تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: حل مشکل فراموشی پسورد برنامه های Folder Lock Professional و FolderEncrypt و برنامه های مشابه

پروفشنال MRHArtsClube's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    پارسلند

پيش فرض

سلام. فایلام برگشت . ولی از برنامه unlocker کمک گرفتم روش 1 و 3 رو نتونستم ازشون جواب بگیرم. تو این برنامه باز نتونست rename کنه برا همین move دادمش . بعد از اونجا تو cmd اسمشا عوض کردم شد . اینم لینکه جایی که برنامه رو میتونید دانلود کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    .خیلی ممنون . مشتی هستی
    از وقتی که ویندوز 7 رو نصب کردم Unlocker کار نکرد روی سیستمم! واسه همین یادمم رفت اونم بگم ممنون از اینکه به اشتراک گذاشتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزيز ممنون از آموزش فوق العادت. خيلي لذت بردم. كامل و شفاف با تمام جزئيات توضيح دادي. مرسي

فقط يك مشكل با ويندوز 8 داشتم كه تونستم حل كنم. گفتم بيام اينجا براي تكميل تاپيك به اشتراك بذارم.

اگه دقت كرده باشيد تو ويندوز 8 بعد از مرحله دوم يعني تغيير نام پوشه سيستمي com1 مشكلي وجود داره و اونم اينه كه عبارت داخل {} رو نمايش نميده. براي حل اين مشكل از پوشه thumbs.ms يك دايركتوري بگيرين تا بهتون نام كامل پوشه رو نمايش بده

براي دايركتوري گرفتن همونطور كه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزيز توضيح دادن عمل ميكنيم:
    بعد از باز كردن cmd وارد دايركتوري ميشيم. به اين صورت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا با دستور زير اطلاعات پوشه thumbs.ms رو استخراج ميكنيم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا ميتونين نام كامل پوشه رو ببينين:

3. این کاربر از amir ghasemiyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MRHArtsClube's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    پارسلند

پيش فرض

اگه دقت كرده باشيد تو ويندوز 8 بعد از مرحله دوم يعني تغيير نام پوشه سيستمي com1 مشكلي وجود داره و اونم اينه كه عبارت داخل {} رو نمايش نميده.
    سلام دوست عزیز و ممنون به اشتراک گذاری.
    فکر میکنم اگه Folder Options -> View -> Hide Extension For Known File Types رو تیکش رو بردارید اون بخش اسم فولدر رو هم نشونش بده. اگه شد اینجا هم به اشتراک بذارید.
    ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز و ممنون به اشتراک گذاری.
    فکر میکنم اگه Folder Options -> View -> Hide Extension For Known File Types رو تیکش رو بردارید اون بخش اسم فولدر رو هم نشونش بده. اگه شد اینجا هم به اشتراک بذارید.
    ممنون.
    نه عزيز من اينا رو تست كرده بودم. نشد. تنها راهي كه به ذهنم رسيد همين بود كه عرض كردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من با استفاده از نرم افزار Folder Lock Professional بر روی یک درایوم پسوورد گذاشتم ولی الان که پسوورد رو وارد میکنم نرم افزار درایو رو باز نمیکنه با اینکه پسورد هم درست وارد میکنم.لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

مشکل منم حل شد.واقعا ممنون که همه رو راهنمایی میکنین واطلاعات بدرد بخوری در اختیارمون میزارین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

من با نرم افزار FolderEncrypt یک فایل قفل کردم و بعد چند روز ویندوزما عوض کردم. حالا وقتی میخوام بازش کنم و رمزمو میزنم مینویسه cannot find the encrypted file خواهش می کنم بگید چه کار کنم اطلاعات داخلش مال شرکتمونه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

1

سلام من با استفاده از برنامه FOLDER LOCK درایو Gرو قفل کردم اما الان برنامه اجرا نمیشه یعنی تمام درایو قفل شده اما روی درایو که کلیک راست میکنی تو اون فهرست اسم این نرم افزار نیست لطفا راهنماییم کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام خدمتون شما عزیزان....خسته نباشید
    بنده تا مرحله ی آخر یعنی تعویض نام f327~1 2 پیش رفنم اما در هنگام این کار access is dinied پیغام می دهد...لدفا راهنماییم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام به همگی
    منم یه همچین مشکلی داشتم ولی 100 برطرف شد. با نرم افزار Folder Lock Professional یه پوشه رو رمز گذاری کرده بودم ولی رمزش رو فراموش کردم بعد از یه مدتی.
    اما حالا با مطالب این سایت تونستم اطلاعات ام رو برگردونم. من از نرم افزار
    FolderSizes استفاده کردم که دوست خوبه مون hamed29 در اول صفحه به طور کامل نحوه استفادش رو توضیح دادم////
    ممنون آقا حامد که تجربیاتت رو در اختیارمون گذاشتی. خدا 100 در دنیا و 1000 در آخرت نصیبت کنه.
    یا علی داش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •