برای خودش برنامه و دوربین باز میکنه،این مشکل نیست؟

toch sensivity نداره متاسفانه!
    گلنس هم فقط زمان و نوتیفیکشن ها رو نشان می دهد.

این فیلم هم یکی گذاشته از 640
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم راجب همین موضوعه:

من یه مشکل دیگه هم دارم اونم عدم مطابقت ساعت اس ام اس ها با ساعت گوشیه نمی دونم چیکار کنم.

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

از طبیعت فیلم گرفتم لومیا کمرا خوب بود ولی مایکروسافت کمرا تار دراومد فیلمش همچنین تو جنگل عکس های مایکروسافت کمرا کم رنگ و نویز دار درآمد.

الان شما از دابل تپ گوشیت راضی هستی ولی من ناراضی چون گوشی تو جیبم برای خودش برنامه و دوربین باز میکنه،این مشکل نیست؟

toch sensivity نداره متاسفانه!
    گلنس هم فقط زمان و نوتیفیکشن ها رو نشان می دهد.

این فیلم هم یکی گذاشته از 640

این هم راجب همین موضوعه:

من یه مشکل دیگه هم دارم اونم عدم مطابقت ساعت اس ام اس ها با ساعت گوشیه نمی دونم چیکار کنم.
    بحث دوربین که نتیجش تو نرم افزار های مختلف و تو گوشی های مختلف بسته به تنظیمات و شرایط نوری و محیط و ... فرق میکنه یه مقدار متفاوت هست . پیشنهاد میشه برای هر نوع عکاسی از نرم افرار خودش و تنظیمات اختصاصیش استفاده کنی .

به هر حال یه فرقی بین یه گوشی که یه زمانی بالارده بود و بهترین گوشی سال معرفیش بود با یک گوشی میان رده هست دیگه !! شما کیفیت ساخت رو ببینی متوجه منظورم میشی . (هم در مورد مقایسه گوشی من و شما هم در مورد تاچ و ...) البته من فقط یبار با یه لومیا 640 کار کردم که اونم به اسرار مشتری واسه تست قبل از ارسال بود و تاچش تا در این حد خونسرد نبود ولی در حد 920 منم نبود . در کل واسه این گوشی قابل قبول بود .

گلنس دیگه قرار بود چی نشون بده مگه ؟!

مدتیه به سایت ویندوزسنترال دسترسی ندارم - نمیدونم چرا .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •