تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: لرزش سر دنده سمند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض لرزش سر دنده سمند

سلام به همه دوستان
    میخواستم بدونم علت لرزش سر دنده سمند چیه؟ماشین 2000 تا کار کرده یه مقدار سر دنده لقی داره که تازه متوجه شدم تو دست انداز بیشتر خودشو نشون میده و میلرزه ولی اگه سر دندرو نگه دارم تو دور موتور 2000 تا2500 لرزش احساس میشه ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    میخواستم بدونم علت لرزش سر دنده سمند چیه؟ماشین 2000 تا کار کرده یه مقدار سر دنده لقی داره که تازه متوجه شدم تو دست انداز بیشتر خودشو نشون میده و میلرزه ولی اگه سر دندرو نگه دارم تو دور موتور 2000 تا2500 لرزش احساس میشه ممنون
    سلام
    گرچه باید برای رسیدن به جواب سوالتون تو تاپیک مربوطه مطرح می کردید ولی خب
    ایراد از چند مورد ناشی میشه
    1- خرابی ماهک ها و خرچنگی دنده حالا ممکنه سر ماهک ها گشاد کرده باشه و لق شده باشه که معولا در شرایط بدتر ماهک ها از جاش در میاد .
    2- لیور دنده که معولا با لرزش دنده صدای وز وز هم تولید میکنه
    3- یه لاستیک هست که لیور دنده را محکم میکنه که دنده تکون نخوره ممکنه اون لاستیک خراب شده و ایجاد لرزش می کنه .
    4- پولوس ها در صورت کاکرد بالای ماشین
    5- شما قاب دسته دنده را بردارید او زیر یک پیچ هست که سر اسپیت به یک میله پیچ شده ببنید اون پیچ شل نده در ضمن یه گوی اون بالا هست که باید گیریس بهش زده بشه ببنید گیریس خشک نشده .

3. این کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام بابت مورد اول معدرت میخوام و ممنون از جوابی که دادید ولی اخه ماشن همش دو هزارتا کارکرده شما فکر میکنید احتمال کدوم بیشتر ببرم نمایندگی اصلا نیاز هست یا نه متشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام بابت مورد اول معدرت میخوام و ممنون از جوابی که دادید ولی اخه ماشن همش دو هزارتا کارکرده شما فکر میکنید احتمال کدوم بیشتر ببرم نمایندگی اصلا نیاز هست یا نه متشکر

داره خودمونی میشه GTB 599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    shz

پيش فرض

شما با چه ماشینی مقایسه میکنید ؟؟ کلا یه مقدار لرزش تو جعبه دنده های انواع پژو و سمند و رانا و کلا همه اونایی که از همین نوع گیربکس استفاده میکنن طبیعیه.البته به موتور هم تا حدودی بستگی داره،تو xu7 محسوس تره...یا مثلا پراید اصلا این لرزش ها رو نداره !!! ( جهت مقایسه عرض کردم چون پراید عمومی تره و میتونه ملاک باشه )

البته دوستمون به طور کامل فرمودن ، اما اگه لرزش همراه با صدایی باشه که ملموس باشه یا کلا خیلی شدید و غیر عادی باشه، به نمایندگی مراجعه کنید...
    Last edited by GTB 599; 16-04-2014 at 02:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

ممنون از لطفت عرض کنم خدمتت که اتفاقا واسه منمxu7هست لرزشش هم در حد نیم سانت اینور اونور رفتنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

سلام
    با این میزان کارکرد ایراد پلوس ها منتفی میشه البته تا حدی این لرزش به خاطر زاویه پلوس ها با چرخ ها عادیه و مشکلی نداره ولی اگه این لرزش همراه با تولید صدا باشه اون وقت غیر عادیه و باید بررسی بشه .
    مورد دیگه که باعث این لرزش میشه که من یادم رفت تو موارد بالا بگم جنس دسته موتور ها و ترجیها دسته موتور زیر گیربکس می باشد که چون جنس لاستیکش خوب نیست باعث میشه مقداری از لرزش را ماهک ها انتقال بده و بعد سر دنده لرزش نا محسوسی داشته باشه .
    در هر صورت با این کارکرد نمیشه به چیزی به غیر از این موارد شک کرد .
    به نظرم عادیه و مشکل نداره . و ماشین شما الان صفره و باید آبندی بشه .

داره خودمونی میشه GTB 599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    shz

پيش فرض

به نظر منم طبیعیه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •