تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: نرم افزار چت بین گوشی اندروید با کامپیوتر PC

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض نرم افزار چت بین گوشی اندروید با کامپیوتر PC

سلام دوستان

یه نرم افزار میخوام که بین گوشی و pc برای چت مشترک باشه یا اینکه به هر نحوی با pc بشه با کسی که گوشی اندروید داره text & audio و یا حداقل دیگه text رد و بدل کرد

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

نرم افزاری به نام BlueStacks App وجود داره که میتوانید برنامه های اندروید رو اون نصب کنید مثل واتس اپ و وایبر و . . . .

خودم الان از طریق پی سی از واتس اپ استفاده میکنم

این رو هم ابتدای کار عرض کنم که برنامه ای سنگین هست برای سیستم های هندلی جواب نمیده

معمولا در هنگام نصب به ارور های مختلف گرافیکی برخواهید خورد که باید اخرین نسخه کارت گرافیکتون رو از اینترنت دانلود و نصب کنید تا مشکل حل شود

مشکلات فارسی نویسی و . . . داره پس انتظار نداشته باش بدون مشکل باشه

3. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام

نرم افزاری به نام BlueStacks App وجود داره که میتوانید برنامه های اندروید رو اون نصب کنید مثل واتس اپ و وایبر و . . . .

خودم الان از طریق پی سی از واتس اپ استفاده میکنم

این رو هم ابتدای کار عرض کنم که برنامه ای سنگین هست برای سیستم های هندلی جواب نمیده

معمولا در هنگام نصب به ارور های مختلف گرافیکی برخواهید خورد که باید اخرین نسخه کارت گرافیکتون رو از اینترنت دانلود و نصب کنید تا مشکل حل شود

مشکلات فارسی نویسی و . . . داره پس انتظار نداشته باش بدون مشکل باشه
    خيلي ممنون دوست عزيز از پاسختون
    اما من خودم گوشي اندرويد ندارم و ميخوام ببينم راهي هست با كامپيوتر بشه با گوشي اندرويد شخص ديگري چت صوتي يا نوشتاري كرد؟ وايبر اينطوري نميشه چون روي كامپيوتر هم نياز به وارد كردن شماره گوشي اندرويد و كد تاييد داره.

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خيلي ممنون دوست عزيز از پاسختون
    اما من خودم گوشي اندرويد ندارم و ميخوام ببينم راهي هست با كامپيوتر بشه با گوشي اندرويد شخص ديگري چت صوتي يا نوشتاري كرد؟ وايبر اينطوري نميشه چون روي كامپيوتر هم نياز به وارد كردن شماره گوشي اندرويد و كد تاييد داره.
    عرض کردم که برنامه BlueStacks App رو بر روی کامپیوتر نصب کنید ( در اصل این برنامه شبیه ساز برنامه های اندرویدی هست )

سپس برنامه واتس اپ رو دانلود کنید و روی همین BlueStacks App نصب کنید

شماره گوشی خودتون رو وارد کنید برای شما پیامکی که همون کد باشه ارسال میشه کد رو وارد کنید

در ادامه میتونید از کامپیوتر به عنوان گوشی اندرویدی استفاده کنید

6. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوست عزیز وایبر و لاین و تانگو همگی هم نسخه اندروید دارن هم نسخه پی سی
    حتی یاهو مسنجر هم نسخه اندروید داره
    در ضمن همشون قابلیت تکست رو صدا رو دارن

8. این کاربر از akpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

عرض کردم که برنامه BlueStacks App رو بر روی کامپیوتر نصب کنید ( در اصل این برنامه شبیه ساز برنامه های اندرویدی هست )

سپس برنامه واتس اپ رو دانلود کنید و روی همین BlueStacks App نصب کنید

شماره گوشی خودتون رو وارد کنید برای شما پیامکی که همون کد باشه ارسال میشه کد رو وارد کنید

در ادامه میتونید از کامپیوتر به عنوان گوشی اندرویدی استفاده کنید

سلام
    ممنون از پاسختون
    چون گفتيد bluestacks گرافيك قوي ميخواد من بجاش youwave رو نصب كردم ولي در youwave هر اپليكيشني رو اجرا ميكنم اين خطا رو ميده : Android OS not ready. Please wait a few seconds

شما علتش رو ميدونيد؟ اگه bluestacks رو نصب كنم ممكنه اون كار كنه يا كلا اشكال از سيستم منه؟

داره خودمونی میشه " M e H r D a D "'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    - - - - - -

پيش فرض

سلام
    ممنون از پاسختون
    چون گفتيد bluestacks گرافيك قوي ميخواد من بجاش youwave رو نصب كردم ولي در youwave هر اپليكيشني رو اجرا ميكنم اين خطا رو ميده : Android OS not ready. Please wait a few seconds

شما علتش رو ميدونيد؟ اگه bluestacks رو نصب كنم ممكنه اون كار كنه يا كلا اشكال از سيستم منه؟
    من هم قبلا این دوتا برنامه رو امتحان کردم و با YouWave تقریبا هیچ برنامه ای رو نتونستم اجرا کنم ولی با BlueStacks اجرا شدن...
    (فقط یه نکته درباره BlueStacks که با وجود قوی بودن شبیه ساز ، فوق العاده سنگینه و همینطور که دوستمون گفتن یه سیستم نسبتا قوی میخواد و همچنین ممکنه با همه CPUها سازگاری نداشته باشه...)

باز هم پیشنهاد من اینه که از نسخه PC برنامه هایی مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید...
    Last edited by " M e H r D a D "; 24-04-2014 at 13:34.

11. این کاربر از " M e H r D a D " بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط M e H r D a D ";8199192]من هم قبلا این دوتا برنامه رو امتحان کردم و با YouWave تقریبا هیچ برنامه ای رو نتونستم اجرا کنم ولی با BlueStacks اجرا شدن...
    (فقط یه نکته درباره BlueStacks که با وجود قوی بودن شبیه ساز ، فوق العاده سنگینه و همینطور که دوستمون گفتن یه سیستم نسبتا قوی میخواد و همچنین ممکنه با همه CPUها سازگاری نداشته باشه...)

باز هم پیشنهاد من اینه که از نسخه PC برنامه هایی مثل [URL="http://www.viber.com/products/windows/
    خيلي ممنون پاسخ داديد
    bluestacks رو دانلود كردم ولي موقع نصب خطا ميده كه رم بايد 2 گيگابايت باشه حداقل و رم من 512 هست.
    راه حل ديگه اي وجود نداره؟!
    ضمنا براي استفاده از نسخه pc وايبر بايد مبايل با سيستم عامل اندرويد هم داشت براي گرفتن كد فعال سازي، كه من ندارم.

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

از اولش گفتم که از نیم باز و یاهو مسنجر استفاده کنید خیلی راحت و بدون دردسر(هر دو هم نسخه پی سی دارن هم نسخه اندروید ونیازی هم به فعالسازی توسط گوشی ندارن)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •