تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در نصب ویندوز

پروفشنال mehdihamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض مشکل در نصب ویندوز

سلام
    موقعی که اومدم ویندوزم رو تعویض کنم ارور داد و دوباره شروع به نصب کردم بار دوم متوجه شدم یکی از درایو های اصلیم که فایل هام توش هست تبدیل به system شده یعنی از حالت primary خارج شده فکر کنم فایل های سیستمی ویندوز قبلی توش ذخیره شده حالا چیکار کنم؟ نمیتونم فرمتش کنم

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سلام
    اگه با ویندوز 7 اقدام به پارتیشن بندی هارد خود بکنید دو حداقل دو پارتیشن اول به صورت پرایمری ایجاد میگردد بعضی ها هنگام نصب ویندوز پارتیشن دوم رو انتخاب میکنند و بعدآ به این دلیل دچار مشکل میشن . پیشنهاد میکنم سیستمت رو با یک ویندوز PE که نسخه قابل بوت xp از روی سی دی هست بوت کنید و اطلاعات مهم تون رو در درایو دیگری ذخیره کنید سپس با نرم افزار های بوتیبل جهت پارتیشن بندی سیتم رو بوت کنید و با انتخاب درایو مناسب و اکتیو کردن اون در صورت نیاز سپس فرمت کردن درایو مجددآ سی دی نصب ویندوز رو در دستگاه گذاشته اقدام به نصب آن کنید

3. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگه درست متوجه شده باشم منظورتون اینه اطلاعات اون درایو رو بردارم و دوباره هارد رو پارتیشن بندی کنم ولی مشکل اینجاست حجم اطلاعات زیاده حدود ۵۰۰ گیگ
    من میخوام بدونم راهی هست که بدون فرمت کردن درایو و مثلا از داخل ویندوز اون درایو رو از حالت system خارج کنم؟ یعنی وابستگی ویندوز رو به اون درایو قطع کنم چون الان این چندمین دفعه ست که موقع نصب ویندوز به این مشکل بر میخورم

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

لازم نیست پارتیشن بندی رو تغییر بدین یا همه رو فرمت کنید فقط همون پارتیشنهایی که پرایمری هستند اگه تو اونها مطلب مهمی دارین باید قبل از هر کاری اطلاعات تون رو به جای دیگه منتقل کنید حتی تحت داس هم پارتیشنها رو پاک نکنید فقط فورمت بشن چون حتی چند کیلو بایت تغییر در حجم بخش پرایمری هارد باعث از دست رفتن پارتیشن تیبل و در نتیجه تمام اطلاعات میشه اونوقت باید ساعتها وقت برای ریکاوری کردن هارد بشه اما بخشی از اطلاعات در این صورت هم از دست میره. این رو هم در نظر بگیرین که هارد به علل مختلف ممکنه دچار مشکل و دسترسی به اطلاعاتش غیر ممکن بشه پس همیشه از اطلاعات ضروری باید پشتیبان داشته باشین .

6. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

باشه پس فرمتش میکنم ممنون از راهنماییتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •