تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 42 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 415

نام تاپيک: پرسش و پاسخ روانپزشکی

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

مرسی‌ گلم از اینکه بهم جواب دادی

گفته اگه واقعاً افسردگی داشته باشم بهم دارو میده با نسخه ی یکی‌ از روان پزشک‌هایی‌ که تو مجموعه شون هست

الان چی‌ به نظرت برم؟
    رشته تحصیلی روانشناس از علوم انسانی است و بعد چهار سال دانشگاه وارد بازار کار میشه , مصرف دارو با تجویز یه آدم غیر متخصص درسته؟
    ولی روانپزشک بعد از 8 سال تحصیل در رشته پزشکی سپس گرایش به رشته تخصصی روان و اعصاب بر عوارض و فواید دارو ها آگاهه.

پیشنهاد بنده روانپزشک است. ( پزشک متخصص روان و اعصاب)

2. این کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi_z100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوستان لطفا ادرس مطب یا اسم دکتر روانپزشک خوب اگه میشناسید معرفی کنید
    برای درمان اضطراب میخوام
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

سلام

ببخشید قرص زولپیدم آیا عوارضی هم داره ؟

من تقریبن 1 ماه هست که هر شب 1 عدد و نیم زولپیدم 5 میخورم تا زودتر خوابم ببره
    فقط بدی ش اینه اگر یک شب نخورم درست خوابم نمیبره

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

رشته تحصیلی روانشناس از علوم انسانی است و بعد چهار سال دانشگاه وارد بازار کار میشه , مصرف دارو با تجویز یه آدم غیر متخصص درسته؟
    ولی روانپزشک بعد از 8 سال تحصیل در رشته پزشکی سپس گرایش به رشته تخصصی روان و اعصاب بر عوارض و فواید دارو ها آگاهه.

پیشنهاد بنده روانپزشک است. ( پزشک متخصص روان و اعصاب)
    این 2 اصلا زمین تا آسمون کارشون با هم تفاوت داره؛نمیدونم چرا خیلی ها این 2 تا رو با هم اشتباه میگیرن؛
    هر کدوم از این 2 نفر تخصص متفاوتی دارند و گاهی مراجعه به هر دو حتی لازمه؛
    روانشناس فقط اجازه ی مشاوره داره و با صحبت ها و ارائه ی راهکار ها و تکنیک های روانشناسی به بیمار باید سعی در بهبود بیمار داشته باشه؛
    اما روانپزشک یا همون متخصص اعصاب و روان تخصص استفاده و تجویز دارو به بیمار هست و با دارو درمانی معمولا باید سعی در بهبود بیمار داشته باشه؛

توضیحات Laxer عزیز کاملا درست بود.

6. این کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام

ببخشید قرص زولپیدم آیا عوارضی هم داره ؟

من تقریبن 1 ماه هست که هر شب 1 عدد و نیم زولپیدم 5 میخورم تا زودتر خوابم ببره
    فقط بدی ش اینه اگر یک شب نخورم درست خوابم نمیبره
    من خودم 5 سال اعتیاد شدید به این دارو داشتم؛اما با توجه به مشکلاتی که واسه بنده ایجاد کرده بود مجبور به ترک این دارو شدم؛
    این دارو در اصل یکی از کم عوارض ترین؛قوی ترین و سریع ترین دارو های درمان بی خوابی در کوتاه مدت به حساب میاد؛یعنی طول دوره ی درمان نباید بیشتر از 5 روز طول بکشه؛
    اما بنده با استفاده ی بی رویه از این دارو تجربه های غیر قابل جبرانی برام به وجود اومد(البته شما دوز پایینی میخوری خوش بختانه)؛بنده بیش از 100 عدد قرص 10 میل میخوردم که برام مشکلات اختلال شخصیت و شعور به وجود میومد....
    تنها توصیه بنده به شما اینه این دارو با معده ی کاملا خالی بخورید و تنها در صورتی که کاملا آماده ی خوابیدن هستین از این دارو استفاده کنید ! به قول کاشف این دارو؛اول مسواک بزنید؛بعد زولپیدم بخورید...

8. 2 کاربر از S0R3N4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا من به کی بگم مشکلمو؟ چرا هیچکی منو درک نمیکنه؟

الان خواستم برم خرید خجالت کشیدم خرید کنم. چون دیشب یارانه ریختن خجالت کشیدم بگن این یارو بدبخته با پول یارانه اومده خرید .هر جوری با خودم کلنجار رفتم نتونستم برم تو بغالی. 1 هفته بعد یارانه ریختن راحتتر میرم خرید تا روز قبل یارانه ریختن.

اعصابم خرابه اقا من تنها زندگی میکنم الان کسی نیست برام بره خرید رفیقمم که مریضه..خلاصه بدبختی گیر کردم..

من نمیدونم مردم چه جوری میرن تو صف عابر بانک؟ خجالت نمیکشن؟ خوب وقتی دیشب یارانه ریختن خوب تابلو اومدی پول یارانه برداری دیگه نشون میده بدبختی حالا باید بری خرید..خیییییییییلی ضایست..

خداشاهده مردم رو میبینم دستشون مشما پر از خوراکیه به جای اونا خجالت میکشم.یعنی سرمو میندازم پایین.فردا یارانه ریختن دستش یه مشما خوراکیه تو خیابون ..

--------

آقا من می خوام یه آدم پر رو باشم برم تو بغالی بگم لعنتی من با پول یارانه اومدم خرید! داد بزنم.اعصابم آروم بشه. دوست دارم وقتی که پول خودمه رو برم بگم الکی آقا این پول یارانست من بدبختم اومدم خرید..می خوام اینقد رپررو باشم.

نمیخوام فکر کنم باکلاسم..میخوام آدم بیشعوری باشم..خیلی دوست دارم ولی مغزم نمیزاره لعنتی.

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

اقا من به کی بگم مشکلمو؟ چرا هیچکی منو درک نمیکنه؟

الان خواستم برم خرید خجالت کشیدم خرید کنم. چون دیشب یارانه ریختن خجالت کشیدم بگن این یارو بدبخته با پول یارانه اومده خرید .هر جوری با خودم کلنجار رفتم نتونستم برم تو بغالی. 1 هفته بعد یارانه ریختن راحتتر میرم خرید تا روز قبل یارانه ریختن.

اعصابم خرابه اقا من تنها زندگی میکنم الان کسی نیست برام بره خرید رفیقمم که مریضه..خلاصه بدبختی گیر کردم..

من نمیدونم مردم چه جوری میرن تو صف عابر بانک؟ خجالت نمیکشن؟ خوب وقتی دیشب یارانه ریختن خوب تابلو اومدی پول یارانه برداری دیگه نشون میده بدبختی حالا باید بری خرید..خیییییییییلی ضایست..

خداشاهده مردم رو میبینم دستشون مشما پر از خوراکیه به جای اونا خجالت میکشم.یعنی سرمو میندازم پایین.فردا یارانه ریختن دستش یه مشما خوراکیه تو خیابون ..

--------

آقا من می خوام یه آدم پر رو باشم برم تو بغالی بگم لعنتی من با پول یارانه اومدم خرید! داد بزنم.اعصابم آروم بشه. دوست دارم وقتی که پول خودمه رو برم بگم الکی آقا این پول یارانست من بدبختم اومدم خرید..می خوام اینقد رپررو باشم.

نمیخوام فکر کنم باکلاسم..میخوام آدم بیشعوری باشم..خیلی دوست دارم ولی مغزم نمیزاره لعنتی.
    فکر کنم از عوارض تنهایی زندگی کردن باشه که هنوز باهاش کنار نیومدین. در همچین شرایطی همونطور که توجه ما به صدای تیک تاک ساعت زیادتر میشه ، به واکنش و طرز فکر مردم هم بیشتر میشه.
    همه ما انسانها موجودات نیازمندی هستیم و این نیازها رو با پول حل میکنیم (مبادله میکنیم). مردم برای گرفتن یارانه خجالت نمیکشن چون این حق ملیشون و بیت المال هست چه 100 میلیون چه 1000 تومن.
    فروشنده ها به این فکر نمیکنن چه کسی یارانه گرفته یا نه چون روزانه کلی مشتری دارن و براشون عادیه. اگر هم فکر کنن خوب صاحب اختیار فکر خودشون هستن ، شاید بخوان ما رو هیولا ببینن ولی ما که هیولا نیستیم !

احتمالا شما بخاطر غرور دوران جوانی همچین احساسی نسبت به نیازمندی انسان دارین و چون تنها زندگی میکنین موقع بیرون رفتن فکر میکنین همه حواسشون به شماست که اصلا همچین چیزی صحت نداره.

11. 4 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر کنم از عوارض تنهایی زندگی کردن باشه که هنوز باهاش کنار نیومدین. در همچین شرایطی همونطور که توجه ما به صدای تیک تاک ساعت زیادتر میشه ، به واکنش و طرز فکر مردم هم بیشتر میشه.
    همه ما انسانها موجودات نیازمندی هستیم و این نیازها رو با پول حل میکنیم (مبادله میکنیم). مردم برای گرفتن یارانه خجالت نمیکشن چون این حق ملیشون و بیت المال هست چه 100 میلیون چه 1000 تومن.
    فروشنده ها به این فکر نمیکنن چه کسی یارانه گرفته یا نه چون روزانه کلی مشتری دارن و براشون عادیه. اگر هم فکر کنن خوب صاحب اختیار فکر خودشون هستن ، شاید بخوان ما رو هیولا ببینن ولی ما که هیولا نیستیم !

احتمالا شما بخاطر غرور دوران جوانی همچین احساسی نسبت به نیازمندی انسان دارین و چون تنها زندگی میکنین موقع بیرون رفتن فکر میکنین همه حواسشون به شماست که اصلا همچین چیزی صحت نداره.
    درسته.من نمیدونم چرا مغزم برای خودش مشکل میتراشه.مثل سرگرمی میشه.

شاید چون زندگی خیلی چرت و پرته و من دوست دارم زندگی پیچیده باشه ولی زندگی لعنتی خیلی سادست.بزرگ شو زن بگیر بچه دار شو و بمیر.هیچ هیجانی نداره . هیچ فکری نداره. انگار باید حتما یه نفر رو با ماشین بکشی تا برات هیجان درست بشه بری زندان مثلا

زندگی سرگرمی نداره سرگرمی وقتی درست میشه که یه اشتباهی بکنی مثلا بدهکار بشی . زندان بری.مثلا پد رمادرت بمیرن .زندگی یه همچین هیجاناتی داره وگرنه بقیش تکراریه دیگه.یا مثلا مریض بشی پول عمل نداشته باشی یا مثلا سرطان بگیری منتظر مرگ

باشی.فکر کنم اینا سرگرمیهای اصلی باشه.بقیش همش یه داستان معمولیه. مثل آخر قصه ها که میگه از اون روز به بعد فلانی و فلانی با هم به خوبی و خوشی زندگی کردن. ولی تمام داستان و هیجان اصلی اول قصه بود که طرف یه مشکلی داشت و داستان درست

شد.دوست دارم یه داستانی باشه تو زندگی که به آخر قصه نرسم.

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بچه بودم هم همین مشکلات رو داشتم مثلا مدرسه رو همیشه میپیچوندم خوشم نمیومد تو یک کلاس باشم تا 10 ساعت.
    بزرگتر شدم رو آوردم به مواد تاثیر گذار رو مغز. مثلا 4 تا قرص میزدم یه آدم دیگه میشدم.خیلی اون آدم رو دوست می داشتم.
    بعد اون آدم نابود شد یه آدم مظطرب و وسواسی اومد تو جلدم. اونم 2 سال تحملش کردم.
    امسال دقیقا از 6 ماه پیش یه آدم جدید اومده. یه ادمی که دیگه مظطرب نیست ولی افسردست یه آدمی که بیشتر به فکر آیندست ولی دارم باهاش میجنگم که نتونه بهم غلبه کنه. این آدم لعنتی میگه بزرگ شدی باید بیای تو جاده زندگی ولی من میگم تسلیم تو نمیشم.واسه همین آزارم میده برام مشکل درست میکنه.

میدونی رفیق. چیه حقیقت.زندگییه یه چارچوب خیلی خسته کننده ای داره.که من تسلیمش نمیشم.ولی من میدونم ته راهی که خودم میرم هیچی نیست .بپرچمدار بزرگ این راه دوستمه که تو چارچوب زندگی نرفت آخرش کارش رسید به کمپ ترک اعتیاد الان 1 ساله دیگه نیستش معلوم نیست زندست یا مرده.

تو فامیلمون بعضیها میگن سعید دیوانست یا قاطی داره دلیلشو نمیدونم دقیقا چرا میگن .

تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه بار تو بچگی حول حوش 16 سالگی آدمم رو گم کردم. یعنی تو مغزم هیچکسی نبود . انگا رویندوز مغزم پاک شده بود. دوستام حرف میزدن نمیشنیدم. انگار سیاه شده بود تو سرم.
    بعد خودم زیر لبم ویندوز موقت میریختم . میگفتم زندگی یه چراغی تو مغزم روشن میشد و آدمی میشدم که بفکر زندگیه.میگفتم بی غیرت یه آدم لات و پرجرات میشدم. میگفتم پررو پرو میشدم . میگفتم سعید قبلی اون آدم قبلی میشدم.

بعد بابام اینا بردنم روانپزشک بهش گفتم باید زیر لبم یه چیزی بگم تا شخصیتم ساخته بشه. بهم یه دارو داد تو 16 سالگی یه دارو قوی که یهویی مذهبی شدم روزه میگرفتم برا ی اولین بار تو زندگیم 1 ماه روزه گرفتم.

خلاصه همیشه یه شخصیتی هست که باید باهاش جنگید که اونم از درون باهات میجنگه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •