تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بهترین تلوزیون 2بعدی بدون اسمارت و 3d چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض بهترین تلوزیون 2بعدی بدون اسمارت و 3d چیه؟

توی این مدت برای دوست و آشنا زیاد تی وی خریدم و به این نتیجه رسیدم که تلوزیون ها دارن وظایف اصلیشون که کیفیت 2بعدی خوبه رو فراموش میکنن و به بیراهه میرن . مثلا چرا این همه کامپانی که در دنیا هست یه تی وی 2 بعدی ساده خوب نمیسازن که هم کیفیت تصویرش عالی باشه و هم motion flow نزدیک 400 داشته باشه و اسمارت هم نباشه . مثلا از کیفیت دو بعدی تصویر hx855 خیلی خوشم میاد ولی دوست دارم نه سه بعدی باشه و نه اسمارت و فقط باهاش بشه فیلم دو بعدی از رو فلش دید و کانال ها رو هم عالی نشون بده .داریم همچین تلوزیونی ؟ اگه یک کامپانی همچین تلوزیونی بزنه بنظرم پرفروش ترین تلوزیون سال بشه ولی نمیدونم چرا همچین کاری نمیکنند . "یک کار رو انجام بده ولی همون یک کار رو عالی انجام بده" ، اگه تی وی ها از این قائده پیروی کنن مشتری ها از خریدشون راضی می مونن . متاسفانه یک امکان سه یعدی به تی وی ها اضافه میکنن که هنوز به بلوغ نرسیده و کیفیت خوبی نداره و نیاز به استفاده از عینک هم دراه و از اونطرف با اضافه کردن wifi چندتا برنامه که تی وی رو کند میکنه بقول خودشون تلوزیون رو اسمارت میکنن . هرچی تلوزیون ساده تر بیشتر به دلم مییشنه ولی هرچی میگردم یه تلوزیون ساده ولی با کیفیت عالی پیدا نمیکنم . شما سراغ ندارید؟

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    X-Vision 39KF30
    تصویرش خوبه.

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

شما 6 خط توضیح دادی یک کلمه نگفتی چقدر میخوای هزینه کنی
    3d هم اجباری نیست شما میخوای استفاده کن و میخوای هم استفاده نکن این دیگه بستگی به خود شما داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

شما 6 خط توضیح دادی یک کلمه نگفتی چقدر میخوای هزینه کنی
    3d هم اجباری نیست شما میخوای استفاده کن و میخوای هم استفاده نکن این دیگه بستگی به خود شما داره
    2 تا 3 تومن ولی تلوزیون 3d و اسمارت نمیخوام چون به نظرم هرچی تلوزیون ساده تر باشه کمتر خراب میشه و دردسرش کمتره و با مدل های خوب 3d و اسمارت آشنا هستم ولی 2 بعدی خوب میخوام ، اگه چیزی پیدا نکردم شاید hx855 یا le835 رو گرفتم ، البته اگر گیرم بیاد . xvision و ال جی و ساموسنگ رو بیخیال شدم و دنبال یه تی وی خوب از سونی ، پاناسونیک ، فیلیپس یا شارپ هستم
    Last edited by rezaccna; 12-04-2014 at 13:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •