تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 89

نام تاپيک: آموزش اتصال گوشی با تلویزیون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض s3 neo i9301i

سلام
    کسی تنظیمات مربوط به میراکست (miracset) یا screen mirroring رو در گوشیش که اندرویدش 4.4.2 باشه داره ؟گوشی من s3 i9301i نداره
    این تنظیمات برای شیر کردن اسکرین گوشیش با تلوزیون اسمارته که من مدل تلوزیون lg 65200 smart webos رو گرفتم ولی گوشیم در قسمت screen share تلوزیون بهش متصل نمیشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    کسی تنظیمات مربوط به میراکست (miracset) یا screen mirroring رو در گوشیش که اندرویدش 4.4.2 باشه داره ؟گوشی من s3 i9301i نداره
    این تنظیمات برای شیر کردن اسکرین گوشیش با تلوزیون اسمارته که من مدل تلوزیون lg 65200 smart webos رو گرفتم ولی گوشیم در قسمت screen share تلوزیون بهش متصل نمیشه
    دوست عزیز
    شما می توانید برای این منظور از ارتباط
    Wi-Fi Direct -
    Miracast -
    WiDi -
    Tag On از سایت زیر استفاده کنید .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام ..گوشی من sony xperia sp هست و tv samsung 48h6390 هست.. من با screen mirror به tv وصل میشم بعد tv صفحه گوشی اینا رو نشون میده بعد که یکم کار میکنم بعد 10 15 ثانیه قطع می شه ارتباط ..می خواستم بپرسم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

مشکل حل شد ..گوشیو روشن خاموش کردم درست شد...

5. این کاربر از ebi007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام ..گوشی من sony xperia sp هست و tv samsung 48h6390 هست.. من با screen mirror به tv وصل میشم بعد tv صفحه گوشی اینا رو نشون میده بعد که یکم کار میکنم بعد 10 15 ثانیه قطع می شه ارتباط ..می خواستم بپرسم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
    دوست عزیز
    به چند عامل بستگی دارد.
    1- ممکن است فایلی که اجرا می شود بیت ریت بالای داشته باشد . و سیستم تان برای پردازش به مشگل بربخورد.
    2- فاصله شما با تلویزیون زیاد باشد.
    3- فایروال یا آنتی ویروس گوشی تان باعث کندی پردازش و یا جلوگیری می کند. که باید غیر فعال شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوست عزیز
    به چند عامل بستگی دارد.
    1- ممکن است فایلی که اجرا می شود بیت ریت بالای داشته باشد . و سیستم تان برای پردازش به مشگل بربخورد.
    2- فاصله شما با تلویزیون زیاد باشد.
    3- فایروال یا آنتی ویروس گوشی تان باعث کندی پردازش و یا جلوگیری می کند. که باید غیر فعال شود.
    بعد چند بار امتحان درست شد.. بعد فیلم های FULL HD رو هم بدون تاخیر یا لگ پخش می کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاريخ عضويتDec 2012محل سكونتتهرانپست ها4,090 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : 2

نوشته شده توسط hellbrain666 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    در مدل d7770 گزینه عملکرد soft AP وجود نداره باید چطور پسورد وایرلسش رو بدست آورد؟

دوست عزیز
    از روش زیر استفاده کنید
    منو ← شبکه←Wi-Fi Direct
    تلویزیون را برای اتصال به دستگاه های موبایل بی سیم تنظیم کنید. با استفاده از این عملکرد می توانید دستگاه های موبایل بی سیم را مستقیماً و بدون راتر به تلویزیون وصل کنید.
    برای استفاده از این عملکرد، دستگاه تلفن همراه شما باید توسط Wi-Fi Direct پشتیبانی شده باشد.
    برای اتصال دستگاه موبایل به تلویزیون با استفاده از Wi-Fi Direct این مراحل را اجرا کنید:
    1. دستگاه Wi-Fi Direct را روشن کرده و عملکرد Wi-Fi Direct آنرا فعال کنید.
    2. به صفحه Wi-Fi Direct بروید. منو ← شبکه←Wi-Fi Direct تلویزیون شروع به جستجوی دستگاه ها کرده و سپس دستگاه ها را در صفحه Wi-Fi Direct نمایش می دهد.
    3. دستگاه Wi-Fi مورد نظر را انتخاب کنید.
    4. در دستگاه:Wi-Fi – –برای :PBC دکمه (WPS(PBC را روی دستگاه Wi-Fi در ظرف 2 دقیقه فشار دهید. پاپ آپ درحال اتصال و سپس پاپ آپ وصل شد ظاهر می شود.
    هنگامیکه بسته می شود، بایستی دستگاهی که درصفحهWi-Fi Direct لیست شده را به عنوان وصل شده مشاهده کنید.
    – –برای کد: کد نشان داده شده را روی دستگاه وارد کنید. پاپ آپ در حال اتصال و سپس پاپ آپ وصل شد ظاهر می شود. هنگامیکه بسته می شود، بایستی دستگاهی که در صفحه Wi-Fi Direct لیست شده را به عنوان وصل شده مشاهده کنید.

سلام،
    ببینید من تا مرحله 2 میرم و با وجود اینکه با تو گوشی مختلف s3 و s4 امتحان کردم اما تلویزیون رو نه گوشی پیدا می کنه و نه گوشی تلویزیون رو..
    تلویزیون راحت به اینترنت وصل میشه..
    ولی این وای فای دایرکتش کلا کار نمی کنه ...
    میشه کمکم کنید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

lمدل تلویزیون f6450 هستش..

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

lمدل تلویزیون f6450 هستش..
    دوست عزیز
    از پست اول استفاده کنید توضیحات کامل است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    از روش زیر استفاده کنید
    منو ← شبکه←Wi-Fi Direct
    تلویزیون را برای اتصال به دستگاه های موبایل بی سیم تنظیم کنید. با استفاده از این عملکرد می توانید دستگاه های موبایل بی سیم را مستقیماً و بدون راتر به تلویزیون وصل کنید.
    برای استفاده از این عملکرد، دستگاه تلفن همراه شما باید توسط Wi-Fi Direct پشتیبانی شده باشد.
    برای اتصال دستگاه موبایل به تلویزیون با استفاده از Wi-Fi Direct این مراحل را اجرا کنید:
    1. دستگاه Wi-Fi Direct را روشن کرده و عملکرد Wi-Fi Direct آنرا فعال کنید.
    2. به صفحه Wi-Fi Direct بروید. منو ← شبکه←Wi-Fi Direct تلویزیون شروع به جستجوی دستگاه ها کرده و سپس دستگاه ها را در صفحه Wi-Fi Direct نمایش می دهد.
    3. دستگاه Wi-Fi مورد نظر را انتخاب کنید.
    4. در دستگاه:Wi-Fi – –برای :PBC دکمه (WPS(PBC را روی دستگاه Wi-Fi در ظرف 2 دقیقه فشار دهید. پاپ آپ درحال اتصال و سپس پاپ آپ وصل شد ظاهر می شود.
    هنگامیکه بسته می شود، بایستی دستگاهی که درصفحهWi-Fi Direct لیست شده را به عنوان وصل شده مشاهده کنید.
    – –برای کد: کد نشان داده شده را روی دستگاه وارد کنید. پاپ آپ در حال اتصال و سپس پاپ آپ وصل شد ظاهر می شود. هنگامیکه بسته می شود، بایستی دستگاهی که در صفحه Wi-Fi Direct لیست شده را به عنوان وصل شده مشاهده کنید.
    سلام،
    ببینید من تا مرحله 2 میرم و با وجود اینکه با تو گوشی مختلف s3 و s4 امتحان کردم اما تلویزیون رو نه گوشی پیدا می کنه و نه گوشی تلویزیون رو..
    تلویزیون راحت به اینترنت وصل میشه..
    ولی این وای فای دایرکتش کلا کار نمی کنه ...
    کلا پیدا نمیشه..
    تو منوی تلویزیون من هم soft ap نداره اصلا..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •