تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: عدم اتصال به درایو مپ شده ویندوز سرور 2003 در سایر کلاینت ها (شبکه ورک گروپ)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

14 عدم اتصال به درایو مپ شده ویندوز سرور 2003 در سایر کلاینت ها (شبکه ورک گروپ)

سلام

روی یه ویندوز سرور 2003 یه فولدری رو شیر کردم که بقیه کلاینت های شبکه ورک گروپ بتونند مپش کنند

حالا نمیدونم چرا یه دفعه رو بعضی از کلاینت ها یوزر پسورد همیشگی رو قبول نمیکنه و پیام میده که یوزر و پسورد درست رو وارد کن .. ولی روی بقیه کلاینت ها مشکلی نداره ، پینگ هم میکنند به هم دیگه !

حالا نمیدونم از آنتی ویروسه یا ساعت دستگاه ها یا که چی ... همه رو هم تست کردم کسی میدونه باید چه کار کرد ؟

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

اون User و Pssword ها باید عینا توی سرور هم ساخته بشن. پسوردها رو توی سرور ریست کن ببین چی میشه.
    موقع وارد کردم Username قبلش یه .\ قرار بده و یا اسم سرور رو بزن.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام

اون User و Pssword ها باید عینا توی سرور هم ساخته بشن. پسوردها رو توی سرور ریست کن ببین چی میشه.
    موقع وارد کردم Username قبلش یه .\ قرار بده و یا اسم سرور رو بزن.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امتحان کردم تاثیری نداشت متاسفانه
    مطمئنی که نیاز به تغییر و یا ریست پسورد هست ؟ چون از یه سرور دیگه به راحتی وصل میشدم و تا همین دو سه روز پیش از همه کلاینت هام وصل شده بودم

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امتحان کردم تاثیری نداشت متاسفانه
    مطمئنی که نیاز به تغییر و یا ریست پسورد هست ؟ چون از یه سرور دیگه به راحتی وصل میشدم و تا همین دو سه روز پیش از همه کلاینت هام وصل شده بودم
    سلام

از یه سرور دیگه با همین User و Password کار میکرد؟
    نیازی به ریست Password نیست. فقط چک کن که Username و Password توی سرور معادل همین چیزی باشه که میزنی، اگر نبود اونوقت ریستش کن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

از یه سرور دیگه با همین User و Password کار میکرد؟
    نیازی به ریست Password نیست. فقط چک کن که Username و Password توی سرور معادل همین چیزی باشه که میزنی، اگر نبود اونوقت ریستش کن.
    سلام
    همین کار رو کردم ولی جواب نداد
    من فکر میکنم یا از فایرواله یا آنتی ویروس
    نمیدونم خودم هم گیج شدم

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

Firewall و Anti-Virus رو هم میتونی غیرفعال کنی. ولی ربطی نداره؛ همین که تا Authentication میاد و میفهمه که باید username و Password بپرسه یعنی ارتباط برقراره.

همون Username رو توی یه سیستم دیگه امتحان کن.
    اگر توی اون سیستم با این Username کار نکنه و با یه Username دیگه کار کنه، یعنی Username یه مشکلی داره. شما میتونید یه User دیگه بسازید و اون رو تست کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

Firewall و Anti-Virus رو هم میتونی غیرفعال کنی. ولی ربطی نداره؛ همین که تا Authentication میاد و میفهمه که باید username و Password بپرسه یعنی ارتباط برقراره.

همون Username رو توی یه سیستم دیگه امتحان کن.
    اگر توی اون سیستم با این Username کار نکنه و با یه Username دیگه کار کنه، یعنی Username یه مشکلی داره. شما میتونید یه User دیگه بسازید و اون رو تست کنید.
    یه یوزر دیگه هم ساختم ولی بازم نشد
    آخه قبلا با تنظیم ساعت این مشکل حل می شد
    میخواستم آنتی ویروس رو آنیستال کنم ولی آخه پس چرا روی دو تا سیستم سرور مشکلی ندارم و دسترسی هست ؟ از همه کلاینت ها پینگ هم میشه ولی وقتی حتی میخوام به جای اسم آی پی هم بدم و داخل فولدرهای مپ شده بشم باز راه نمیده و میگه پسورد و یوزر نیم اشتباهست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •