تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 89 از 89

نام تاپيک: آموزش اتصال گوشی با تلویزیون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    بندرترکمن

پيش فرض

سلام
    تلوزیون اسمارت سامسونگ که در قسمت شبکه wifi direct داره (
    تو منوی تلویزیون soft ap نداره ) . گوشی j2 و تبلت سامسونگ p3100 است . هر دو گوشی و تبلت wifi direct داره . و هردو هم کانکت میشه . وقتی عکس یا کلیپی را از گوشی یا تبلت انتخاب و از share قسمت wifi direct را انتخاب میکنی بعد از اسکن پیقام filde را میده و از تلوزیون پخش نمیکنه . در قسمت wifi گوشی یا تبلت بغیر از مودم وای فای اینترنت . نام TV- samsung هم است که قفل است و با انتخاب این مثل مودم وای فای پسورد میخواد . که نتونستم پسورد تلوزیون را پیدا کنم . ( در توضیحات قبلی فرمودین که در قسمت soft ap تلوزیون پسورد وجود داره ولی این مدل تلوزیون soft ap نداره ) . (گوشی و تبلت هم screen Mirroring ندارند تاکید میکنم ندارند تا استفاده کنم ) . در توضیحات شما در پست اول در عکس چهارم tv پسورد که نوشتین . من هم دنبال همون پسورد هستم که فعلا نتونستم پیدا کنم . روشی یا جایی هست که پسورد را پیدا کنم . مدل تلوزیون سامسونگ UA40J6920AW . با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    تلوزیون اسمارت سامسونگ که در قسمت شبکه wifi direct داره (
    تو منوی تلویزیون soft ap نداره ) . گوشی j2 و تبلت سامسونگ p3100 است . هر دو گوشی و تبلت wifi direct داره . و هردو هم کانکت میشه . وقتی عکس یا کلیپی را از گوشی یا تبلت انتخاب و از share قسمت wifi direct را انتخاب میکنی بعد از اسکن پیقام filde را میده و از تلوزیون پخش نمیکنه . در قسمت wifi گوشی یا تبلت بغیر از مودم وای فای اینترنت . نام TV- samsung هم است که قفل است و با انتخاب این مثل مودم وای فای پسورد میخواد . که نتونستم پسورد تلوزیون را پیدا کنم . ( در توضیحات قبلی فرمودین که در قسمت soft ap تلوزیون پسورد وجود داره ولی این مدل تلوزیون soft ap نداره ) . (گوشی و تبلت هم screen Mirroring ندارند تاکید میکنم ندارند تا استفاده کنم ) . در توضیحات شما در پست اول در عکس چهارم tv پسورد که نوشتین . من هم دنبال همون پسورد هستم که فعلا نتونستم پیدا کنم . روشی یا جایی هست که پسورد را پیدا کنم . مدل تلوزیون سامسونگ UA40J6920AW . با تشکر
    .
    دوست عزیز
    اتصال دستگاه های موبایل بدون روتر بی سیم
    MENU <MENU/ 123>شبکه >Wi-Fi Direct
    شما می توانید دستگاه موبایلی که ویژگی Wi-Fi Directدارد را مستقیماً و بدون استفاده از روتر بی سیم یا APبه تلویزیون وصل کنید. شما توسط اتصال دستگاه موبایل به تلویزیون از طریقWi-Fi Direct
    می توانید فایل های عکس، ویدئو و موسیقی حفظ شده در دستگاه موبایل را روی تلویزیون پخش کنید. ،
    Wi-Fi Direct را در دستگاه موبایل فعال کرده و سپس Wi-Fi Directرا در تلویزیون اجرا کنید. تلویزیون به طور خودکار برای فهرستی از دستگاه های موجود اسکن کرده و آنها را نمایش می دهد. اسم تلویزیون نیز روی دستگاه موبایل ظاهر می شود.
    دستگاه را برای شروع اتصال از فهرست انتخاب کنید. اگر درخواست اتصال توسط تلویزیون صادر شده باشد، پیغام اجازه روی دستگاه موبایل و بالعکس
    ظاهر می شود.اجازه اتصال دهید. تلویزیون و دستگاه موبایل وصل می شوند.

برای تأیید دستگاه های موبایلی که اجازه اتصال را داده یا آنرا تأیید نمی کند، MENU <MENU/ 123>شبکه >مدیر دستگاه چندرسانه ای را انتخاب کنید.
    هنگامیکه دستگاه موبایل را در حالیکه Wi-Fi Directفعال شده نزدیک تر به تلویزیون قرار می دهید، پنجره تأیید اجازه اتصال در سمت چپ صفحه ظاهر می شود تا
    بتوانید به آسانی به آن وصل شوید.
    Last edited by matinpour; 01-12-2016 at 01:06.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت armin34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Azerbaycan

پيش فرض

با سلام
    دوستان من به تازگی یک تلویزیون شارپ Sharp LC-UE630X 4K خریدم که سیستم عامل اندروید 5 هم داره ولی هرکاری میکنم نمیتونم با گوشی بهش وصل بشم تو برنامه ها هم googlecast داره ها اگه کسی بلده راهنمایی کنه ممنون.

داره خودمونی میشه babi_rich's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برنامه samsung smart view یکی از بهترین نرم افزارها تو این زمینه هست ... هم نقش کنترل رو داره هم مدیا گوشی رو tv نشون میده ...
    Last edited by babi_rich; 04-04-2017 at 10:41.

داره خودمونی میشه babi_rich's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

راجع به ‌‌screen mirroring هم اینو باید بگم که روی تلویزیون های مدل 2013 به بعد کار می کنه البته سامسونگ منظورم هست ... در واقع screen mirror کل صفحه نمایش رو می تونه رو تی وی نشون بده و با dlna فرق داره که فقط مدیا رو می تونه رو تی وی پخش کنه ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان من هم مشکل دوست عزیز
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رودارم اcمهندسین عزیز خواهش میکنیم مارو راهنمایی بفرمایید گوشیم سامسونگj7البته اندروید من 6.1ه

پروفشنال ghasem13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام تلویزیون سامسونگ d6920 دارم که ظاهرا با دانگل میشه گوشی رو بهش وصل کرد سوالم اینه که بدون دانگل سامسونگ از طریق مودم وایفای و کابل لن میشه گوشی رو بهش وصل کرد یا نه
    دانگل سامسونگ بعید میدونم به این راحتی ها پیدا بشه جایی

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
    Last edited by ghasem13; 12-03-2018 at 15:54.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تلویزیونم مثل شماست بابرنامه کروم کست تونستم به تلویزیون وصل بشم
    Last edited by رضاکلاته; 13-03-2018 at 08:29.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان سلام

من تلوزییون
    ال جی اسمارت 4k مدل 49ug651v سری ساخت 2017 دارم که از اسکرین میرورینگ پشتیبانی میکنه اکنون هر کاری میکنم با گوشی سامسونگ گاکسی S5 g900 کانکت نمیشه با وای فایش وصل میشه ولی وقتی میخواد با اسکرین میرورینگ وصل بشه وصل بشه ، تلوزیون میزنه اتصال قطع شد . دوستان اگه تجربه ایی دارند راهنمایی کنند . ضمنا گوشی و تلوزیون شناسایی میشه ولی حتی کد هم میده بعد از وارد کردن کد چند لحظه تی وی فکر میکنه بعدش میزنه اتصال قطع شد .

با تشکر

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •