تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 42 اولاول ... 323839404142
نمايش نتايج 411 به 415 از 415

نام تاپيک: پرسش و پاسخ روانپزشکی

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوباره سلام دوستان
    بعد اینکه ریتالین جواب نداد دکترم رو عوض کردم. اون ریتالین رو گفت روزی 2تا نصف بخور کنارش بوپروپیون و سرترالین هم داد. منم اشتباه کردم اون 2تا رو نخوردم فقط همون ریتالین رو ادامه دادم. الان ریتالین 2 هفته اس تموم شده دیگه نخوردم. (پیش دکتر هم نرفتم ) سرعت درس خواندن و حوصله ام کمتر از قبل شده. حالا چند تا سوال ازتون دارم:
    1- اگه از امروز بوپروپیون و سرترالین رو بخورم ( سرترالین یک چهارم 50mg بعد یک هفته نصف باید بخورم و بوپروپیون نصف 75mg) میگن 2هفته ی اول عوارض داره. ممکنه جوری باشه که از درس خواندن بندازه آدمو؟ (الان روزی 8-9 ساعت میخوانم )
    2- این قرصارو میخواستم خارجیش رو بخرم ولی گیر نیومد ایرانی گرفتم. بوپروپیون روش نوشته عبیدی و سرترالین(آسنترا ) نوشته تحت لیسانس اسلوونی اکتوور کو KRKA. اینا قابل خوردن هست؟
    3-برای جوش صورت هفته ای 2تا روآکوتان 20mg میخورم. اینا با هم تداخل نداره؟ میدونم به هم ربطی ندارن ولی باز شما بهتر میدونین.
    1- بله ممکنه در دو سه هفته ی اول عوارض باعث بشه روند درس خوندن شما مختل بشه و اگه زمان یکی دو ماه آینده برای شما حیاتی ان اصلا توصیه نمیکنم این داروها رو شروع کنین هرچند بعد از سه هفته تاثیرات مطلوب زیادی از این داروها مشاهده میکنین
    2- مشکلی نیست هم شرکت عبیدی و هم آسنترا داروهای خوبی هستن فقط سعی کنین داروها رو در طول دوران مصرف از یک شرکت سازنده بگیرین و اگه مثلا عبیدی گرفتین تا آخر دوره درمان ترجیحا همون عبیدی باشه
    3-تداخلی ندارن

2. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KiarashMa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

1- بله ممکنه در دو سه هفته ی اول عوارض باعث بشه روند درس خوندن شما مختل بشه و اگه زمان یکی دو ماه آینده برای شما حیاتی ان اصلا توصیه نمیکنم این داروها رو شروع کنین هرچند بعد از سه هفته تاثیرات مطلوب زیادی از این داروها مشاهده میکنین
    2- مشکلی نیست هم شرکت عبیدی و هم آسنترا داروهای خوبی هستن فقط سعی کنین داروها رو در طول دوران مصرف از یک شرکت سازنده بگیرین و اگه مثلا عبیدی گرفتین تا آخر دوره درمان ترجیحا همون عبیدی باشه
    3-تداخلی ندارن
    با این دوز کم هم عوارضش در حدیه که نشه درس خواند؟ چه عوارضی هست دقیقا؟ چون مثلا ریتالین هم تپش قلب و تهوع داشت که قابل تحمل بود
    دکترم هم اون اوایل (اسفند ماه ) گفت که بوپروپیون عوارضی نداره و عوارض سرترالین هم کنترل میکنه. اون موقع گفت اگه یکی دو هفته هم زیاد خوب نخواندی بعدش جبران میکنی که الان دیگه وقت جبران نیست :/

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

با این دوز کم هم عوارضش در حدیه که نشه درس خواند؟ چه عوارضی هست دقیقا؟ چون مثلا ریتالین هم تپش قلب و تهوع داشت که قابل تحمل بود
    دکترم هم اون اوایل (اسفند ماه ) گفت که بوپروپیون عوارضی نداره و عوارض سرترالین هم کنترل میکنه. اون موقع گفت اگه یکی دو هفته هم زیاد خوب نخواندی بعدش جبران میکنی که الان دیگه وقت جبران نیست :/
    نزدیک امتحان موضوعات بسیار جزئی هم میتونن روند درس خوندن رو مختل کنن مثلا ممکنه یک عصبانیت ساده برای نیم ساعت عقب موندن از برنامه باعث بشه تا شب نتونین درست درس بخونین.
    در دو سه هفته ی اول شروع این داروها اضطراب بیشتر میشه و همین باعث میشه اتفاقی شبیه مثالی که زدم براتون پیش بیاد وگرنه علایم در حدی نیستن که در شرایط عادی خیلی به چشم بیان یا فرد رو اذیت کنن.

5. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KiarashMa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

نزدیک امتحان موضوعات بسیار جزئی هم میتونن روند درس خوندن رو مختل کنن مثلا ممکنه یک عصبانیت ساده برای نیم ساعت عقب موندن از برنامه باعث بشه تا شب نتونین درست درس بخونین.
    در دو سه هفته ی اول شروع این داروها اضطراب بیشتر میشه و همین باعث میشه اتفاقی شبیه مثالی که زدم براتون پیش بیاد وگرنه علایم در حدی نیستن که در شرایط عادی خیلی به چشم بیان یا فرد رو اذیت کنن.
    ممنون بابت راهنماییتون
    ببخشید زیاد سوال میپرسم
    اینطوری که میگین آنچنان هم عوارضی نداره. چون تو اینترنت عوارض عجیب و غریبی نوشته بود از اول هم برای همین قرصا رو نخوردم
    همین الانش بخاطر عصبانیت و خستگی کم وقت از دست نمیدم. اگه 2-3 روز قرص ها رو بخورم بعد عوارضش اذیت کرد میتونم قطع کنم؟ چون واقعا احساس میکنم نیاز به دارو دارم

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ممنون بابت راهنماییتون
    ببخشید زیاد سوال میپرسم
    اینطوری که میگین آنچنان هم عوارضی نداره. چون تو اینترنت عوارض عجیب و غریبی نوشته بود از اول هم برای همین قرصا رو نخوردم
    همین الانش بخاطر عصبانیت و خستگی کم وقت از دست نمیدم. اگه 2-3 روز قرص ها رو بخورم بعد عوارضش اذیت کرد میتونم قطع کنم؟ چون واقعا احساس میکنم نیاز به دارو دارم
    خواهش میکنم
    شما به عوارض هر دارویی مراجعه کنین لیست بلند بالایی میبینین که از تمام موارد گزارش شده در ارتباط با دارو نوشته شده. باید دید عوارض شایع داروها کدومن.
    بنظر من میتونین دارو رو شروع کنین ولی انتظار نداشته باشین بتونین در 2-3 روز عوارضش رو مشاهده کنین و با قطعش هم سریع از دست عوارض خلاص بشین.
    امتحانتون مشخصا براتون مهمه پس مهمه کاملا بدونین و آگاه باشین که با شروع دارو تا سه هفته آینده امکانش هست که درس خوندن شما مختل بشه و حتی با قطع دارو عوارض سریعا از بین نره و این ریسک رو آگاهانه قبول کنین چون من تضمینی نمیتونم بهتون بدم هرچند نظر شخصی خودم مثبت باشه.

8. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •