تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: چطوری با مودم وایرلس هم کانکشن Bridge داشته باشم و هم اینترنت بی سیم Wifi ؟

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض چطوری با مودم وایرلس هم کانکشن Bridge داشته باشم و هم اینترنت بی سیم Wifi ؟

سلام به تازگی مودم وایرلس خریدم..
    همونطور که میدونید..و شاید مشکل خیلی ها هم باشه..
    برای اینکه بتونید با گوشی یا تبلت تون به اینترنت وصل بشید باید حتما کانکشن مودم روی PPPOE تنظیم باشه..
    در غیر اینصورت اگه با PC وصل بشید بعد از روشن شدن کامپیوتر اتوماتیک به اینترنت وصل میشید و کانکشن ندارید..که این خیلی بده ..چون من نمیخوام همیشه به اینترنت وصل باشم
    حالا چیکار کنم که با کانکشن Bridge بتونم از اینترنت بی سیم wifi هم روی گوشی یا تبلت استفاده کنم و اجازه دسترسی داشته باشم.؟
    یا چیکار کنم که با کانکشن PPPOE بتونم اینترنتم رو قطع و وصل کنم روی PC...؟؟ (البته بجز روش خاموش کردن مودم..)
    مرسی

2. این کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

داداش من تو ADSL مخابرات کار میکنم راهی نداره تا زمانی که سیستم روشن کنی بعد با کانکشن وصل شی

داره خودمونی میشه " M e H r D a D "'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    - - - - - -

پيش فرض

درود
    من هم خیلی سعی کردم ولی راهی پیدا نکردم واسه همین وقتی میخوام که PC از اینترنت دیسکانکت بشه کانکشن LAN رو Disable میکنم که اینطوری فقط ارتباط پی سی و روتر قطع میشه ولی هنوز روتر با کانکشن PPPOE به اینترنت کانکته...
    به نظر من که مفیده و کار راه بندازه...

ولی اگه راه دیگه ای هم پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نزارین...
    Last edited by " M e H r D a D "; 10-04-2014 at 23:58.

5. این کاربر از " M e H r D a D " بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

برای اینکه بتونید با گوشی یا تبلت تون به اینترنت وصل بشید باید حتما کانکشن مودم روی PPPOE تنظیم باشه..
    در غیر اینصورت اگه با PC وصل بشید بعد از روشن شدن کامپیوتر اتوماتیک به اینترنت وصل میشید و کانکشن ندارید..که این خیلی بده ..چون من نمیخوام همیشه به اینترنت وصل باشم
    حالا چیکار کنم که با کانکشن Bridge بتونم از اینترنت بی سیم wifi هم روی گوشی یا تبلت استفاده کنم و اجازه دسترسی داشته باشم.؟
    یا چیکار کنم که با کانکشن PPPOE بتونم اینترنتم رو قطع و وصل کنم روی PC...؟؟ (البته بجز روش خاموش کردن مودم..)
    مرسی
    سلام آموزش کامل این مطلب آماده شده و تاپیک اون بعد از تایید مدیران سایت برای نمایش ارائه خواهد شد این آموزش در دو بخش میباشد که در بخش اول پیشنیاز ها و در بخش دوم روش عملی اون توضیح داده شده است

7. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

مرسی
    سلام آموزش کامل مطلب فوق بر روی آنجمن قرار گرفت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •