تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: مشکل در اتصال مودم (وایمکس)به مودم روتر

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

ببینید
    من هم یک مودم فضای خارجی وایمکس مین نت دارم که یک خروجی لن(دارای اینترنت) فقط داره و برای اینکه اینکه این1 خروجی رو به چند تا لن و همینطور وایرلس تبدیل کنم که همزمان چند تا کامپیوترو لب تاپ و موبایل بتونن بهش وصل بشن و از اینترنتش استفاده کنن اون رو به یک روتر دی لینک مدل DSL-2730U وصل کردم.و مطابق دستورالعمل شما روتر رو کانفیگ کردم.
    هم اکنون روی خروجی های لن روتر اینترنت وجود داره و مشکلی نیست.اما زمانی که یک موبایل یا لب تاپ می خواد به روتر وصل بشه قاعدتا چون dhcp، غیرفعاله نمیتونن آی پی بگیرن و وصل نمیشن.حالا سئوالم اینجاست که باید چه کار کنم؟؟؟
    اینو هم بگم که قبل از غیر فعال کردن DHCP باز هم در خروجی های لن روتر اینترنت داشتم اما بر روی وایرلس روتر(با وجود کانتکت موفقیت آمیز لب تاپ و موبایل و ...)اینترنتی وجود نداشت!!!
    ببین دوست عزیز همونطور که گفته شد شما باید یک DHCP فعال داشته باشید یا مودم وایمکس یا روتر دی لینک . اگه از طریق لن مشکلی ندارید و سیستمها آی پی میگیرن احتمالآ گزینه Wireless MAC Filter در روتر رو فعال کردید . این گزینه برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به مودم یا روتر حتی با دانستن پسورد وایرلس میباشد با فعال شدن اون فقط سیستمهایی که مک آدرس کارت شبکه اونها در این قسمت ثبت بشه قادر به ارتباط با روتر یا مودم هستند این مطلب رو کنترل و Wireless MAC Filter رو غیر فعال کرده و نتیجه رو اعلام کنید.
    Last edited by star254; 25-05-2014 at 00:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ببین دوست عزیز همونطور که گفته شد شما باید یک DHCP فعال داشته باشید یا مودم وایمکس یا روتر دی لینک . اگه از طریق لن مشکلی ندارید و سیستمها آی پی میگیرن احتمالآ گزینه Wireless MAC Filter در روتر رو فعال کردید . این گزینه برای جلوگیری از ورود غیر مجاز به مودم یا روتر حتی با دانستن پسورد وایرلس میباشد با فعال شدن اون فقط سیستمهایی که مک آدرس کارت شبکه اونها در این قسمت ثبت بشه قادر به ارتباط با روتر یا مودم هستند این مطلب رو کنترل و Wireless MAC Filter رو غیر فعال کرده و نتیجه رو اعلام کنید.
    متاسفانه اون گزینه اصلا فعال نبود.در ضمن چند با روتر رو ری استارت کردم ولی باز هم چیزی عوض نشد و کماکان وایرلس اینترنت نداره!!!
    ممکنه قسمت وایرلس روتر ایراد سخت افزاری پیدا کرده باشه؟؟

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

متاسفانه اون گزینه اصلا فعال نبود.در ضمن چند با روتر رو ری استارت کردم ولی باز هم چیزی عوض نشد و کماکان وایرلس اینترنت نداره!!!
    ممکنه قسمت وایرلس روتر ایراد سخت افزاری پیدا کرده باشه؟؟
    بله این هم یک احتمال هست لطفآ از بخش تنظیمات وایرلس در همین حالتی که تنظیم شده یک تصویر ارسال کنید .

4. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اقا خوشبختانه درست شددددددد
    در تنظیمات وایرلس تیک Enable multiAP Isolation رو برداشتم درست شد.
    با تشکر فراوان از Star254 عزیز که وقت گذاشت و سئوالامو جواب داد

6. 2 کاربر از mortezavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahmad20062's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

9

سلام مجدد
    من دوباره با روترم به مشکل برخوردم..مجبور شدم مودم رو ریستارت کنم و ویندوز رو عوض کنم طبق راهنمایی های گذشته تنظیمات را انجام دادم ولی گوشی موبایل کانکشن وافای را شناسایی می کند وبه ضاهر اتصال برقرار می شود ولی هیچ سایتی را باز نمی کند
    چکار باید انجام دهم

عکسی از تنظیمات روتر وایرلس را در اینجا قرار می دهم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •