تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 42 اولاول ... 3036373839404142 آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 415

نام تاپيک: پرسش و پاسخ روانپزشکی

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir hamzeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

چه نوع بیماری منظورتون هست؟ انواع مختلف بیماری های مزمن داریم و همشون شرایطشون باهم فرق داره. کسی که اسکیزوفنی مزمن داره و تهدید کننده اطرافیان هست با کسی که افسردگی ماژور و بایپولار هست شرایطشون یکی نیست. کمی دقیقتر با جزئیات بیشتر سوالتون رو مطرح بفرمایید
    من کلی سوال کردم یعنی تا چه حدی باید شرایط حاد باشه تا یه نفر بستری دائم بشه؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من کلی سوال کردم یعنی تا چه حدی باید شرایط حاد باشه تا یه نفر بستری دائم بشه؟
    اون حالت کلی که فکرش رو میکنین وجود نداره.
    همه بیماری های اعصاب اندیکاسیون خاص خودش رو برای بستری دارن که بستگی به نوع بیماری و میزان مقاومت به درمان دارویی در منزل داره. ولی بستری دائم معمولا در مورد افرادی انجام میشه که بیماریشون تهدید کننده باشه

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

واقعا كسي توي تيمارستان ميتونه درمان بشه؟
    چون از اكثريت مردم ميشنوم ميگن مريض اونجا بدتر ميشه

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شما همین ها رو بگو؛ روانپزشک خودش این وسط سوالات مربوط به سایر علایم و مدت علایم رو از شما سوال میکنه؛
    هیچ نگرانی و استرس نداشته باش که چی بگی؛
    مشکل شما در کلام شما نهفته هست و همین ها مشکلات شماست که گفتین؛ مطمئنا راه حل درمانی مناسبی پیش روتون میزارن

دوست عزیز،بری شما ممکن هست چند تشخیص اصلی مطرح باشه؛و باید بگم تشخیص قطعی گذاشتن در برخی مواقع حتی برای با تجربه ترین روانپزشکان هم سخت هست؛
    حتی چند بیماری که با هم هم پوشانی دارند هم در کتب مرجع اشاره شده که ممکن هست با هم اشتباه بشن؛
    پس در مورد شما متاسفانه مراجعه به روانپزشک نیاز هست؛
    پیشنهاد میدم به مراکز درمانی دولتی مراجعه کنید تا حداقل ویزیت مربوط رو پرداخت کنید؛
    اما حتما مزاجعه داشته باشید

Sent from my E5823 using Tapatalk
    دکتر این داروها را برام تجویز کرده:کوئتیاپین سرترالین کلونازپام

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون خانواده خیلی میگفتن دکترتو عوض کن این هرکی میره پیشش یه دارو بهش میده ( خداییش هم همینه ) ولی من فکر میکردم همه جا همینجوریه الان حتما دکترمو عوض میکنم و از فکر شک درمانی هم فعلا میام بیرون
    ممنون بابت کمک اساتید
    امیدوارم مشکلت حل شده باشه،دکتر هم انسانه و امکانش زیاده که یکی بی اطلاع باشه

داره خودمونی میشه P8H61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

واقعا كسي توي تيمارستان ميتونه درمان بشه؟
    چون از اكثريت مردم ميشنوم ميگن مريض اونجا بدتر ميشه
    تیمارستان هم بد و خوب داره. من خودم شخصا یه آسایشگاه روانی خصوصی رفتم برای ملاقات چند بار. یعنی یک کلینیک خصوصی یک دکتر متخصص اعصاب و روان بود. که 1 طبقه رو آسایشگاه روانی کرده بود زیر نظر خودش.

به نظرم بی نظیر بود یعنی غذاهایی که میدادن امکانات رفاحی هر نفر تو اتاقش تلوزیون یخچال رسیدگی عالی بودشاید فکر کنید شوخی میکنم ولی اینترنت پر سرعت هم گذاشتن برای بیماران.ولی متقابلا هزینش هم خیلی بیشتر از درمانگاه های دولتی بود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام ، نصف و یا یک سوم کردن قرص 100 میلی گرم کار درستی هست؟؟

سرترالین هست و موارد مصرف و . به زبون اسپانیایی نوشته شده
    ...
    من برای مورد gad ام باید ssri بخورم از طرفی ، نمونه با کیفیت ssri غبر از همین سرترالین تو بازار نیست ، عوارض اش هم خیلی شدید هست ، درد قفسه سینه ، راه حل چیه ؟؟

داره خودمونی میشه ali.cheguevara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

............
    Last edited by ali.cheguevara; 12-09-2016 at 13:11. دليل: انصراف از پرسش

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

درود.
    مرد.مجرد.37 ساله.
    در 24 سالگی تشخیص Major Depressive disorder.
    درمان با داروهای مختلف.فلوکستین(خروج به علت خواب آلودگی دائمی بعد از دو ماه)
    سیتالوپرام(خروج -عدم تاثیر).آمی تریپتیلین (خروج بعد از 40 روز به علت خواب آلودگی)چند سال ماندن روی TCA و مشخضا نورتریپتیلین(خروج به علت سرکار رفتن و خواب آلودگی در سر کار).سرترالین 200 میلی گرم+ بوپروپبون 225 میلی گرم به مدت 10 سال.
    متاسفانه سرترالین+بوپروپیون دیگه اثر نکرد و دوباره بیماریم عود کرد و سلژلین 40 میلی گرم اضافه شد.چندین و چند دکتر عوض کردم و دکتر مورد اعتمادم متاسفانه فوت کردند.
    میخوام برم سراغ تیرانیل سیپرومین یا فنلزین و داروهای قبلیم رو همه قطع کنم.دوستان لطف کنن نظر بدهند.
    با سپاس
    با مصرف سل‍ژين احساس بهبودي نكردين؟داروي خيلي قوييه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام خسته نباشید.پسری 25 ساله هستم که از بچگی دچار یه بیماری هستم که هر چی روانپزشک و روانشناس میرم تشخیص اشتباه ميدن و من خوب نمیشم تا حالا 7تا روانپزشک و 4 تا روانشناس عوض کردم. علائم این بیماری اينا هستن: فراموشی دارم کل گذشتم رو فراموش کردم بلافاصله بعد از اینکه یه اتفاقی میوفته یا حرفی میشنوم فراموشش میکنم.گيجم و قدرت یادگرفتن و تفکر ندارم مثلا توی دوران مدرسه معلم که صحبت میکرد حرفاشو نمیفهمیدم انگار داره با یه زبون ديگه حرف میزنه واون چیزایی هم که میفهمیدم فراموش میکردم انجام هر کاری از لحاظ ذهنی برام سخته دانشگاه رفتم نتونستم ادامه بدم وتا حالا 15 تا شغل عوض کردم و تو هیچ کدوم دووم نیاوردم حتی کارهای ساده ی تو خونه مثل اصلاح صورت و حمام رفتن هم برام سخته و از لحاظ ذهنی بهم فشار مياد و برای همین کارهامو به تاخیر میندازم.نمیتونم حرف بزنم چون کلمات توی ذهنم نمیاد و حرفام رو فراموش میکنم برای همین همیشه ساکتم خلاصه از زندگی ساقطم و تنها کاری که میتونم بکنم اينه که جلوي کامپیوتر بشینم و فیلم ببینم.چیکار کنم هیچ راهی برام نمونده از شما عاجزانه میخام اول بیماریم رو تشخیص بدین که به روانپزشکم بگم و دوم بگيد چیکار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •