تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 43

نام تاپيک: حل مشکل فراموشی پسورد برنامه های Folder Lock Professional و FolderEncrypt و برنامه های مشابه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با عرض سلام . حالا که مطالب رو رو تونستیم بازیابی کنیم پس چرا امکان پاک کردن پوشه فوق میسر نیست ممنون میشم راهنمایی کنید.

پروفشنال MRHArtsClube's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    پارسلند

پيش فرض

با عرض سلام . حالا که مطالب رو رو تونستیم بازیابی کنیم پس چرا امکان پاک کردن پوشه فوق میسر نیست ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزيز
    شما بايد با دستور RD يا RmDir با گرفتن اسم فولدر بصورت ٨ كاراكترى توسط دستور Dir /x اون رو (به فرض اينكه اسم پوشه 3FCB~1 باشه) با فرمان RD 3FCB~1 /S /Q پوشه و هرچى داخلش هست رو پاك كنيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام . من این برنامه رو تو وینذوز xp داشتم خوب کار میکرد الان ک ویندوز 10 رو نصب کردم و folder lock profession رو نصب کردم میرم سراغ پوشه های قفل شده اصلا این گزینه نیست وقتی راست کلیک میزنم . لطفا ب ایمیلم بفرستین جواب سوالم رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . مرسی

پروفشنال MRHArtsClube's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    پارسلند

پيش فرض

سلام . من این برنامه رو تو وینذوز xp داشتم خوب کار میکرد الان ک ویندوز 10 رو نصب کردم و folder lock profession رو نصب کردم میرم سراغ پوشه های قفل شده اصلا این گزینه نیست وقتی راست کلیک میزنم . لطفا ب ایمیلم بفرستین جواب سوالم رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . مرسی
    سلام دوست عزيز
    اين تاپيك، حل مشكل نصب برنامه هاى قفل گذارى نيست، و اين برنامه همونطور كه گفته شده امنيت كافى نداره. بهرحال احتمالا موقع نصب گزينه اضافه كردنش به منوى راست كليك يا add to context menu غير فعال بوده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

با عرض سلام وخسته نباشید
    من قبلا با برنامه 7ZIP فایلی رو که رمزشو فراموش کردم رو باز کردم داخل فایلهام عکس و فیلمه اما فرمتش عوض شده و باز نمیشه و به این شکل میباشه 78647246754654654. BF.RN لطفا برای باز کردنش راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام . دمت گرم .یعنی من چند روزه دنبالم . هیچ کدوم مثه راه حل خودت مشتی نبود واقعا لایک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

خیلی خیلی مممنووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

راه حل صد درصد عملی و بی دردسر
    دوستان عزیز اینقدر به خودتون زحمت ندید - بهترین و بی دردسرترین راه ممکن اینه که برید به سایت سازنده نرم افزاری که باهاش پوشه یا فایلو قفل کردید در قسمت تماس با ما به پشتیبانی ایمیل بزنید و داستانو بگید
    من با نرمافزار folder lock 7 اینکارو کردم ایمیل زدم بهشون یه ایمیل برام اومد نوشته بود روی لینک زیر کلیک کنید تا پاسخ براتون ارسال شه روی لینک زدم ایمیل دومی اومد یه فایل برای دانلود داد که پسورد رو رویکاوری میکنه - فایلو دانلود و اجرا کنید روی دکمه بروس بزنید صفحه دستاپ رو انتخاب کنید یه فایل به نام password.dat ایجاد میکنه این فایلو به همون ایمیل ریپلی کنید رمزتون رو براتون میفرستن.
    برای هر ایمیل باید صبر کنید فوری جواب نمیدن - واینکه فولدار لاک من نسخه آزمایشی بود که تو ایمیل بهشون گفتم
    کد ایران رو هم تو مشخصاتتون باید وارد کنید

دوستانی که اینگلیسشون ضعیفه میتونن از متن ارسالی من استفاده کنن که پر از اشتباهه ولی هالیشون شده و جوابمو دادن
    hi
    first excus me for my bad english
    i install folder lock 7 & forget password to unlock folders
    my operation system is win xp pro 32 bit & folder lock trial version
    please help me to access folders
    thanks

خواهشا با فرستادن یه صلوات برای امواتم روحشونو شاد کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با سلام من پوشه خانوادگی و عکس های عروسی خاله ام رو با برنامه folder lock perfossional قفل کردم ولی حالا رمز رو هم که میزنم کار نمیکنه
    نمیدونم چیکار کنم
    تورو خدا کمک کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    به پشتیبانی سازنده نرم افزار ایمیل بزنید
    برنامه ای براتون میفرستن دانلود و اجراش کنید و فایل خروجی این برنامه رو براشون ایمیل کنید رمز رو به شما میدن
    فقط بگید از کدوم ورژن استفاده میکنید و ویندوزتون چیه
    اگه راجب لیسانس برنامه پرسیدن بگید نسخه آزمایشی رو دارید
    خودم با این روش دو ماه پیش به نتیجه رسیدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •