تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: استارت زدن رو گاز در سمند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض استارت زدن رو گاز در سمند

سلام
    من اول کار ماشین چون سرده با بنزین روشن میکنم من ماشینم دوگانه دستی هست
    من هی نمیتونم هرجا میرم ماشین رو خاموش کنم و بعد دوباره بزارم رو بنزین و بعد روشن کردم بزارم رو گاز
    به نظر شما اشکالی داره که ماشین رو روی گاز روشن کنم؟
    برای مثال : مثلا با گاز دارم میرم رفتم نانوایی ماشین رو خاموش میکنمو میرم نونمو میگیرم بعد میام ماشین رو روشن کنم اشکالی داره رو گاز روشن کنم؟بعضیها میگن چون ماشین گرمه اشکالی نداره ولی اگه مدتی بمونه باید رو بنزین روشن بشه لطفا میشه توضیح بدید و منو راهنمایی کنید.
    سوال دیگه اینکه طریقه سوییچ کردن بین گاز و بنزین چطوره؟ بعضیها میگن همون وقتی که ماشین حرکت نکرده وقتی گرمه بزار رو گاز
    بعضیها میگن هنگام حرکت وقتی ماشین گرم شد بزار رو گاز اونم اینکه کلاج رو داشته باش و دکمه گاز رو بزن و پدال گاز رو سریع فشار بده
    من اینکار رو کردم وقتی کلاج رو نگه می دارم و دکمه تغییر سوخت به گاز رو میزنم و بعد میخوام گاز بدم قبلش ماشین خاموش میشه و دوباره باید استارت بزنم
    لطفا اینم بگید که چطوری باید این عمل رو انجام بدم؟
    سمند LX سال مدل 89

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من اول کار ماشین چون سرده با بنزین روشن میکنم من ماشینم دوگانه دستی هست
    من هی نمیتونم هرجا میرم ماشین رو خاموش کنم و بعد دوباره بزارم رو بنزین و بعد روشن کردم بزارم رو گاز
    به نظر شما اشکالی داره که ماشین رو روی گاز روشن کنم؟
    برای مثال : مثلا با گاز دارم میرم رفتم نانوایی ماشین رو خاموش میکنمو میرم نونمو میگیرم بعد میام ماشین رو روشن کنم اشکالی داره رو گاز روشن کنم؟بعضیها میگن چون ماشین گرمه اشکالی نداره ولی اگه مدتی بمونه باید رو بنزین روشن بشه لطفا میشه توضیح بدید و منو راهنمایی کنید.
    سوال دیگه اینکه طریقه سوییچ کردن بین گاز و بنزین چطوره؟ بعضیها میگن همون وقتی که ماشین حرکت نکرده وقتی گرمه بزار رو گاز
    بعضیها میگن هنگام حرکت وقتی ماشین گرم شد بزار رو گاز اونم اینکه کلاج رو داشته باش و دکمه گاز رو بزن و پدال گاز رو سریع فشار بده
    من اینکار رو کردم وقتی کلاج رو نگه می دارم و دکمه تغییر سوخت به گاز رو میزنم و بعد میخوام گاز بدم قبلش ماشین خاموش میشه و دوباره باید استارت بزنم
    لطفا اینم بگید که چطوری باید این عمل رو انجام بدم؟
    سمند LX سال مدل 89

ماشین دوگانه سوز اصلا با گاز روشن نمیشه به جز موتورهای پایه گازسوز که ECU و موتور برای سوخت گاز تعبیه شده اند .
    ماشین شما وقتی روی گاز باشه و خاموش کنید اتومات روی بنزین میافته و موقع استارت زدن ماشین با بنزین روشن میشه . اگر دقت کنید میتونید موقع استارت صدای پمپ بنزین رو بشنوید ( مخصوصا پژو و سمند )
    طریقه استفاده درست سوییچ کردن سوخت بنزین به گاز :
    در حرکت گاز ندید و سوییچ کنید .
    در سربالایی ها و هنگامی که ماشین سنگین است از بنزین استفاده کنید .
    موقع کولرگیری در شهر از بنزین استفاده کنید اما در جاده گاز باشه مشکل نداره .
    هرچند وقت یکبار ( به اندازه 2تا گاز ) چند لیتر بنزین بسوزانید تا در موتور خوردگی شدید بوجود نیاد .
    موقع شتاب گیری اصلا سوییج نکنید و حتما از بنزین استفاده کنید .
    موقع استارت هم فرقی نمیکنه ماشین چه حالتی باشه ، تصمیم گیرنده خود ماشین شماست و دست شما نیست .

3. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    ماشین من دوگانه دستیه
    یعنی وقتی خاموش کنم دوباره استارت میزنم رو بنزین استارت میخوره؟
    دوگانه های شرکت اینطورین
    مال من که دستیه فکر نکنم اینطور باشه رو گاز روشن میشه
    چون من دکمه رو گذاشتم رو گاز وقتی رو هر کدوم از حالت باشه رو همون فکر کنم روشن بشه؟اینطور نیست؟
    حتی بعد اینکه ماشین رو از رو حالت گاز رو حالت بنزین تغییر میدم استارت میزنم ماشین بد روشن میشه
    روی گاز هم حتی اگه استارت بزنم ماشین بد روشن میشه
    در حالت عادی رو بنزین استارت میزنم مشکل نداره
    فقط وقتی از گاز استفاده میکنم و قبل استارت دوباره رو بنزین میزارم و استارت میزنم بد استارت میخوره
    علتش چیه؟
    Last edited by angelhaunt; 10-04-2014 at 11:45.

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    ماشین من دوگانه دستیه
    یعنی وقتی خاموش کنم دوباره استارت میزنم رو بنزین استارت میخوره؟
    دوگانه های شرکت اینطورین
    مال من که دستیه فکر نکنم اینطور باشه رو گاز روشن میشه
    چون من دکمه رو گذاشتم رو گاز وقتی رو هر کدوم از حالت باشه رو همون فکر کنم روشن بشه؟اینطور نیست؟
    حتی بعد اینکه ماشین رو از رو حالت گاز رو حالت بنزین تغییر میدم استارت میزنم ماشین بد روشن میشه
    روی گاز هم حتی اگه استارت بزنم ماشین بد روشن میشه
    در حالت عادی رو بنزین استارت میزنم مشکل نداره
    فقط وقتی از گاز استفاده میکنم و قبل استارت دوباره رو بنزین میزارم و استارت میزنم بد استارت میخوره
    علتش چیه؟
    کلا به نظرم قبل از اینکه خاموش کنید بزارید رو بنزین . دوگانه دستی هم رله میزارن که موقع استارت بره رو بنزین . احتمالا وقتی رو گازه و خاموش میکنید موقع استارت یکم گاز وارد موتور میشه تا بنزین بهش برسه و برای همین خوب استارت نمیخوره .

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

گازسوز کارخانه خوبی داره که موقعی رو گاز خاموش کنید اتومات رو بنزین میره و موقع روشن شدن با بنزین روشن میشه ، وقتی هم که ماشین سرد باشه گاز رو روشن کنید روشن نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •